Liberec: Ahonen nowym liderem PŚ

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
miccoli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 253
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2004, 16:51

Janne Ahonen wygrał sobotni konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Libercu. Fin wyprzedził Austriaków Thomasa Morgensterna i Martina Hoellwartha. Ahonen objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej PŚ.niestet barrdzo slabo spisali sie polacy (znowu)

źródło:onet.pl


...
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2004, 16:57

Janne potwierdza ze jest bardzo mocny w tym sezonie, ja liczylem dzisiaj bardzo na M. Rutkowskiego, ale jego depiut w PS nie byl zbytnio udany


Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2004, 18:16

JA liczyłem, że wygra Wojo SKupień :D , a tak na serio nie było Małysza to nie było emocji :?


Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2004, 18:20

Nasi skoczkowie spisali sie beznadziejne bo pod nieobecność kilkunastu najlepszych mogli by zając o wiele wyższe miejsca 8)


Zawsze Wierni ! ! !
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2004, 20:59

...a tak na serio nie było Małysza to nie było emocji :?
Ostatnimi czasy jak nawet jest Malysz to i tak nie ma emocji 8) , ale skoki bez Malysza tez sa skokami, chyba ze niektorzy z Was patrza na skoki tylko jak Malysz skacze...
...ale jego depiut w PS nie byl zbytnio udany...
Nie wiem czy Ty umyslnie robisz te bledy czy naprawde nie wiesz jak sie pisze deBiut ...
Janne potwierdza ze jest bardzo mocny w tym sezonie...
Fakt jest bardzo mocny, ale nie wierze zeby utrzymal tak wysoka forme do konca sezonu...


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2004, 21:57

Dobra, Ahonen wygrał, ale jutro też jest dzień.Chociaż nie wiadomo jak z pogodą.

Oby ten Rutkowski chociaż awansował.... 8)


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2004, 23:15

w tamtym sezonie Ahonen też na początku miał forme, potem sie "stracił". Teraz też tak bedzie, czołówka światowa jest teraz bardzo wyrównana.
Dzisiejszy konkurs najlepiej by było jakby odwołali (ze względu na Małysza i Pettersena, którego bardzo lubie :D ) Skoki Polaków dają sobie dużo do zyczenia, wszyscy sie "napalali" na Rutkowskiego. Kurzajewski nawet powiedział, że to jest juz następca Adama :lol: W czasie skoku miał złe warunki, myśle, że jutro będzie miał wiecej szczęścia i pokaże na co Go stac


stud

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2003
Posty: 20
Rejestracja: 13 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2004, 10:28

A ja licze na Adama ze w przyszlym konkursie wygra i bedzie sie piol w gore :wink:


juvek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2003
Posty: 215
Rejestracja: 11 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2004, 10:40

Jeżeli dzisiaj Ahonan nie wygra Małysz nie będzie miał nad nim tak znowu wielkiej straty. Jeżeli bEdzie dobrze skakał w Zakopanem (a powinien), I jego farma pojdzie do góry to powinuien awansować niedługo w feneralce i może wygrać puchar świata.


. . . . . . J U V E . . . . F O R E V E R . . . . . .
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2004, 16:08

Ahonen wygrał dzisiaj też i rekord skoczni :shock:
139 m. Bardzo ładnie, ale nasi też mają punkty Skupień 23 i Rutkowski 30 :P
A Tajner chyba 36.


Peja48

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 575
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2004, 16:49

agrhhhh Adam już chyba niezdobędzie Kryształowej Kuli ale trudno i tak juz wiele zrobił


Solo Grazie Grande Forza Juve :D :8
beavis

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 grudnia 2003
Posty: 131
Rejestracja: 25 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2004, 17:50

Mnie cieszy to ze Mateusz Rutkowski jest juz probowany na pucharze swiata. Wedlug trzeba tego chlopaka szlifowac niech sie aklimatyzuje z najlepszymi zawodnikami bo jest nieprzecietnym talentem i nie moze zostac zmarnowany.Ahonen liderem ale niedlugo wierzmy w Adasia ze odbuduje forme :)


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2004, 19:16

Peja48 pisze:agrhhhh Adam już chyba niezdobędzie Kryształowej Kuli ale trudno i tak juz wiele zrobił
czemu nie zdobedzie :?: będzie to graniczyło z cudem, ale nie traćmy nadzieji. Przecież Ahonen nie będzie maił formy przez cały sezon takiej wielkiej, w poprzednim sezonie też tak przycisnął w pewnim momencie, a potem spuścił z tonu. Jest za "stary" żeby wygrac puchar świata :wink:
Boje sie jedynie o Pettersena, teraz odpocznie, potrenuje i może wygra w Zakopanem. Ale ja Go bardzo lubie i, jak nie Adam, to niech Sigurd zdobedzie PŚ.
Morgenstern moze w przyszłym sezonie powalczyć o to trofeum, bo w tym juz mam małe szanse, w związku z tym upadnkiem :( który Go wykluczył na kilka turnieji. Ale to jest naprawde talen, ale trzeba poczekać żeby sie w pełni rozwinął. Ale na pewno ma wieksze szanse od Adama, bo juz Go niestety :( wyprzedził w PŚ, a przecież tak niewiele miał startów.
Wicior pisze:Ahonen wygrał dzisiaj też i rekord skoczni :shock:
wyrównał, a nie pobił rekordzik :wink: w zeszłym roku skoczył tu tyle samo Margenstern :wink: ale w troche lepszym stylu :D
Wicior pisze:Bardzo ładnie, ale nasi też mają punkty Skupień 23 i Rutkowski 30 :P
A Tajner chyba 36.
no mnie tez cieszy występ Polaków, choć pamietajmy, że ze swiatową czołówką to by sie nie dostali :wink: Szczegónie wystep Rutkowskiego daje zadowolenie. Jego pierwsze pkt w karierze :D Myśle, że teraz w konkursach w Zakopanem wystąpi również i pokaże na co Go stać (licze gdzieś pierwsza 20 :D ) Mamy wiecej miejsc w konkursie więć "inni" Polacy powinni sie również postarać :wink:


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2004, 21:00

kouba pisze:
Wicior pisze:Ahonen wygrał dzisiaj też i rekord skoczni :shock:
wyrównał, a nie pobił rekordzik :wink: w zeszłym roku skoczył tu tyle samo Margenstern :wink: ale w troche lepszym stylu :D
Wiem o tym.Ale mi chodziło o to, że on też jest rekordzistą tej skoczni. :?:
Wyrównał rekord skoczni, bo nie powiedziałem, żę pobił.


FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2004, 21:14

troche nie na temat, ale...:

chciałem zaznaczyć, ze mimo panującego wszechpolskiego optymizmu Adam Małysz nie ma ju.ż szans na wygranie PŚ w skokach i niech mnie nikt nie przekonuje, że jego FATALNE skoki to przypadek i wina wiatru, jest juz po prostu poza swoim szczytem kariery i papa...

musiałem to z siebie wyżucić... :lol: :D :!: :twisted: :-D :wink:


ODPOWIEDZ