wasi idole w NBA

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2004, 14:20

Ja tam nie jestem jakimś zawizętym kibicem NBA, ale zawsze śledze poczynania mojej ulubionej drużyny Huston Rockets :D Co do zawodnika to wybór jednogłośny i jednomyślny ;) - Yao Ming!


Obrazek
Solaris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 201
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 października 2004, 17:49

Siemka!! moim ulubionym zespołem jest Toronto Raptors (ach ten Carter...:P) no i Chcicago Bulls :D:D:D niczego sobie także Clevland Cavs a najmniej lubię Bryanta i Shaqa i L.A.LAKERS!!!!!! :evil:


BBOOSS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 40
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 października 2004, 17:57

Aktualnie teraz mniej sie interesuje NBA, w dziecinstwie nawet mialem taki okres , ze stala ona u mnie wyzej od pilki .Moim ulubionym zespolem jest Orlando Magic :wink: a idolem byl Anfernee Hardaway, ale po odejsciu do Phoenix stal sie nim Tracy McGrady :P


LEGIA WARSZAWA
ObrazekObrazekObrazek
Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 października 2004, 18:01

Ja co prawda NBA sie nie interesuje ale kiedyś podziwiałem Patricka Ewinga oraz Scottiego Pipena


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 października 2004, 18:03

Zawsze Lubiłem T-Maca oraz Roya ALlena! Dla mnie to moj Idol tylko szkoda ze marnuje sie w takim slabym Klubie! Ja bym tam go widzial w POrtland :twisted:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
fredi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 września 2003
Posty: 174
Rejestracja: 20 września 2003

Nieprzeczytany post 18 października 2004, 18:40

Solaris pisze:Siemka!! moim ulubionym zespołem jest Toronto Raptors (ach ten Carter...:P)
Witam kibica Toronto.. Mam to samo zdanie co kolega Solaris... CARTER


Obrazek
PROmilky
Juventus Turyn - Tobie Chwała na wieki !!
Nedved_fan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lipca 2003
Posty: 62
Rejestracja: 25 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 października 2004, 20:07

Ja zdecydowanie kibicuje Detroit pistons! Spodobała mi sie ich gra zespołowa! najbardziej z nich lubie Bena Wallace i Ripa Hamiltona!Oprócz tego lubie tez Vinca Cartera i Tracego McGraydego


"Człowiek jest tyle wart, ile dobra zrobi dla innych"
gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 19 października 2004, 13:25

moja ulubiona drużyna to Milwaukee Bucks a ulubiony zawodnik to Ray Allen. Natomiast nie lubie nie wiem czemu L.A.Clippers.


Iver.pk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 307
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 19 października 2004, 14:03

No moim ulubionym graczem jest.... Iverson jak chyba nie trudno bylo sie domyslic :D Zepolu nie mam ulubionego ale to z powodu czestych zmian zawodnikow itd. Juz sie w tym wszystkim pogubilem-nie lubie L.A. Lakersow za to ze moja Shaq`a dla mnie to nie koszykarz tylko grubas ktory tylko sie wszedzie pcha. Ktos wczesniej napisal ze L.A to Real koszykowki i z tym sie zgodze :!:
_Jah pisze: ci co tego nie widzieli, ci co nie widzieli tej kapitalnej koszykowki z lat 90-tych niech zaluja, bo taka okazja nigdy sie juz im nie trafi.
Nawiazujac do wypowiedzi _Jaha to ja pamietam koszykowke z lat 90-wtedy zaczalem sie nia interesowac :!: To co wyprawialy byki bylo niesamowite Jordan, Pippen,Rodman to byli koszykarze jakich trudno bedzie zanlezc w dzisiejszej NBA. Na uwage zasluguje rowniez Barkley o ktorym tylko slowko wspomniales a byl on takze wielikm owych czasow-zdaniem wielu dorownywal Pippenowi :!: Gdy oni skonczyli kariere to zaczely sie te wielkie transfery wielkich gwiazd i to juz nie bylo za fajne(moze wczesniej tez tak bylo ale tego tak nie zauwazalem :wink: ) Potem jak z tv zniknelo nba action to juz jakos stracilem kontakt z NBA-podobnie jak Ty :(


Obrazek
bartusek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2004
Posty: 216
Rejestracja: 30 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 19 października 2004, 15:40

Ogólnie to mój ulubiony zawodnik juz ine gra... :( Jordan to oczywiste...
Obecnie najbardziej mi sie podoba Le Brown James...
Z klubów LA i Chicago.... Bedę kibicował LA mimo straty Shaqa.....


Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 19 października 2004, 15:55

Moim ulubionym koszykarzem z NBA jest... Maciej Lampe. :D Nie, na poważnie. Tracy McGrady. Jest super. Korzykarz uniweralny, dobry rzut za 3 ale umie też pięknie wsadzić.


Mosiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2004
Posty: 70
Rejestracja: 14 marca 2004

Nieprzeczytany post 19 października 2004, 16:32

Ja mam dwóch idoli : Jordana i Rodmana . Szkoda że już nie grają bo obydwaj sprawiali że ta gra była fascynująca . Teraz lubie Los Angeles i kibicuje nadziei polskiego basketu - Maćkowi Lampemu. :twisted:


...Tu sei la squadra del cuore , sempre in campo undici eroi , vinci I'mpossibile e vai , ti seguiremo anche noi , metti un'altra stella sul petto...
Wiśnia

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 3
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 października 2004, 19:25

qrcze ciezke pytanie jest tego troche ale napewno nie zapomniany Michael "AIR" JORDAN
z dzisiejszych graczy to bedzie Garnet Vince "Winda" Carter Paje Stojakovic z Sacramento oraz Webber mloda gwiazda LeBron James

a z druzyn Sacramento Toronto nie lubie za to Malona oraz Jazzmanow z Utah


Szyman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2004
Posty: 13
Rejestracja: 07 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 19 października 2004, 19:58

Wiadomo kto jest najlepszy LeBron James. On jest niesamowity. Jordan w jego wieku nie gral tak dobrze.


FORZA JUVE
juventus_turyn

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 czerwca 2004
Posty: 1
Rejestracja: 08 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 19 października 2004, 20:08

widac chlopcy ze naprawde lubicie shakila i strasznie sie interesujecie koszem skoro mowicie ze gra jeszcze w LA co za <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> wezcie mi ich!!!!!!!!!


Tymek
ODPOWIEDZ