TURNIEJ 4 skoczni ->>TUTAJ<<--

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2004, 12:19

Szkoda, że Adam znajduje się obecnie w bardzo słabej formnie ale, skoki to taka dyscyplina gdzie dany skoczek przez 2-góra 3 sezony jest na topie a potem niewiadomo skąd przychodzi duży spadek formy :? Niestety ale to cały czas się potwierdza. Niebędę podawał przykładów bo każdy fan skoków napewno wie(ja tam dużym fanem nie jestem :wink: ).
Na miejsce na podium w turnieju 4 skoczni Adam z obecną formą szans nie ma. Miejmy nadzieję, że w PŚ jeszcze nic straconego. Trzymaj sie Adaś! :)


Obrazek
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2004, 16:58

Dzisiejsze 25 miejsce jest katastrofa, a forma Adama wciaz spada, wiec najlepszym rozwiazaniem dla Niego bylby wyjazd na ktorym Malysz troszke by potrenowal nad swoimi skokami...wierze w Adasia i wydaje mi sie ze powinien troszke popracowac...Co do Bachledy to takze zawiodl (ostatnia pozycja :? )


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2004, 17:37

wszyscy zawiedli :( :( Małysz szczególnie, szkoda tylko straconych kilku dni. Teraz juz musi zrezygnowac z tego turnieju. Może nawet niech nie jedzie do Liberca, tylko niech szykuje forme na Zakopane (bo Kwaśniewskiego zawiedzie jeszcze :D :D ) przykro było patrzeć na takie skoki Małysza....O Bachledzie to juz lepiej nie gadam :?
P.S Ale słyszeliście o Pucharze Kontynentalnym :?: Tam Nasz Rutkowski wygrał w Planicy :D I w I serii wyrównał rekord skoczni, ale Oni tam pewnie z o wiele wyższej belki skaczą. Ale mamy nadzije, że "coś" z Niego wyrośnie :D


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2004, 17:40

hmm , Małysz ma trudny orzech do zgryzienia. Współczuje mu. Teraz media zrobią wielką nagonke. Będą szukać winnych. Mam nadzieje że to nie odbije sie na przyszłych skokach Adama.


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2004, 17:50

kouba pisze:
P.S Ale słyszeliście o Pucharze Kontynentalnym :?: Tam Nasz Rutkowski wygrał w Planicy :D I w I serii wyrównał rekord skoczni, ale Oni tam pewnie z o wiele wyższej belki skaczą. Ale mamy nadzije, że "coś" z Niego wyrośnie :D
Taaaa...tyle ze to nie byl mamut, tylko k-90 8)


srali muszki będzie wiosna
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2004, 20:26

Rutkowski mnie zaskoczył, ale Adamjuż nizej nie mogl sie znalezc no chyba ze na 30 miejscu. :wink: :wink:


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2004, 21:01

RadeKas pisze:
kouba pisze:
P.S Ale słyszeliście o Pucharze Kontynentalnym :?: Tam Nasz Rutkowski wygrał w Planicy :D I w I serii wyrównał rekord skoczni, ale Oni tam pewnie z o wiele wyższej belki skaczą. Ale mamy nadzije, że "coś" z Niego wyrośnie :D
Taaaa...tyle ze to nie byl mamut, tylko k-90 8)
a gdzie ja napisałem, że to mamut :?:


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2004, 13:22

kouba pisze:
RadeKas pisze:
kouba pisze:
P.S Ale słyszeliście o Pucharze Kontynentalnym :?: Tam Nasz Rutkowski wygrał w Planicy :D I w I serii wyrównał rekord skoczni, ale Oni tam pewnie z o wiele wyższej belki skaczą. Ale mamy nadzije, że "coś" z Niego wyrośnie :D
Taaaa...tyle ze to nie byl mamut, tylko k-90 8)
a gdzie ja napisałem, że to mamut :?:
Nigdzie, ale nie ma sie co podniecac rekordem na malej skoczni, bo pojedzie na PŚ i zajmie zaszczytne 4x miejsce 8). No a jakby to byl rekord na mamucie to by juz bylo DUZE cos.


srali muszki będzie wiosna
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2004, 17:14

RadeKas pisze:
kouba pisze:
RadeKas pisze:
Taaaa...tyle ze to nie byl mamut, tylko k-90 8)
a gdzie ja napisałem, że to mamut :?:
Nigdzie, ale nie ma sie co podniecac rekordem na malej skoczni, bo pojedzie na PŚ i zajmie zaszczytne 4x miejsce 8). No a jakby to byl rekord na mamucie to by juz bylo DUZE cos.
a co na obiekcie k-90 rekord sie nie liczy :?: ten rekord jest równie dobry jak te 231 m (czy cos takiego) na mamucie. Na średnich skoczniach nie skacze sie więcej, poza drobnymi wyjątkami (Pedazzo i rekord Małysza :wink: )102.5 m na k-90 to juz jest "jakiś" wynik. Tylko powtarzam, ze Oni skakali na pewno z o wiele wyższej belki startowej, niż np. Goldi, gdy pobijał ten rekord :wink:
Ale nie o tym mowa w tym temacie :wink:


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2004, 17:00

Niestety konkursy nie oglądałem bo siedziałem w szkole , jednak Pettersen pokazał klase. Małysz niestety tragicznie. Dobrze zrobili że go wycofali z pu\charu świata w libercu. Małysz musi potrenować. Oby odzyskał forme. Bo łyso będzie bez tych wygranych , już nas przyzwyczaił do nich :wink: . Ale osiągnął prawie wszystko czego pragnął , on już dawno przeszedł do historii skoków. 3maj sie Adam!!


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2004, 17:03

Yari pisze:Niestety konkursy nie oglądałem bo siedziałem w szkole , jednak Pettersen pokazał klase. Małysz niestety tragicznie. Dobrze zrobili że go wycofali z pu\charu świata w libercu. Małysz musi potrenować. Oby odzyskał forme. Bo łyso będzie bez tych wygranych , już nas przyzwyczaił do nich :wink: . Ale osiągnął prawie wszystko czego pragnął , on już dawno przeszedł do historii skoków. 3maj sie Adam!!
Zgadzam sie z tobą, ale pewnie i tak wszyscy inni sie z tobą zgodzą.

Adam potrzebuje treningu i odpoczynku, wyrażnie brak u niego tej świerzości jaką prezentował pod koniec poprzedniego sezonu.

W Libercu (wszystko na to wskazuje)wystąpi Mateusz Rutkowski, jestem ciekawy jak sie zaprezentuje.
Może jakiś rekordzik.!!???


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2004, 17:06

no dzis to Adaś skakal jak zwykle w ostatnim czasie, czyli słabo :( Przeciez Tajner powiedział, że jak słabo wystąpi w Insbrucku to Go wycofie, a tu nic, szkoda tylko czasu, takto by dłużej potrenował. Ja też niestety nie oglądałem całości skoków, cześć widziałem w knajpie, w STS- ie :D Od razu sobie postawiłem na Juve :D
Pettersen wygrał cały turniej zasłuzenie i Mu sie należało, szkoda, że nie wygrał wszystkich 4 konkursów....ale cóż teraz widac jak dobry był Hannavald :(
Licze na dobry wystep w Zakopanem i miejsce na podium, choć jak Go nie bedzie to sie od Niego nie odwróce, bo zrobił swoje i powinniśmy być z Niego dumni, jako Polacy


ODPOWIEDZ