Liga Światowa

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2003, 17:16

Maggie Del Piero pisze:no chyba się kolega machnął :D :D Ale zostaje mu wybaczone to tak jest jak się wszędzie Włochów widzi :D . Nie mamy strasznej grupy nawet rzekłabym najłatwiejszą..... I teraz trzeba wszystkim doklupać i patrzeć czy równo puchnie :D . Najciekawiej zapowiada się grupa "C" Oczywiście. A i rozwala mnie to, że Ruski muszą grać w eliminacjach :) :lol: :lol: :lol: :lol:
a czemu Ruski nie miały by grać w eliminacjach :?: :?: :?: a tak apropo grup, to myśle ze pierwsza jest ciekawsza od trzeciej, a najsłabsza jest oczywiście grupa "polska", ciekawe czy polacy znowu takiej szansy niewykorzystaja, mam na myśli także inne dyscypliny (ME siatkarzy, ME piłkarzy oraz Wisła i LM :D )


miloo7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 185
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 15:26

mNIE bardzo bedzie interesowoła postawa Francuzów w tym sezonie sobie odpóscili Lige światowa oby zostac wicemisztrzami europi a zo rok olimpiada cie kawe czy sobie odpuszcza


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 05 października 2003, 19:04

miloo7 pisze:mNIE bardzo bedzie interesowoła postawa Francuzów w tym sezonie sobie odpóscili Lige światowa oby zostac wicemisztrzami europi a zo rok olimpiada cie kawe czy sobie odpuszcza
oby odpuścili i żebyśmy zajęli 1 miejsce :!:


Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 maja 2003
Posty: 75
Rejestracja: 19 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 października 2003, 15:38

LŚ 2001: Polska-Francja 3-2
ME w 2001: Polska-Francja 3-2
Elim. MŚ 2002: Polska-Francja 0-3
LŚ 2002: Polska-Francja 3-0

Francja hee.. ta jest mimo wszystko wyzej notowana od nas druzyna. Bedzie z nimi szalenie ciezko.. Bulgaria swego czasu zabrala nam szanse na awans do Igrzysk w Sydney.. ale pozniej radzilismy sobie z nimi w sposob zdecydowany. Grupa jest teoretycznie latwa, tymbardziej przyrownujac do grup A i C. Musimy przyznac, ze mielismy duzo szczescia w losowaniu. Lecz i tak najwazniejsze sa umiejetnosci.. ktore beda potrzebne, aby wygrac to grupe bo tylko taki wynik da nam awans do finalu w Rzymie. Powodzenia..


Rap, Maria, Przyjazn, Sex, JuVe ;)
Mario_166

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2003
Posty: 244
Rejestracja: 24 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 października 2003, 16:27

mamy dosc latwo grupe oczywiscie jest Francja ale i tak moglo byc gorzej. Zyby Wlosi wyszli z grupy


Hybryd

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2003
Posty: 372
Rejestracja: 13 września 2003

Nieprzeczytany post 06 października 2003, 19:53

walka powinna sie toczyc z Francuzami i nie bedzie latwo ale nie lekcewazmy Bulgarii


ODPOWIEDZ