Jeździ z was ktoś na rowerze??

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ

Czy należysz do jakiegoś klubu kolarskiego??

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
weyb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 32
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 13:03

Tren do jazdy - jura krakowsko częstochowska :)))
rower: AUTHOR VISION


:: FORZA JUVE ::
Solaris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 201
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 17:09

Nie nie jeżdżę,gdyż nastawiłem sie na trekking


Obrazek
Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 17:25

Ostatnio bardzo mnie zaciekawilo Tour De France i tak sobie mysle czy sie nie zapisac do ekipy Ogniwo Dzierżoniów teraz jest duzo zawodow ale treningi w noge tez by mnie strasznie meczyly wiec nie wiem co mam robic ale chyba pozostane tylko przy pilce


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 22:18

Oooo jakiś mój temacik :P Szkoda, że dopiero teraz go zauważyłem.

A więc na rowerze jeżdzę od...małego, ale na poważnie zacząłem uprawiać ten sport ok 3 lata temu. Od tego czasu zleciało wiele kilometrów i...wiele rowerów. Aktualnie posiadam Meride Matts Speed na osprzeciez Deore/LX, Suntour XC 75 LO i hamulcach Magura Julie (pewnie i tak niewielu osobom coś to mowi :P )

Rower to dla mnie sport nr 2 (po piłce nożnej of kors 8) ) Jeżdze zawsze wtedy gdy mam czas, a nie mogę iść grać w "gałę" Jak na teren nizinny, mamy całkiem dużo tras w których można spokojnie śmigać rowerkiem (Puszcza Wkrzańska, Bukowa, Goleniowska)

Do żadnego klubu nie należę, jeżdzę tylko i wyłącznie dla przyjemności. Z perspektywy czasu żałuję, że się nigdzie nie zapisałem, no ale cóż...

Po ulicach raczej nie jeżdżę z dwóch powodów:
-kierowcy
-o wiele przyjemniej pojeździć sobie w lesie, na łonie natury :P

Zachecam do uprawiania kolarstwa, bo jest to naprawde bardzo ciekawy, ale zarazem ciężki sport. Mam nadzieję, że rowerzystów bedzie coraz wiecej :wink:


Manitou

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2004
Posty: 49
Rejestracja: 22 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 23:00

Na rowerze jeżdze bardzo często. Obecnie posiadam rower GT, na Alivio, ale jak będzie kasa i okazja to postaram się o coś lepszego. Gdzie jeżdze...? o tym napisał już autor tego tematu z którym zresztą często chasam po lesie na baiku... :lol:


Od początku do końca...
Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 31 lipca 2004, 15:37

no ja oczywiscie ze na rowerze jeżdze na treningi a w klubie oczywiscie trenowałem jednym z najlepszych w Polsce dlatedo że są tutaj wychowywani mistrze polski jak choćby nasz najlepszy torowiec Grzegorz Krajner i wielu innych mniej znanych


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 31 lipca 2004, 15:39

a tak do ostatniego posta dodam ze tym klubem był BAKOMA-(sponsor klubu) CYKLISTA Żyrardów


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2004, 11:47

Tez nie należe do żadnego klubu, jazdę rowerem traktuje jako przyjemność. Najczęściej rowerem jeżdżę na boisko i z powrotem 8) i do kiosku po Piłkę Nożną.
Macias pisze:Ja nie należe do żadnego klubu rowerowego, dlatego, że bawie się w street/fun i ostatnio trochę w dirt i chyba w Rzeszowie nie ma żadnego klubu zrzeszającego tego typu rowerzystów. Na rowerze jeżdże (skacze :D ) ponad rok i niestety muszę stwierdzić z przykrością, że poświęcam dużo więcej czasu na rower niż na piłkę, która :( została wyparta przez dwa koła.
Ciekawe miejsca to: serpentyna na Zalesiu skąd można podziwiać całą panorame mojego miasta :) oraz Lisia Góra gdzie znajdują się chopki, być może coś ominołem.
Jeżeli chodzi o mój sprzęt, to nie mam się czym chwalić, heh, rama to Author Solution 17'(hmm, nie bardzo jak do streetu, ale geometria mi się podoba), amortyzator to SR Suntour Axon E'LO (powietrze/olej do XC heh), kierownica Amoeba JY 172 680 mm, koło tył AlexRims DM 24 z piastą Deore 525 i kasetą Sram 5.0, korba Alivio, koło przód - bez komentarza :) przeżutka tył Deore XT, przód SIS, pedały Fishbone
:shock: :shock: :shock: :shock:
o kurcze ty to musisz lubić. ja swoim rowerze wiem tyle, że rama jest Meridy i nic więcej :D :D :D :D
pajzano pisze:Ja nie jeżdżę na rowerze, bo religia mi zabrania.
:shock: :shock: Jaka religia :?:


:roll:
Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2004, 19:27

Ja dzisiaj mam za sobą ponad 100 km po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej...Olsztyn,Złoty Potok i takie dam...wiem jedno-mam dośc i nie chce przez dłuższy czas słyszeć o takim czymś jak rower :lol: :lol: :lol: :lol:


ODPOWIEDZ