wasi idole w NBA

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
enbea

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2004
Posty: 140
Rejestracja: 05 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2004, 11:38

zdecydowanie kevin garnett :D on jest super:]


ENBEA
aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2004, 21:28

Moim ukochanym klubem jest Timberwolves i Kevin Garnett,z kolei nie nawidze L.A. Lakers i Kobiego Bryanta.


MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2004, 12:18

Najbardziej lubie LA oczywiście :D :D A najbardziej z zawodników to KOBE :!: :!: Koleś jest niesamowity :!: :!: Rzut za 3,paki,wejście pod kosz,rzut z półdystansu wszystko ma opanowane :!: :wink: Tylko ma problemy z sobą (sprawy sądowe itp itd)

Lubie jeszcze Sacramento 8) Houston Rockets :D :D A z zawodników:
PEJA,T-MAC,STEVE FRANCIS,YAO ,LEBRON JAMES,HAMILTON i starczy :D :D :D


JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2004, 12:28

Grant Hill,Carmelo Anthony,Scootie Pippen,Jordan,Kidd,Miller,


bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2004, 20:29

shaq o'neal i los angeles lakers
shaq dlaczego zmieniles klub draniu??? :?: :?: :?: :!: :twisted: :wink: :lol: :? 8) :?


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2004, 17:02

Iver.pk pisze:Na uwage zasluguje rowniez Barkley o ktorym tylko slowko wspomniales a byl on takze wielikm owych czasow-zdaniem wielu dorownywal Pippenowi :!: Gdy oni skonczyli kariere to zaczely sie te wielkie transfery wielkich gwiazd i to juz nie bylo za fajne(moze wczesniej tez tak bylo ale tego tak nie zauwazalem :wink: ) Potem jak z tv zniknelo nba action to juz jakos stracilem kontakt z NBA-podobnie jak Ty :(
Wspomniałem tylko raz, ale myślę, że nawet sam Barkley powraca do tych finałów z 93' roku najchętniej spośród swoich kilkunastu sezonów spędzonych na parkietach NBA i pewnie, by się za to nie obraził;). Przestałem go lubić po przeprowadzce do Houston, gdzie wraz z Olajuwonem i Drexlerem, mieli stworzyć tercet marzeń. Zrewanżowali się Seattle (4:3 w półfinale konferencji), co było dla mnie strasznym przeżyciem. Zatrzymali ich jednak Jazzmani, a konkretnie John Stockton;). Jak widzisz, Charles zawsze dyrygował drużyny, którym życzyłem jak najgorzej. Z prostej więc przyczyny, nie darzyłem go zbytnio sympatią.
Dla przeciętnego kibica to już nie tylko NBA, ale ogólnie, cały sport jest grubo ograniczony. Kiedyś sportu było multum, miałeś co chciałeś. Jednak były to czasy, kiedy sport nie był jeszcze tak wielkim biznesem, w którym wszyscy chcą zarobić na wszystkim. TV się najbardziej opłaca, dlatego wszystko zaczyna być kodowane. Mi się to nie podoba. Aby pieniądz wygrywał z człowiekiem, ale taki to już jest ten dzisiejszy świat. Dlatego też pustki na Delle Alpi mnie nie dziwią. Bo to jest właśnie wyznacznik przyszłości. Pieniądze rosną, zainteresowanie maleje.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
Pershing

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2004
Posty: 52
Rejestracja: 11 listopada 2004

Nieprzeczytany post 23 marca 2005, 19:49

Bez zawahania Carter i Duncan, mowie tylko o zawodnikach nadal czynnie uprawiajacych ten sport, a kibicuje SAS--Detroit oddajcie tytul 8)
Uwielbiam patrzec na gre moich idoli, Carter, te Jego solowki, wsady, normalnie wypas, natomiast Tim jest bardzo uniwersalnym zawodnikiem, blokuje, zbiera, przechwytuje, rzuca, no i fauluje :wink:


BOOM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 347
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 23 marca 2005, 20:13

Kibicuje Detroit Pistons, a moim ulunionym graczem jest Grant Hill :!: oraz Iverson.


Obrazek
Bimbo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2004
Posty: 40
Rejestracja: 20 maja 2004

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2005, 00:08

Moi Ulubieńcy w NBA to :
1. Allen Iverson
2. Kobe Bryant
3. Duncan
4. Scoty Pippen
5. Denis Rodman


--
FinoAllaFine
--
20.04.2004 - 2996 forumowicz JuvePoland
--
nailman86

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 26
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 września 2005, 16:08

Moim ulubionym zawodnikiem zawsze był Micheal Jordan...
Ale odkąd skończył karierę jego miejsce zajmowali inni...
Pierwszym po Jordanie był Penny Hardaway, później Vince Carter, Trace McGrady, a obecnie jest nim LeBron James. Ten gość jest naprawde niesamowity. Na początku gdy przechodził do NBA nie wierzyłem w jego umiejętności. Ale po pierwszym sezonie gdy zobaczyłem jego akcje i statystyki wiedziałem, że będzie moim idolem...


FORZA JUVE, FORZA ALEX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 28 września 2005, 17:58

W ostatnich dwóch sezonach największe wrażenie na mnie zrobił Dwyane Wade

EDIT : 28.09.2005 18:04:38
Jednak najbardziej kibicuje Detroit Pistons i niezwykłemu tercetowi: Chauncey Billups, Richard Hamilton i Ben Wallace.


Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 28 września 2005, 18:56

ja kibicuje San Antonio Spurs :]
Moimi ulubionymi koszykarzami są :

1.Tim Duncan :bravo:
-najlepszy zawodnik pod tablica niema lepszych. Niejednokrotnie wybrany MVP sezonu NBA.

2.Vince Carter :pray: - jego wsady to rzecz niesmaowita za to go uwielbiam . Niejednokrotnie wygrywał Slums Dunck w All Stars Wekeend

3.Allen Iverson :dance:

-majac taki wzrost wykanczac tak akcje zespolu tylko on tak potrafi ,swietne podania zawsze go biore jak gram w NBA :!:

4.Predrag Stojakovic :smile:
-jego rzuty za 3 punkty sa niesamowite , majać kolo 200-300 rzutów w sezonie miec srednia kolo 50-60 % to jest cos nieslychanego :!: samymi trojkami wygra mecz :!: tylko zostawic go na wolnej pozycji od razu do jego statystyk mozna dopisac kolejna trojke . To jest poprostu człowiek maszyna z odleglosci 6,25 m.

Nielubie New Orleans :smile:


Obrazek
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 18:13

Ja lubie McGrady'go LeBrona, Wade, Iversona, Manu i Hamilton a moje ulubione kluby to Houston, Cleveland, Detroit i Spursów tez lubie..


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2006, 20:01

Ja zawsze kibicowałem Chicago Bulls bo grał w nim Michael Jordan :D
To co on wyprawiał z piłką było niesamowite...
Do dziś jest moim ulubionym zawodnikiem.
Lubie jeszcze Vince'a Cartera (za jego rulety przy wsadach) i Allena Iversona :D


Obrazek
diego1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2005
Posty: 103
Rejestracja: 13 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 01 maja 2006, 21:42

najbardziej to rzecz jasna Larry Bird, Michael Jordan, Scottie Pipen, Penny Hardaway. Z dziś grajacych to Vince Carter


Nedved jest bogiem, zioło nałogiem, życie zabawą, JUVENTUS podstawą!!!

Obrazek
ODPOWIEDZ