wasi idole w NBA

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
hania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 338
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 00:42

Jakiej druzynie kibicujecie w NBA i kto jest waszym ulubionym graczem?
A jakiej druzyny czy zawodnika nie znosicie?


IL BELLO DEL CALCIO

Macie bowiem wiedzieć, że są dwa sposoby walczenia...

Wygraj wyjazd do Madrytu i potrenuj z Beckhamem. Moze go czegos nauczysz...
Bobryt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 216
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 03:32

bez wąpienia L.A. Lakers a zawodnikiem jest chyba najlepszy gracz NBA #34 Shaquill O'Neil. na nie go nie ma mocnych :!: :twisted:

a i małe wyjaśnienie: nie to żębym kibicował jeziorowcom bo mają kobego, shaqa i wymiataja. kibicuje im bardziej ze wzgl. na shaqa bo z nim jestem od czasu kiedy grał jeszcze w Orlando Magic


Obrazek
Tomusmc

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 04:01

Tim Duncan i Shaqule O'Neil! Bardzo lubie tesh legendy NBA jak np. Michel Jordan czy Magic Johnson :D nie mam w NBA druzyn ktorych nie lubie :)


<-=JuventuS=->OldSchool!! Kochamy Cie i na zawsze bedziesz w naszych sercah :D
Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 08:43

Ja tak samo jak Bobryt kibicowałem im zawsze a Kobe Bryant jest moim ulubionym zawodnikiem, lubię też Steve Francisa z Houston Rockets :)


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 09:00

właściwie to można potraktować, że był juz taki temat, ale dotyczył troszke czego innego, mimo, ze tak sie też pisało o swojej najlepszej druzynie i zawodniku :wink:
http://www.juvepoland.com/forum/viewtop ... hlight=nba
Ja kibicuje LA Lakers i uluboinymi zawodnikami są Koby Brayant oraz Shaqule O'Neil, pamietam jak ten drugi kiedyś zrobił wsada i...rozwalił kosza :shock:


Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 09:42

LAL i kobe
ale jestem kibicem LAL od dawna tylko że kiedyś kibicowalem im nie wiedzac kto tam gra oprócz shaqa hehe


Misza_18

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2004
Posty: 106
Rejestracja: 25 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 10:32

chyba jak wiekszosc osob tutaj lubie Shaq'a i LAL ale nie tylko lubie takze Orlando Magic i T-Mac'a :D


JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 10:46

moim ulubionym zawodnikiem jest GRANT HILL#33 z ORLANDO MAGIC

-------------------------------------------------------------------------------


JESTEM OSZUSTEM
Chris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2002
Posty: 202
Rejestracja: 19 października 2002

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 10:52

no to ja się wyłamię. Najbardziej lubię Vince'a Cartera za jego niesamowite wsady(pod tym względem chyba nikt nie może się z nim równać).Lubię też T-Maca oraz duet Nets - Jason Kidd i Keyon Martin.Natomiast jeśli chodzi o ulubione zespoły to:Minnesota Timberwolves i Dallas Mavericks za niezwykle efektowną i szybką grę,a San Antonio Spurs i Sacramento Kings za znalezienie złotego środka pomiędzy atakiem i obroną.Lubię też Indianę Pacers, której to kibicuję na wschodzie.A najbardziej nie lubię Lakers.Moim zdaniem to koszykarski odpowiednik Realu Madryt.Na forum mówicie ze Real jest do dupy bo tylko wielkie gwiazdy kupuje,ale Lakers robią bardzo podobnie.


Juve per sempre!!!
Sarsik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 339
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 11:15

Najbardziej lubię Orlando Magic.Szkoda, że w tym sezonie nie idzie im tak dobrze jak kiedyś. Lubię też: Chicago, New York, Houston, New Orleans, LA Lakers. Moim ulubionym koszykarzem jest Darrel Armstrong z Hornets. W sumie lubię każdego koszykarza, który gra w zespole, któremu kibicuję, a z poza tych zespołów podziwiam Garnetta i Sprewella.


I need a girl that I can train.
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 11:18

hania pisze:Jakiej druzynie kibicujecie w NBA i kto jest waszym ulubionym graczem?
A jakiej druzyny czy zawodnika nie znosicie?

Moja gwiazda byl jest i na zawsze bedzie ten jedyny... Czlowiek bez ktorego NBA by praktycznie nie istniala... Ten czlowiek to magia... Klasa sama w sobie... to po prostu KRÓL BYKÓW!! MICHAEL JORDAN i nie ma mocnych... szkoda ze juz nie gra :( ale zawsze pozostanie w mojej pamieci!!

Oto moja "3" zawodnikow....

1. Michale Jordan
2. Alan Iverson
3. Vince Carter


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 11:37

Moim ulubionym zespolem od dawnaaa jest Toronto Raptors. Powod jest bardzo prosty. Od zawsze interesowalem sie dinozaurami. No i jak 10 latek zobaczyl logo Raptorsow no to nie moglo byc inaczej. Oczywiscie teraz uwielbiam ich nie za logo ale juz po prostu ich lubie. To moj 3 klub ze wszystkich kluow swiata. Przezentuje sie to tak:

1. JUVENTUS
-
-
-
-
-
-
-
-
2. TŻ LUBLIN
3. TORONTO RAPTORS
4. DETROID RED WINGS

No wiec wrocmy do Toronto. Moim ulubionym koszykarzem jest w takim razie oczywiscie Vine Carter vel Krol Wsadow :wink:. Ten zawodnik jest dla druzyny nieoceniony. On nie gra egoistycznie. On asystuje, zbiera, blokuje no i rzuca ponad 20 punktow. Jest po prostu dyrygentem, generalem Toronto. Jak odczuwalny jest jego brak pokazuja mecze w tym sezonie. Kiedy musial pauzowac Toronto zaczelo przegrywac mecze. Wrocil i znowu wiekszosc bylo zwycieskich. A teraz niestety bedzie pauzowal przez miesiac :?. Obawiam sie ze moze to zawarzyc na awansie do playoffow :?. No ale wierze ze sie uda.


srali muszki będzie wiosna
PiontaS

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2003
Posty: 204
Rejestracja: 30 września 2003

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 11:45

Moim ulubionym zespołem jest Philadelphia 76ers ponieważ pierwszym emczem koszykówki który widziałem w telewwizji był właśnie mecz Philadelphi i od tamtego zdarzenia są oni moim ulubionym klubem a ulubionym zawodnikiem oczywiście Allen Iverson :-D :-D :-D

Oto moja "3" zawodników :

1 . Allen Iverson

2 . Michael Jordan

3 . Vince Carter


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 11:49

PiontaS pisze: Oto moja "3" zawodników :

1 . Allen Iverson

2 . Michael Jordan

3 . Vince Carter
Widze ze lubisz tych samych co ja ;] tylko ze inna kolejnosc :P.. Jeden ktory lubi IVERSONA YEAH!! nareszcie ktos kto mni rozumie :D i nareszcie ktos kto kocha PHILADELPHIE 76ers :D


Chris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2002
Posty: 202
Rejestracja: 19 października 2002

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 16:51

ja też podziwiam Iversona choć jakoś szczególnie go nie kocham a jak sądzicie kto jest lepszy Iverson czy Kidd? moim zdanem nie da się rozstrzygnąć choć Kidd jest efektowniejszy moim zdaniem


Juve per sempre!!!
ODPOWIEDZ