Jeździ z was ktoś na rowerze??

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ

Czy należysz do jakiegoś klubu kolarskiego??

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 28 lutego 2004, 09:58

ja nie naleze i nie bede nalezal jazda na rowerku wole w pileczke pokopac !


Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 28 lutego 2004, 10:18

nie naleze do klubu rowerowcow bo po co ??? Ja jezdze na rowerku ale tylko na treningi. Zreszta jazda na rowerze to dla mnie zadna przyjemnosc juz bym wolal poogladac jakies filmy :D


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
black&white

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2004
Posty: 28
Rejestracja: 13 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 28 lutego 2004, 10:53

ja mieszkam w Gorzowie, jest dużo tras rowerowych, nawet są spore wzniesienia więc nie mogę narzekać. A przede wszystkim są piękne krajobrazy, jeziora....
no tak, teraz jest zimno i nie chce mi się wyjmować rowera z piwnicy ale jak przyjdzie wiosna to co innego...
z mojego miasta mam blisko do parku krajobrazowego, do Słońska, heh przy okazji można się czegoś nauczyć... :wink:
w zeszłym roku udało mi się nawet znokautować przednią lampką gacka...


Small. A speck in the wide blue sea. 'Tis the last of all the land...
Macias

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 114
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 lipca 2004, 15:40

Ja nie należe do żadnego klubu rowerowego, dlatego, że bawie się w street/fun i ostatnio trochę w dirt i chyba w Rzeszowie nie ma żadnego klubu zrzeszającego tego typu rowerzystów. Na rowerze jeżdże (skacze :D ) ponad rok i niestety muszę stwierdzić z przykrością, że poświęcam dużo więcej czasu na rower niż na piłkę, która :( została wyparta przez dwa koła.
Ciekawe miejsca to: serpentyna na Zalesiu skąd można podziwiać całą panorame mojego miasta :) oraz Lisia Góra gdzie znajdują się chopki, być może coś ominołem.
Jeżeli chodzi o mój sprzęt, to nie mam się czym chwalić, heh, rama to Author Solution 17'(hmm, nie bardzo jak do streetu, ale geometria mi się podoba), amortyzator to SR Suntour Axon E'LO (powietrze/olej do XC heh), kierownica Amoeba JY 172 680 mm, koło tył AlexRims DM 24 z piastą Deore 525 i kasetą Sram 5.0, korba Alivio, koło przód - bez komentarza :) przeżutka tył Deore XT, przód SIS, pedały Fishbone


Pavel87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 262
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 26 lipca 2004, 21:41

Ja podobnie jak większość nie naleze do żadnego klubu, ale naroerze strasznie lubie jeździć i jeźdże dużo.Kiedyś byłem nawet na Słowacji i chociaż to nie była najdalsza wycieczka to najbardziej sadysfakcjonująca no bo byłem za granicą :D


Forza Squadra Bianconera
kinder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2004
Posty: 13
Rejestracja: 15 maja 2004

Nieprzeczytany post 26 lipca 2004, 22:11

z góry dzieki

~~~
Nie wiem co chciales poprzez to napisac,ale post nie na temat za co daje ostrzezenie.Jesli chcesz cos przetlumaczyc,o cos zapytac,poradzic sie to mozesz zalozyc nowy temat,a nie pisac gdzie popadnie jakiegos posta z pytaniem o cos.Polecam lekture regulaminu ciagle dostepnej w pierwszym pokoju - OGŁOSZENIA.
ToMeK
~~~



ale jaja :lol:
kouba


Iver.pk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 307
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 26 lipca 2004, 23:07

Ja do klubu nie naleze :D ale na rowerku codziennie zasuwam do pracy :P robie jakies 25-30km dziennie! poprawia kondycje- polecam!!! :D


vojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 59
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 00:04

Ja jezdze regularnie od 4 lat ale nie w klubie.Rowerek mam skladany,rama Merida,osprzet Deore LX,amortyzator Sn Tour`a.Jestem w miare zadowolony...Ciekawych tras mam sporo bo mieszkam w gorach,wiec wybor jest spory:-)


Jan Paweł II - na zawsze w naszych sercach
pajzano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2003
Posty: 351
Rejestracja: 01 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 01:46

Ja nie jeżdżę na rowerze, bo religia mi zabrania. A brzydkie zdjęcie Cameron Diaz widziałem raz w "tele świecie". Miała jakąś opryszczke na twarzy i ponoć caly sztab ludzi usiłował ukryć to pod makijażem, ale średnio im to wyszło.


You may know the name, but the game has changed. - Police Story (1985)
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 09:14

Ja od jazdy na rowerze wole gre w pilke :D to mi duzo bardziej odpowiada... po prostu nie mam zamilowania do rowera ani do wszelkich tego typu sportow...

PS. Moze to dlatego ze zawsze jezdzilem na jakichs padakach po ktorych mnie wszystkie gnaty bolaly :lol:


*Fighter*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2004
Posty: 59
Rejestracja: 25 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 09:19

Ja bardzo dużo jeżdże na rowerze ale do żadnego klubu nie należę :)
I napewno nie będę należał :)


Juventus Turyn- Tylko przed Boggiem padniemy na kolana
Krupy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2004
Posty: 43
Rejestracja: 04 marca 2004

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 10:13

ja na rowerze jeżdżę dużo ... czasami nawet po 60 km dziennie ... ale coraz bardziej mi się odechciewa widząc co robią kierowcy ... a muszę jeździć po drogach publicznych bo w mojej okolicy nie ma dużo ścieżek rowerowych albo chociaż zwykłych polnych dróg ... wczoraj np pojechałem przez Mysłowice i co drugi kierowca trąbił i przejeżdżał mi dosłownie centymetry od kierownicy :evil: ... jeszcze troche i któryś mnie zachaczy i zrezygnuję z jazdy i przeżucę się na szachy


ObrazekObrazekObrazekObrazek
Elohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 376
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 10:45

ja, jak wiekszosc z was nie naleze do klubu :!: ale na rowerze jezdze sporo. u mnie sa ciekawe gorki, bo moja miejscowosc lezy w dolinie :D nie ktore gorki sa bardzooooo sztywne i dlugie :!:


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
M.ZetkA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 6
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 11:01

do zadnego klubu nie naleze, ale często jezdze w gory na rowerek najczęściej w gorce - supcio tereny zeby sobie kondyche wyrobic . polecam . moj rower to Author Opus na osprzęcie deore 8)


Obrazek
STAL STALOWA WOLA - WŁADCY PODKARPACIA ! ! !
Johnny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2003
Posty: 125
Rejestracja: 24 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 12:18

Ja nie należę do żadnego klubu rowerowego, ale bardzo często używam swojego bicycla. Zapalonymi kolarzami są moi dwaj starsi bracia (jeden należał do kolarskiego klubu.....w Szwecji), którzy co roku organizują jedną lub dwie większe ekspedycje. W tamtym roku pojechali na Białoruś, w tym roku byli na Krymie w Ukrainie. W przyszłym roku zamierzam jechać z nimi :twisted: . Moim nowym rowerkiem jest Gary Fisher, Wahoo, przerzutki Shimano Allivio, 24 biegi, amortyzator przedni Rock Shock, rama: umocnione aluminium, kolor: czarno-żółto-czerwony.


ODPOWIEDZ