Australian Open

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 lutego 2004, 20:15

W męskim stawiałem na Federera, no i wygrał, to wg mnie najlepszy tenisista. :D


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 lutego 2004, 21:50

Ech szkoda, że Safin dostał :( liczyłem na niespodzianke, ale był dużo, dużo gorszy :cry:


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 lutego 2004, 11:52

ja liczylem na Agassiego..ale coz.. :( nie wyszlo...Federer jest w wysmienitej formie i jego wygrana w finale byla w sumie dla mnie pewna..co odzwierciedla wynik..mam nadzieje ze Agassi bedzie gral coraz lepiej na nastepnych konkrusach..


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 lutego 2004, 21:33

ja też wolałem, żeby wygrał Agassi niż Federer. Ten Szwajcr to na dzięn dzsiejszy chyba najlepszy tenisista świata, udowodnił to teraz i w poprzednich turniejach. Ale wśród facetów czołówka światowa zmienia sie bardzo szybko, niesądzicie :?:


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 lutego 2004, 21:47

kouba pisze:ja też wolałem, żeby wygrał Agassi niż Federer. Ten Szwajcr to na dzięn dzsiejszy chyba najlepszy tenisista świata, udowodnił to teraz i w poprzednich turniejach. Ale wśród facetów czołówka światowa zmienia sie bardzo szybko, niesądzicie :?:
no masz racje... ale w damskim tenisie jest to samo. Dopiero ostatnio dwie zawodniczki zaczęły mieć większą przewagę nad reszta, mianowicie Clijsters i Henin, a jeszcze niedawno najlepsze były siostry Williams, wcześniej Capriati, Davenport...
wole gdy jest wielu zawodnków yrównanych niż jeden, który wszystko wygrywa, a Ferrero jest na dobrej drodze do tego (niestety) :?


ODPOWIEDZ