Wymiana : Trybański - Lampe !

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ

Czy Lampe dostanie w końcu szansę gry ?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2004, 19:57

Niedawno maila miejsce wielka wymian między dwoma drużynami NBA : NY Knicks i P. SUNS . W wymianie tej uczestniczyli :
- do Knicks przyszli : rozgrywający Stephon Marbury, rzucający Anfernee Hardaway, center Cezary Trybański
- do Suns przyszli : rozgrywający Howard Eisley i Charlie Ward, skrzydłowi Maciej Lampe i Antonio McDyess, dwa wybory w pierwszej rundzie draftu (2004 i jeden później), prawa do rozgrywającego Skippera Bolonia Milosza Vujanicia oraz gotówka

O tej wymianie , dowiedzialem się stosunkowo póżno bo dawno nie zaglądałem na strony o NBA .
Z tego co napisali na gazeta.pl to Lampe w końcu będzie mial szanse występować , a nawet w pierwszej piątce (wywiad z amerykankim dziennikarzem od spraw Suns - w gazecie wyborczej ) . Suns z chcą podobno mieć najmłodszy zespół w NBA.
Co do Trybanskiego to nie za dobrze że przeszedl wlasnie do Knicks , bo wiadomo jak tam traktowany byl Lampe , i boje się że z góry zapadnie wyrok na Trybanskiego i będzie caly czas na liscie rezerwowych .


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2004, 21:03

nie maja co robić jak handlowac Polakami :!: :lol: Ale co do ankiety to albo dostanie szanse i pokaże się z dobrej strony, albo nie dostanie szansy, ale pokaże sie w nastepnym sezonie. Bo jak juz zagra to napewno go stać na dobrą gre, jest (chyba) troche lepszy od Trybańskiego i młodszy (chyba). W Nim widze więcej nadzieji na przyszłość


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2004, 21:57

Lampe, aby pokazać coś dobrego musiałby sie ograć i byc częściej wpuszczany na boisko...

Jeżeli dostanie szanse to tylko na kilka minut i pewnie ni eodda ani jednego rzutu.


Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2004, 09:12

Niebardzo jest możliwe zę zagr bo nawet nie wiem czy na ławce siedział ale jak zagra to powienien sie dobrze pokazać


Zawsze Wierni ! ! !
x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2004, 17:35

Mojim zdaniem to że zgra juz nie dlugo wydaje się pewne z dwóch powodow :
1. Na jego pozycji Kontusjowanych jest dwóch podstawowych zawodników ( nie pamiętam nazwisk) , a jeśli trener suns będzie chcial lampe jako centra to , można bez problemu powiedzieć że na tej pozycji nie ma w Suns dobrego zawodnika .
2. Dzialaczei trenerzy interesowali się już wcześniej Lampe ( "oglądali" go jeszcze w Realu ) , wiec pewnie dadzą mu szansę . A i trzeba pamiętać że Knicks nie lubil go Thomas , a Thomas ma w Knicks dużą władzę ( jest chyba drektorem ?)


Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2004, 13:26

Co prawda LAmpe jest lepszy zdecydowanie od Trybańskiego i ta wymiana była na rzecz Suns 8)


beavis

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 grudnia 2003
Posty: 131
Rejestracja: 25 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2004, 18:12

Trybanski wedlug mnie nigdy sie nie przebije w NBA jest za slabym zawodnikiem. POgra jeszcze rok do wypelnienia kontraktu(pewnie pare razy zmieni klub :wink: ) i wroci na lawe do polskiej ligi :) A Lampe tez nie przebije sie w NBA wprawdzie jest duzym talentem ale watpie by mu sie udalo zwojowac NBA za to wydaje mi sie ze ma szanse stac sie jedna z naszych gwiazdek w Europie. Tak czy owak zycze im jak najlepiej ale takie jest moje zdanie


Peja48

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 575
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2004, 15:14

Trybański zadebiutował w Knicks jego dorobek to : 3 minuty 1 pkt 0 asyst 0 zbiórek 0 przechwytów 1 rzut celny jeden rzut niecelny skuteczność 50% :D


Solo Grazie Grande Forza Juve :D :8
ODPOWIEDZ