Apoloniusz Tajner zrezygnował!

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Danielpiero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 307
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 marca 2004, 16:14

Apoloniusz Tajner poda się do dymisji. W rozmowie z Maciejem Kurzajewskim w TVP1 trener polskich skoczków, stwierdził, że rezygnuje z pracy z kadrą.

Jako przyczynę rezygnacji trener podał powody osobiste.

Po powrocie do kraju Tajner złoży dymisję na ręce preseza PZN Pawła Włodarczyka, stanie się to w najbliższych dwóch lub trzech tygodniach.

Apoloniusz Tajner powiedział, że raczej nie obawia się o przyszłość Adama Małysza, dodając skromnie, że zmiana trenera może wyjść na dobre polskim skoczkom. Trener podziękował także polskim kibicom za wsparcie przez lata pracy z kadrą.

Trener Apolonisz Tajner pracował z kadrą przez pięć lat.

żródło :http://sport.onet.pl/885908,wiadomosci.html

Podziekujmy wszyscy trenerowi za to co zrobił dla świata sportu, za to zrobił dla Adama a także za to co zrobił dla nas sympatyków sportów. DZIĘKUJEMY :!:


,,Takich meczów nie wygrywa się piłkarzami jak Tacchinardi, ale takimi jak Zidane. Tacchinardi może pomóc, ale trzeba liczyć na mistrzów "
Tomusmc

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 marca 2004, 16:31

To jest bzdura! Kiedy Małysz wygrywał i wszyscy go kochali to Tajner byl uwielbiany a teraz mu nie idzie i papa Tajner! Głupota! to jest przyklad Lippiego :? Szkoda mi go bo jest naprawde dobry!


<-=JuventuS=->OldSchool!! Kochamy Cie i na zawsze bedziesz w naszych sercah :D
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 marca 2004, 17:11

I bardzo dobrze :!: Szkoda mi tego gościa, bo ostatnio każdy na niego tylko narzekał. Kiedy Małysz wygrywał to Tajner dla każdego był "Bogiem" a teraz po niezbyt udanym sezonie wszyscy obwiniają Tajnera. Niech sobie teraz PZN szuka innego frjera, który i tak nic wielkiego nie zrobi


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 14 marca 2004, 17:36

Tomusmc pisze:To jest bzdura! Kiedy Małysz wygrywał i wszyscy go kochali to Tajner byl uwielbiany a teraz mu nie idzie i papa Tajner! Głupota! to jest przyklad Lippiego :? Szkoda mi go bo jest naprawde dobry!
No jak dla ciebie pięć lat to jest tylko skrawek czasu, ale dla mnie i dla niektórych pewnie nie. :!: Niestety, ale wg. mnie Tajner wiedział co robi.Trzymał Małysza przez te pięć lat, chociaż i tak to nie jest wina Tajnera, że Adam skacze słabo.Zrobili błąd zwalniając kilku pracowników od wyszkolenia i psychologa.A sam Tajner powiedział, ze to z powodów osobistych, a więc Tomusmc to nie PZN go zwolnił, tylko sam Tajner sie podał do dymisji.To jest mała różnica. :wink:


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 14 marca 2004, 17:47

to było do przewidzenia. Cóż kiedyś musiał odejść, a teraz był dobry momenta na to. Miejmy nadzieje, że nowy trener poprawi troche forme naszych skoczków bo jest ona fatalna :!: Oprócz Adama, oczywiscie. Ale Adam ma przedewszystkim talent i On dalej będzie równo i daleko skakał, nawet gdyby posade trenera objął ...Lippi :?


Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 marca 2004, 18:12

Bradzo dobrze sam by nei zrezygnował ....... to by go wywalili wiedział o co chodzi i postapił słusznie 8)


Zawsze Wierni ! ! !
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 14 marca 2004, 18:23

To bylo do przewidzenia.Dobrze sie stalo ze odszedl sam.Ciekawe kto bedzie jego nastepcom ale szczerze watpie zeby Malysz wrocil do formy


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 marca 2004, 18:56

Wicior pisze:No jak dla ciebie pięć lat to jest tylko skrawek czasu, ale dla mnie i dla niektórych pewnie nie. :!: Niestety, ale wg. mnie Tajner wiedział co robi.Trzymał Małysza przez te pięć lat, chociaż i tak to nie jest wina Tajnera, że Adam skacze słabo.Zrobili błąd zwalniając kilku pracowników od wyszkolenia i psychologa.A sam Tajner powiedział, ze to z powodów osobistych, a więc Tomusmc to nie PZN go zwolnił, tylko sam Tajner sie podał do dymisji.To jest mała różnica. :wink:
Mylisz sie. Oczywistym jest ze poszli na uklad. Przeciez Tajner nie powie ze odszedl bo nie chcialo go PZN, tylko da powod, o ktorym wszyscy wiedza ze jest nie prawdziwy. Cos za cos. Tajner mial kontrakt do 2006 roku i mogl go wypelnic, ale odszedl i na pewno nie za darmo....


srali muszki będzie wiosna
Tomusmc

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 marca 2004, 19:02

Przeciez to on chcial bardzo zostać wiec jestem pewien ze PZN go zwolnił zeby Małysz dostał za trenera tego Szulca (czy jakos tak 8) ) Moim zdaniem Wicior to Ty sie mylisz!


<-=JuventuS=->OldSchool!! Kochamy Cie i na zawsze bedziesz w naszych sercah :D
juvek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2003
Posty: 215
Rejestracja: 11 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 14 marca 2004, 19:15

No przyszedł na niego niewątpliwie czas, nie dawał sobie rady z kadrą i z Małyszem. Oby następca potrafił wyprowadzić Adama z niskiej formy na szczyty wszystkich skoczni


. . . . . . J U V E . . . . F O R E V E R . . . . . .
El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 14 marca 2004, 19:17

Przychodzi czas na kazdego...
A skoro ostatnio nie dawal sobie rady ze skoczkami to byl znak, ze nalezy dac szanse komus innemu.
Ale i tak big respect za to co zrobil!


Chris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2002
Posty: 202
Rejestracja: 19 października 2002

Nieprzeczytany post 14 marca 2004, 19:19

Dobrze że zrezygnował sam. Cenię i szanuję go za poprzednie sezony ale przyszedł w końcu czas na zmiany. Nie tylko wyniki nie były najlepsze, ale też atmosfera. Te treningi z innymi szkoleniowcami i wypowiedzi zawodników,któzy krytykowali Tajnera.


Juve per sempre!!!
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 marca 2004, 19:28

Ja uwazam ze postapil slusznie :!: Szanuje go za to co zrobil ale zrobil za malo !!!!!! Mozna powiedziec ze tylko Malysz zyskal na tym ze Tajner byl trenerem. Reszta kadry spisywala sie fatalnie :!: I to chyba przesadzilo o tej decyzji. Zreszta kazdego czas dobiega konca a w skokach to czesto sie zmienia trenerow.


KowalFromStolica

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2003
Posty: 312
Rejestracja: 01 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2004, 01:00

Wydaje mi się że Tajner źle zrobił. To znaczy bardziej PZN postąpił niesłusznie... no ale stało się i zobaczymy jak będzie dalej. Dziękuje Tajnerowi za wszytsko co zrobił i mam nadzieję że jego następca przysporzy nam równie dużo radości. :-D


Oby twój miecz nigdy się nie złamał.
Oby twoja Zbroja nigdy nie zardzewiała.
Oby Trzy Księżyce były przewodnikami twej Magii.
Oby twój Życiowy Cel nigdy nie wybuchł ci w twarz.
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 21 marca 2004, 13:12

powiem tyle, czekałem na to
mam nadzieje że małysz zadecyduje by po tajnerze stery objął lepisto
bo to dobry i klasowy trener


ODPOWIEDZ