1 dzień----->Srebrne Kuusamo!!!

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2003, 19:25

Adam Małysz zajął drugie miejsce w pierwszym konkursie pucharu świata rozgrywanym w Kuusamo!!!

Małysz ugioł sie tylko przed tym świetnym Hautamekim.

NO Adam jak na początek sezonu to dobrze, ale obawiałbym sie tego Fina!!!!!


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2003, 19:30

Miodzio i o to chodzi. Sezon zaczął sie jak rok temu. Małysz sie znowu będzie skradał powoli:):). Niech inni rywalizują ze sobą o 1 miejsce. Małysz poczeka na odpowiednią chwile:):). Hautameki wygrał , bo to w koncu jego skocznia. Ale Małysz pokazazał wielką klase. oby tak dalej.


Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2003, 19:38

Adaś świetnie zaczął sezon, ale to co zrobił Ahonen :?


non mollare mai
rdk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 166
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2003, 19:42

Brawo Adam, składamy gratulacje, jeszcze pokażesz na co cię stać :!: :!: :!: :!: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: , a tak przy okazji to co zrobił Ahonen :?: :?: :?: :?: :oops: :oops:


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Eryk Anonim FCI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2003
Posty: 51
Rejestracja: 23 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2003, 19:50

Hmm...a miałem retransmisję oglądać ;). Ale nic nie szkodzi, jeszcze niejedna przed nami i to nawet lepsza w skutkach od tej, która zacznie się za chwilę

FORZA MAŁYSZ !


Tak, kibic Interu Mediolan. Tak, na forum Juventusu... spokojnie, bez bluzgów :) Mam nadzieję na budujące dyskusje
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2003, 23:12

bardzo dobrze, ja nie widziałem tego konkursu :cry: byłem na dysce, przyjechałem do domu to pierwsze co to sprawdzic wyniki :D i bardzo dobrze zaczął jak na początek sezonu :D Jutro będzie pierwsze :!:


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 listopada 2003, 00:23

A dam pokazał klasę był jednym z niewielu którzy poprawili odległość skoku w drugiej serii, ale wygrałby ten konkurs gdyby nie to że w pierwszym skoku jak sam przyznał spóźnił się trochę z wybiciem, ale i tak to drugie miejsce jest wspaniałe. A pozatym lubię Finów i bardzo lubię Hutamekigo i Ahonena i trochę szkoda mi jest tego drugiego zawodnika.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 listopada 2003, 01:29

Po1: Gratulacje dla Adama! Trochę szczęśliwe to 2 miejsce...no ale cóż...pogoda jest dla wszystkich ta sama.. :twisted:
Po2: GRRRR....!!!! Kolejna wpadka TVP! :evil: Rozpoczęcie sezonu w sporcie chyba najwazniejszym w Polsce (na pewno zimą) a tu RETRANSMISJA!!! I do tego w wiadomościach podają wyniki na kilka minut przed rozpoczęciem tej pożal się Boże retransmisji.. :evil: Ech....wkurzyłem się... Ale jeszcze raz Forza Adam!!! :twisted:


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 29 listopada 2003, 11:31

Tajner: To skandal!

Trener polskich skoczków Apoloniusz Tajner uważa, ze sędziowie skrzywdzili Adama Małysza, zaniżając mu noty za drugi skok.

„W drugiej serii Małysz powinien dostać co najmniej po 19 pkt od każdego sędziego. Tymczasem znów dominowały osiemnastki” – powiedział Tajner.

„To pokłosie afery, jaką w zeszłym roku rozpętał jeden z norweskich sędziów, stwierdzając, że Adam nie powinien wygrać mistrzostw świata, bo lądował źle, a arbitrzy nie odejmowali mu punktów. Teraz wszyscy uważają i boją się dać wyższą notę. To skandal, bo drugi skok był idealny” – dodał oburzony Tajner.

http://sport.onet.pl/835297,wiadomosci.html

no i rozpętała sie wojna, teraz juz tak ciągle będą dawać Adamowi niższe oceny, a wszystko przez jednego głupiego sędziego :evil:


Peja48

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 575
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 29 listopada 2003, 11:35

Adam z Wisły mistrzem świata jak polski orzeł po niebie lata to nasz idol to nasz król

Adam jesteś The beściak dziś wygrasz z Velli Mattim


Solo Grazie Grande Forza Juve :D :8
adams

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2003
Posty: 6
Rejestracja: 14 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 29 listopada 2003, 11:44

LEC ADAS LEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEC


te quiero juve
ODPOWIEDZ