Sezon NBA Strart!!!

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Peja48

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 575
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 29 października 2003, 14:04

Drużyna Cezarego Trybańskiego - Phoenix Suns przegrała na wyjeździe z broniącymi tytułu koszykarzami San Antonio Spurs 82:83 w meczu inauguracyjnym 58. sezon ligi NBA. Polak przebywał na parkiecie... 17 sekund.


24-letni Trybański zaraz po wejściu na boisko (w połowie trzeciej kwarty) popełnił faul w ataku i wrócił na ławkę rezerwowych.

Do zwycięstwa poprowadził "Ostrogi" najwartościowszy gracz (MVP) ostatnich finałów NBA, Tim Duncan. Zdobył 24 punkty, zanotował 12 zbiórek, sześć bloków i cztery asysty. Wśród gości wyróżnili się Stephon Marbury (24 pkt) i Shawn Marion (20).

Los Angeles Lakers pokonali Dallas Mavericks 109:93. Do najlepszych na parkiecie należeli pozyskani przed sezonem przez "Jeziorowców" dwaj doświadczeni gracze - Gary Payton i Karl Malone.

35-letni Payton zakończył spotkanie z dorobkiem 21 punktów, dziewięciu asyst i siedmiu zbiórek. Pięć lat starszy Malone uzyskał 15 pkt i miał dziesięć zbiórek. Dziewięć razy po jego podaniach koszykarze Lakers zdobywali punkty.

Trzej pozostali zawodnicy pierwszej piątki klubu z Los Angeles - Shaquille O'Neal, Derek Fisher i Devean Goerge - uzyskali po 16 pkt.

W zespole Lakers nie zagrał narzekający na uraz kolana Kobe Bryant. Sławny koszykarz, podejrzany o gwałt, dowiedział się we wtorek, że jego przesłuchanie przed sądem w Eagle przesunięto z 10 na 13 listopada. Bryant ma nadzieję, że będzie gotowy do gry na drugie spotkanie Lakers w sezonie. W sobotę zespół z Los Angeles zmierzy się z Phoenix z Trybańskim i jego kolegami.

W ostatnim wtorkowym meczu Philadelphia 76ers wygrała z Miami Heat 89:74. W roli głównej wystąpił lider "Szóstek" Allen Iverson - 26 pkt i 11 zbiórek.

Wyniki:

Philadelphia 76ers - Miami Heat 89:74
Los Angeles Lakers - Dallas Mavericks 109:93
San Antonio Spurs - Phoenix Suns 83:82



hahahaha 17 Sekund ale Malone i Payton mnie zaskoczyli szkoda że Kobe nie grał


Solo Grazie Grande Forza Juve :D :8
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 29 października 2003, 14:18

Peja48 pisze:Drużyna Cezarego Trybańskiego - Phoenix Suns przegrała na wyjeździe z broniącymi tytułu koszykarzami San Antonio Spurs 82:83 w meczu inauguracyjnym 58. sezon ligi NBA. Polak przebywał na parkiecie... 17 sekund.


24-letni Trybański zaraz po wejściu na boisko (w połowie trzeciej kwarty) popełnił faul w ataku i wrócił na ławkę rezerwowych.

Do zwycięstwa poprowadził "Ostrogi" najwartościowszy gracz (MVP) ostatnich finałów NBA, Tim Duncan. Zdobył 24 punkty, zanotował 12 zbiórek, sześć bloków i cztery asysty. Wśród gości wyróżnili się Stephon Marbury (24 pkt) i Shawn Marion (20).

Los Angeles Lakers pokonali Dallas Mavericks 109:93. Do najlepszych na parkiecie należeli pozyskani przed sezonem przez "Jeziorowców" dwaj doświadczeni gracze - Gary Payton i Karl Malone.

35-letni Payton zakończył spotkanie z dorobkiem 21 punktów, dziewięciu asyst i siedmiu zbiórek. Pięć lat starszy Malone uzyskał 15 pkt i miał dziesięć zbiórek. Dziewięć razy po jego podaniach koszykarze Lakers zdobywali punkty.

Trzej pozostali zawodnicy pierwszej piątki klubu z Los Angeles - Shaquille O'Neal, Derek Fisher i Devean Goerge - uzyskali po 16 pkt.

W zespole Lakers nie zagrał narzekający na uraz kolana Kobe Bryant. Sławny koszykarz, podejrzany o gwałt, dowiedział się we wtorek, że jego przesłuchanie przed sądem w Eagle przesunięto z 10 na 13 listopada. Bryant ma nadzieję, że będzie gotowy do gry na drugie spotkanie Lakers w sezonie. W sobotę zespół z Los Angeles zmierzy się z Phoenix z Trybańskim i jego kolegami.

W ostatnim wtorkowym meczu Philadelphia 76ers wygrała z Miami Heat 89:74. W roli głównej wystąpił lider "Szóstek" Allen Iverson - 26 pkt i 11 zbiórek.

Wyniki:

Philadelphia 76ers - Miami Heat 89:74
Los Angeles Lakers - Dallas Mavericks 109:93
San Antonio Spurs - Phoenix Suns 83:82



hahahaha 17 Sekund ale Malone i Payton mnie zaskoczyli szkoda że Kobe nie grał
Kurde, jak zwykle PHOENIX przegrywa jednym punktem wrrrrr. A Trybański nie nagrał hehe.....


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 października 2003, 15:10

Kurde, to Trybanski pelnil czolowa role :shock:. Mimo niezbyt udanych wystepow Cezarego, ciagle mam nadzieje ze jednak zrobi sie z niego chociaz sredniak NBA. Szkoda ze w pierwszych 5 meczach na pewno nie zagra Maciek Lampe. Nie moge sie juz doczekac jak zdobedzie swoje pierwsze 20 punktow :).

A co do samej NBA, to mam nadzieje ze moja nulubiona druzyna, Toronto Raptors z Vincem na czele i mlodym Boshem wspomagajacym go, wejdzie do playoff i dojdzie tak jak 3 lata temu do polfinalu konferencji. Bede to uwazal za sukces :-D


srali muszki będzie wiosna
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 29 października 2003, 17:50

śmiejecie sie z Trybiańskiego a sam fakt że jest tam , w NBA to juz jest wyczyn, ilu zawodników chce tak grą?? wszyscy!!a mu sie to udało, wiec ja sie wogóle z nigo nie śmieje, doceniam to...
P.S nie wiedziałęm że Malone i Payton grają w LA Lakers :?


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2003, 11:05

LA Lakers to mistrzowie i wygraja w tym sezonie NBA a Kobe zdobędzie nagrode AVP


Dawniej Virus[Mauro].
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2003, 22:21

Wygrali moi faworyci czyli Lakersi i 76ers z Iversonem na czele, bardzo bym chciał żeby tak wyglądał finał i żeby wygrała Philadelphia bo ona już dawno tego nie osiągnęła.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2003, 22:50

A Toronto Raptors pokonali w pierwszym meczu faworyta konferencji wschodniej New Jersey Nets :D. Na dodatek, moj koszykarski idol, Vince Carter rzucil 39 punktow :shock:. Wspanialy poczatek sezonu. Oby to byla prognoza wspanialego sezonu dla Raptorow :D


srali muszki będzie wiosna
x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2003, 23:12

Moim zdaniem lepszą przyszłość od Trybańskiego może mieć Lampe . Maciej jest młodszy a w meczach przedsezonowych wypadł lepiej . W NY Knicks mówi się że Lampe gra nie za dobrze w obronie i jeśli poprawi ten element gry do będzie grał w każdym meczu kilka minut .
Wierzę w Lampe , a Trybański mojim zdaniem ma znikome szanse by coś dobrego pokazać . :( :(


Peja48

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 575
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2003, 12:49

Virus[Mauro] pisze:LA Lakers to mistrzowie i wygraja w tym sezonie NBA a Kobe zdobędzie nagrode AVP

Z tego co wiem to jest nagroda MVP a czy AVP to niewiem


Solo Grazie Grande Forza Juve :D :8
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2003, 15:24

Peja48 pisze:
Virus[Mauro] pisze:LA Lakers to mistrzowie i wygraja w tym sezonie NBA a Kobe zdobędzie nagrode AVP

Z tego co wiem to jest nagroda MVP a czy AVP to niewiem
sam niewiem moze się myle :D


Dawniej Virus[Mauro].
x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2003, 19:13

Po dwóch pierwszych meczach Lakersów , nie ma wątpliwości że są faworytami Nba w tym sezonie . Znakomici grają weterani Malone i Payton , dobrze spisuje się Oneal , a także Kobe niezagrał żle . Jeśli Lakersi będą grali tak dobrze jak w pierwszych dwóch meczach to mistrzostwo mają zapewnione . A MVP najpewniej trafi do Oneala lub do Kobego ( o ile nie zostanie skazany ).


franklin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 listopada 2003, 13:51

Od zawsze "moimi"drużynami był JUVE w piłce nożnej i Sunsi w koszykówce.Wielką radochę sprawiło mi przyjście z niedźwiadków do Słońc Polaka.Mam nadzieję,że w tym sezonie pokaże więcej niz w porzednim.
Ciekawi mnie także jak poradzi sobie w rozgrywkach okrzyknięty nowym Jordanem Lebron James-narazie radzi sobie całkiem,całkiem,średnia 20kilka punktów na mecz to dobry wynik,ale oczekuje się od niego w klubie z Clevland chyba dużo więcej.


ODPOWIEDZ