Kusamo??? Jak???

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2003, 21:41

Czy nasz Adaś wygra konkursy w Kussamo?? (lub konkurs)???


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2003, 21:47

Jaką forme przed sezonem Małysz ma to tylko wie Tajner, więc chyba tutaj wszyscy napiszą, że wygra, wątpie żeby ktoś sie wyrwał z tego stwierdzenia :D Jak będzie środek sezonu (albo kilka konkursów) to chyba będzie łątwiej ocenić kto jaka ma forme :D
Ostatnio zmieniony 24 listopada 2003, 21:50 przez kouba, łącznie zmieniany 2 razy.


x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2003, 21:48

Powinien wygrać , jednak żeby być pewniejszym trzeba poczekać chociaż do oficjalnych treningów . Obawiam się najbardziej finów , z tego co piszą i mówią na różnych stronach i w telewizji wynika że Ahonen i Hautameki są w dobrej formie , a do tego na skoczni w Kussamo skaczą już jakiś czas (trenują ) .


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2003, 21:53

mm na początku sezonu naprawde trudno cokolwiek typować. Oczywiście wierze że Adaś wygra. Niemców sie wogóle nie boje. Oprócz finów mogą poszaleć norwegowie.


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2003, 21:57

No właśnie ja też słyszałem żę Finowie są teraz w dobrej formie, ale niewiadomo czemu Tajner nie chce zdradzić(do końca) w jakiej formie jest Adam Młysz!!!!.......czyżby sie obawiał???(odpukać)


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2003, 22:04

wicior pisze:ale niewiadomo czemu Tajner nie chce zdradzić(do końca) w jakiej formie jest Adam Młysz!!!!.......czyżby sie obawiał???(odpukać)
jak to nie powiedział w jakiej jest formie :?: :? Przecież mówił, że jest w ...wysokiej formie :-D w lecie nawet przeskakiwał skocznie, ale Oni co roku mówią że Małysz jest w cudownej formie w lecie :D Móił też że reszta kadry też jest w dobrej formie, oby to sie sprawdziło :D


x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2003, 22:30

Właściwie pytanie mogło być trochę inne , ponieważ Adam raczej nas nie zawiedzie , a można się zastanawiać co z resztą , Tajner mówi że Bachleda skacze dobrze i równo . Chciałbym w konću zobaczyć polskich skoczków , a nie Adama i resztę ( tak zawsze mówią w telewizji ) . JA osobiście liczę ( oprócz Małysza ) na Bachlede gościu w wywiadach jest ostro śmieszny , jest młody może zacznie skakać na dobrym poziomie. :P :roll:


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2003, 22:55

Mam nadzieję że wygra ale nie obrarzę się jak będzie drugi albo trzeci. Ale i tak wygra puchar świata. a TAK WŁAŚCIWIE KOMU ON KIBICUJE??


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 listopada 2003, 01:53

Entliczek pentliczek...na kogo wypadnie...ten bęc z progu... :twisted:
Zobaczymy po pierwszym konkursie. Teraz wszyscy są tak samo mądrzy.. Mi się wydaje że niespodzianek nie będzie i znów będzie wygrywać "stara gwardia"...Oby z finałem jak 3 poprzednie sezony... :twisted:


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 25 listopada 2003, 11:07

Akurat mam zjazd na studiach i nie zobacze zawodów ani w piątek ani w sobote..wrrrrrrrr :evil: licze jednak że Małysz bedzie w czołówce, a że wygra to jestem prawie pewien :wink:


azzurra

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2003
Posty: 213
Rejestracja: 02 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 listopada 2003, 11:10

Powinieneś chyba zapytać, o ile metrów przeskoczy drugiego zawodnika... No jasne, że wygra :twisted:


Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 listopada 2003, 13:50

Adas nie bedzie skakać wiecznie.....niestety :cry:
Ale te chwile które dał Polakom.......tego chyba nigdy nie zapomnimy...
Miejmy nadzieje że jeszcze tych chwil kilka przeżyjemy...


non mollare mai
Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 listopada 2003, 14:34

Oczywiście, że wygra nie ma innej możiwości wskazuje na to dzisiejszy trening!!. Adaś przeskoczył skocznię, skoczył 152 m.!!. te wyniki chyba same mówią za siebie!. Wierze że wygra poraz 4 z rzędu PŚ, Nykanen powinien sie obawiać jego wynki są zagrożone!!.
3mam kciuki!!.


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 listopada 2003, 15:05

kouba pisze:Jaką forme przed sezonem Małysz ma to tylko wie Tajner, więc chyba tutaj wszyscy napiszą, że wygra, wątpie żeby ktoś sie wyrwał z tego stwierdzenia :D Jak będzie środek sezonu (albo kilka konkursów) to chyba będzie łątwiej ocenić kto jaka ma forme :D
Teraz ja wam coś powiem i wcale nie bujam.W zeszłym tygodniu byłem w Wiśle Uzdrowisko z całym rokiem Politologi na wycieczce zapoznawczej.Co się tam dzialo to nie bede mowił ,ale było bosko:) ,ale do rzeczy.Idziemy z chłopakami na miasto w poszukiwaniu "zapasów" wchodzimy do takiej gospody góralskiej i co widzimy? Przy stoliku siedzi Tajner :shock: jakoś nikt z nas nie palil się po autograf ,to krązymy wokól niego.W końcu jeden z nas wypalił ,panie trenerze ,jak jest z formą Adasia? Tajenr się uśmiechnął ,w końcu powiedział że jak będzie skakał tak jak na treningach to będzie dobrze. Więc macie odpowiedź:D


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 listopada 2003, 16:29

juve20 pisze:
kouba pisze:Jaką forme przed sezonem Małysz ma to tylko wie Tajner, więc chyba tutaj wszyscy napiszą, że wygra, wątpie żeby ktoś sie wyrwał z tego stwierdzenia :D Jak będzie środek sezonu (albo kilka konkursów) to chyba będzie łątwiej ocenić kto jaka ma forme :D
Teraz ja wam coś powiem i wcale nie bujam.W zeszłym tygodniu byłem w Wiśle Uzdrowisko z całym rokiem Politologi na wycieczce zapoznawczej.Co się tam dzialo to nie bede mowił ,ale było bosko:) ,ale do rzeczy.Idziemy z chłopakami na miasto w poszukiwaniu "zapasów" wchodzimy do takiej gospody góralskiej i co widzimy? Przy stoliku siedzi Tajner :shock: jakoś nikt z nas nie palil się po autograf ,to krązymy wokól niego.W końcu jeden z nas wypalił ,panie trenerze ,jak jest z formą Adasia? Tajenr się uśmiechnął ,w końcu powiedział że jak będzie skakał tak jak na treningach to będzie dobrze. Więc macie odpowiedź:D
No ale według Tajnera na skoczni 120m. 115m. to już jest coś, więc lepiej niech Tajner tu nie ściemnia!!!

A tak wogóle fajnie, że Tajner by siedział sobie w gospodzie góralskiej!!!
Przecież on wieśniakiem jeszcze nie jest!!!! 8) 8) :wink: :wink: :D


ODPOWIEDZ