Czy Apoloniusz Tajner powinien odejśc?

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ

Czy Apoloniusz Tajner powinien odejść?

Czas głosowania minął 04 marca 2004, 16:23

Tak
17
55%
Nie
14
45%
 
Liczba głosów: 31
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2004, 16:23

Od dawna wątpiłęm w jego umiejętności niczego wielkiego nei zrobił a Małysz jest talentem który i bez pomocy Tajnera by skakał jak skakał większą prace włozyli psychologowie. A Tajner tylko nagrody dostaje nie wiadomo za co i kase od prezydenta itp Tak samo jak przed dzisiejszymi zawodami powiedział ze Małysz jest na fali wznoszącej a tu co ... szkoda gadać Moim zdaniem z całym szacunkiem powinien polecieć A za jego miejsce bardzo chciałbym aby przyszedł zdecydowanie najlepszy trener skoków narciarskich Mika Kojankovski ... ale pewnie by nei chciałó z takimi cieniasami pracowac 8) Jak wy myślicie :?:


Zawsze Wierni ! ! !
PiontaS

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2003
Posty: 204
Rejestracja: 30 września 2003

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2004, 16:36

Moim zdaniem Tajner powinien zostać przeciez za jego kadencji Adam zaczoł dobrze skakać. :!: A co do Mika Kojonkovski to raczej nie przyjdzie bo teraz Norwegowie świetnie skaczą i dobrze mu się z nimi pracuje :-D


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2004, 17:31

Jakby nie było Tajnera to Małysz tez by tak dobrze skakał. Przecież wszyscy trenerzy twierdzą, że Małysz to fenomen i taki zdarza sie bardzo rzadko. Niewiem, czy Tajner jest taki dobry. Myśle że nie :!: bo juz od 2 lat powtarza, ze "inni" reprezentańci dorównają Adamowi i będziemy mieć wiecej Polaków w dobrej formie. A tu nic :!: jedynie Małysz skacze dobrze. Przykład Norwegów, 2 lata temu Oni byli niżej w konkursach drużynowych od Nas, a teraz są najlepsi i w "druzynówce" wygraliby z ogromną przegawą. To wszystko zasługa trenera Kojonkowskiego (jakos tak sie pisze). Jakby sprowadzic takiego trenera :wink: Ale oczywiście PZN nie ma kasy. Nawet na dr Blecharza i Żołądza nie mieli kasy :!: To był wielki bląd, że nie przedłużyli umowy z Nimi. Co prawda żądali wysokich "zarobków" ale nie można takiego czegos robić, że Adam zostaje bez psychologa :!: W tej konkurencji to jest połowa sukcesu. Taki juz jest PZN że raczej jak zwolni Tajnera, to zatrudni albo ...Kruczka :wink: albo jeszcze jakiegoś innego "starego" skoczka. Więc lepiej niech zostawią Tajnera, bo na lepszego nie mamy co liczyć... :(


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2004, 17:45

zgadzam się z tobą Olszan w 100 %. Tajner nic wielkiego nie zrobił. To sam Adam był fenomenem. Jakby Tajner miał coś z tym wspólnego to dlaczego pozostali skoczkowie Polscy nie skaczą nawet przeciętnie. Jest jeszcze jeden problem. Wpływ na słabszą forme Adasia może mieć też zmiana psychologa i fizjoterapeuty, którzy chcieli za dużo kasy. :? Tajner powinien odejść !!!!!!!!!!!!!!!


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2004, 18:55

Wydaje mi sie, że Kojonkoski powinien odejść od Norwegów i przyjść do Polski.

Wtedy wszyscy skakali by wyśmienicie.

A co do Tajnera, to raczej powinien odejść.


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2004, 19:08

Wydaje mi sie, że Kojonkoski powinien odejść od Norwegów i przyjść do Polski.
Mozna czasem pomarzyc...Kojonkowski nie bylby na tyle bezmyslny zeby zaczal trenowac naszych reprezentantow...
Wtedy wszyscy skakali by wyśmienicie.
Watpie w to, zeby wszyscy zaczeli skakac wysminicie.

A co do Apoloniusza to wydaje mi sie ze powinien odejsc
8)


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2004, 20:29

ToMeK pisze:
Wydaje mi sie, że Kojonkoski powinien odejść od Norwegów i przyjść do Polski.
Mozna czasem pomarzyc...Kojonkowski nie bylby na tyle bezmyslny zeby zaczal trenowac naszych reprezentantow...
Wtedy wszyscy skakali by wyśmienicie.
Watpie w to, zeby wszyscy zaczeli skakac wysminicie.

A co do Apoloniusza to wydaje mi sie ze powinien odejsc
8)
Mam bardzo bujną wyobraźnie, ale przyznaj, że gdyby Kojonkoski objoł Polaków napewno uwidoczniłaby sie zmiana na lepsze....


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2004, 20:32

Wicior pisze:
ToMeK pisze:
Wydaje mi sie, że Kojonkoski powinien odejść od Norwegów i przyjść do Polski.
Mozna czasem pomarzyc...Kojonkowski nie bylby na tyle bezmyslny zeby zaczal trenowac naszych reprezentantow...
Wtedy wszyscy skakali by wyśmienicie.
Watpie w to, zeby wszyscy zaczeli skakac wysminicie.

A co do Apoloniusza to wydaje mi sie ze powinien odejsc
8)
Mam bardzo bujną wyobraźnie, ale przyznaj, że gdyby Kojonkoski objoł Polaków napewno uwidoczniłaby sie zmiana na lepsze....
Zmiana bylaby widoczna owszem, ale nie wiem do konca czy zrobilby Kojonkowski cos z naszymi chlopakami tak aby cos z nich jeszcze bylo...


juvek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2003
Posty: 215
Rejestracja: 11 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2004, 21:01

nie można obwiniać trenera o znizke formy Małysza (buć może chwilowa). Warto także pamiętac iż Małysz może byc juz zmęczony tymi 3 sezonami. O losie Tajnera rozmawiać możnoa dopiero za kilka tygodni. Zobaczyma jak dalej będzie spisywał się Adam. Jeżeli wyjdzie z dołka dleczego zwalniac trenera???

Miejmy nadzieje że po turnieju 4 skoczni Małysz powróci do formy!!!


. . . . . . J U V E . . . . F O R E V E R . . . . . .
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2004, 21:58

Typowa mentalnosc Polakow. NIe wychodzi wywalic goscia na zbity pysk... Juz nie pamietacie ile Adam z Apoloniszem zrobili dla skokow w Polsce??? Taka krotka jest Wasza pamiec?
Zenada.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2004, 22:02

Martin pisze:Typowa mentalnosc Polakow. NIe wychodzi wywalic goscia na zbity pysk... Juz nie pamietacie ile Adam z Apoloniszem zrobili dla skokow w Polsce??? Taka krotka jest Wasza pamiec?
Zenada.
To wszytsko co mówisz to Adam i tak by zdobył i zrobił pracując z kim innym to jest prawie wyłącznie efekt jego ciężkiej pracy Tajner tylko choragiewką machał :wink: nei no żartuje ale dla mnei to on powinien zostaźć wywalony na zbity pysk jak to powiedziałeś :P 8) :wink:


Zawsze Wierni ! ! !
OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2004, 23:17

Olszan pisze:
Martin pisze:Typowa mentalnosc Polakow. NIe wychodzi wywalic goscia na zbity pysk... Juz nie pamietacie ile Adam z Apoloniszem zrobili dla skokow w Polsce??? Taka krotka jest Wasza pamiec?
Zenada.
To wszytsko co mówisz to Adam i tak by zdobył i zrobił pracując z kim innym to jest prawie wyłącznie efekt jego ciężkiej pracy Tajner tylko choragiewką machał :wink: nei no żartuje ale dla mnei to on powinien zostaźć wywalony na zbity pysk jak to powiedziałeś :P 8) :wink:
Ludzie Adam małysz nie skacze od 3 lat tylko troche dłużej.
A żę wygrywa od trzech lat to jest to zasługa trenerów i całej ekipy zajmującej się skoczkami np psycholog.

Że Adam ma obniżke formy to nic nie znaczy, w zeszłym sezonie też ją miał i jakos wygrał cały sezon.


Obrazek
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2004, 06:45

Oskar8 pisze:
Olszan pisze:
Martin pisze:Typowa mentalnosc Polakow. NIe wychodzi wywalic goscia na zbity pysk... Juz nie pamietacie ile Adam z Apoloniszem zrobili dla skokow w Polsce??? Taka krotka jest Wasza pamiec?
Zenada.
To wszytsko co mówisz to Adam i tak by zdobył i zrobił pracując z kim innym to jest prawie wyłącznie efekt jego ciężkiej pracy Tajner tylko choragiewką machał :wink: nei no żartuje ale dla mnei to on powinien zostaźć wywalony na zbity pysk jak to powiedziałeś :P 8) :wink:
Ludzie Adam małysz nie skacze od 3 lat tylko troche dłużej.
A żę wygrywa od trzech lat to jest to zasługa trenerów i całej ekipy zajmującej się skoczkami np psycholog.

Że Adam ma obniżke formy to nic nie znaczy, w zeszłym sezonie też ją miał i jakos wygrał cały sezon.
Nie wiem czy szczęśliwe ledwie zakfwalifikowanei się do "30" można nazwać obniżką formy jak coś to jest potężny dół jak na takiego skoczka jak Adam A pomsl sobie co by było żeby Adama nie było najlepiej wogle żeby cnikt nigdzie nei jeżdził Bachleda był wczoraj ostatni skaczą beznadziejnie jak wsyscy żeby nie Małysz to by była kompletna zenada a wyniki Małysza to przede wszytskim tylko jego zasługa 8)


Zawsze Wierni ! ! !
nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2004, 09:17

Malysz sam sobie wypracowal to do czego doszedl..a osiagnal by to wydaje mi sie z kazdym innym trenerem (no oczywiscie mowimy tu o fachowcach) wiec tajner wielkiej zaslugi chyba nie mial w tym sukcesie..predzej psychologowie..a jak zobaczylem wypowiedz Tajnera po wczorajszym konkursie gdzie Malysz byl 25 to mi sie smiac zachcialo.."trzeba dalej skakac bo to nie jest takie zle na jakie wyglada" gdyby nie system KO to Malysza by nie bylo w drugiej rundzie wiec kiedy bedzie zle?? :? :?


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2004, 18:37

ToMeK pisze:
Wicior pisze:
ToMeK pisze:
Mozna czasem pomarzyc...Kojonkowski nie bylby na tyle bezmyslny zeby zaczal trenowac naszych reprezentantow...


Watpie w to, zeby wszyscy zaczeli skakac wysminicie.

A co do Apoloniusza to wydaje mi sie ze powinien odejsc
8)
Mam bardzo bujną wyobraźnie, ale przyznaj, że gdyby Kojonkoski objoł Polaków napewno uwidoczniłaby sie zmiana na lepsze....
Zmiana bylaby widoczna owszem, ale nie wiem do konca czy zrobilby Kojonkowski cos z naszymi chlopakami tak aby cos z nich jeszcze bylo...
Ale gdy obejmował Norwegów, oni praktycznie nie umieli na 120 metrówco doskoczyć do 115-tego metra.

A co teraz sie w ekipie Norweskiej dzieje???
Skaczą jak szaleni...


ODPOWIEDZ