Liga Światowa

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2003, 21:15

W przyszłorocznych rozgrywkach ligi światowej siatkarzy Polska zagra w grupie B z Francją, Bułgarią i Japonią. Taką decyzję podjął w niedzielę w Lozannie dyrektoriat tych rozgrywek.

Finałowy turniej z udziałem czterech zespołów rozegrany zostanie od 16 do 18 lipca 2004 r. w Rzymie.

Podział na grupy:

grupa A: Brazylia, Portugalia, Grecja, Hiszpania lub Rosja

grupa B: Polska, Francja, Bułgaria, Japonia

grupa C: Włochy, Chiny, Serbia i Czarnogóra, Kuba


znalazłem to na onecie, a tak co do szans na awans to myśle że jest łatwa grupa i mogą awasować, tylko tak głupio że tylko 4 drużyny wchodzą, ale jak Polacy awnsują to będą w pierwszej czwórce i wtedy to będzie najlepszy wynik w historii występów w LŚ :D


Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2003, 21:33

Czyli awansują zwycięzcy grup i jedna z najlepszym dorobkiem punktów lub setów No grupa jest łatwa może powalczymy z Francją o pierwsze miejsce.


Zawsze Wierni ! ! !
Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2003, 21:37

Olszan pisze:Czyli awansują zwycięzcy grup i jedna z najlepszym dorobkiem punktów lub setów No grupa jest łatwa może powalczymy z Francją o pierwsze miejsce.
Zgadzam się!!!!!!!!!. dobrze trafiliśmy tylko francuzi mogą stawiać opór ale już raz ich ograliśmy!!!!!!!. powinniśmy awansować. wcześniej czekają nas eliminacje do olimpiady teraz trzeba będzie się na tym skupić. będzie dobrze.


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2003, 21:41

hmm z francją bedzie bardzo trudno. Bułgaria jest nieprzewidywalna. Natomiast o Japonii nic nie wiem:). Pierwszy raz ich zobacze w akcji:). Ale znając walecznośc azjatyckiego narodu to będzie bardzo ciężko.


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2003, 21:43

no Francja jest wg mnie tym najsłabszym zespółem z 1 koszyka, bo lepiech ich niz Brazylie lub Włochy. Ale już w tej fazie odpadną przynajmniej dwa klasowe zespoły, to jest pewne.


Pavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2003
Posty: 96
Rejestracja: 21 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2003, 22:08

kouba pisze:no Francja jest wg mnie tym najsłabszym zespółem z 1 koszyka, bo lepiech ich niz Brazylie lub Włochy. Ale już w tej fazie odpadną przynajmniej dwa klasowe zespoły, to jest pewne.
Pamiętaj, że są trzy grupy, a awansują cztery zespoły, więc dojdzie jeszcze ktoś z 2 miejsca


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2003, 22:50

Pavel pisze:
kouba pisze:no Francja jest wg mnie tym najsłabszym zespółem z 1 koszyka, bo lepiech ich niz Brazylie lub Włochy. Ale już w tej fazie odpadną przynajmniej dwa klasowe zespoły, to jest pewne.
Pamiętaj, że są trzy grupy, a awansują cztery zespoły, więc dojdzie jeszcze ktoś z 2 miejsca
no przecież wiem, trzy zespoły będą na drugim miejscu i dwie będą musiały odpaść. Załóżmy że na pierwszych miejscach będą kolejno: Brazylia, Polska i Włochy, a na drugich kolejno: Rosja(jak zagra), Francja i Włochy, to przecież każdy z tych trzech zespołów z drugich miejsc jest dobry a będą musiały odpaść dwa z nich.


Pavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2003
Posty: 96
Rejestracja: 21 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2003, 23:32

kouba pisze:
Pavel pisze:
kouba pisze:no Francja jest wg mnie tym najsłabszym zespółem z 1 koszyka, bo lepiech ich niz Brazylie lub Włochy. Ale już w tej fazie odpadną przynajmniej dwa klasowe zespoły, to jest pewne.
Pamiętaj, że są trzy grupy, a awansują cztery zespoły, więc dojdzie jeszcze ktoś z 2 miejsca
no przecież wiem, trzy zespoły będą na drugim miejscu i dwie będą musiały odpaść. Załóżmy że na pierwszych miejscach będą kolejno: Brazylia, Polska i Włochy, a na drugich kolejno: Rosja(jak zagra), Francja i Włochy, to przecież każdy z tych trzech zespołów z drugich miejsc jest dobry a będą musiały odpaść dwa z nich.
Myślałem, że chodzi Ci o jeden z tych zespołów: Brazylia, Serbia i Czarnogóra, Włochy, Rosja

PS.Włosi nie mogliby równocześnie zająć pierwszego i drugiego miejsca :D


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2003, 10:49

no chyba się kolega machnął :D :D Ale zostaje mu wybaczone to tak jest jak się wszędzie Włochów widzi :D . Nie mamy strasznej grupy nawet rzekłabym najłatwiejszą..... I teraz trzeba wszystkim doklupać i patrzeć czy równo puchnie :D . Najciekawiej zapowiada się grupa "C" Oczywiście. A i rozwala mnie to, że Ruski muszą grać w eliminacjach :) :lol: :lol: :lol: :lol:


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 29 września 2003, 11:28

No nie jest źle. Mamy duże szanse....ale rzeczywiscie grupa C jest bardzo ciekawa...


Artur

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2003
Posty: 84
Rejestracja: 28 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2003, 11:50

czy ja wiem z Francją w plecy a pozostałe trzeba wygrać :-D


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2003, 14:14

Nie ma za bardzo co liczyć na awans z drugiego miejsca bo do finału automatycznie wchodzą Włosi jako gospodarze (turniej będzie się odbywał w Rzymie). Więc jeśli nie daj Boże coś im w grupie z Serbią i Czarnogórą nie pójdzie to z grupy C wejdzie Serbia (I miejsce) i Włosi (tak czy inaczej). A z pozostałych tylko zwycięzcy.... :? Więc z Francją trzeba po prostu wygrać, a nie kombinować z drugim miejscem :evil: Bo po składzie naszej grupy to wydaje się być "do przejścia".


miloo7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 185
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2003, 14:18

Olszan pisze:Czyli awansują zwycięzcy grup i jedna z najlepszym dorobkiem punktów lub setów No grupa jest łatwa może powalczymy z Francją o pierwsze miejsce.
wcale to nie jest pewne jezeli włochy niewygraja grupy to i tak zagraja w finałach bo sa gospodarzami


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2003, 17:08

Pavel pisze:
kouba pisze:
Pavel pisze: Pamiętaj, że są trzy grupy, a awansują cztery zespoły, więc dojdzie jeszcze ktoś z 2 miejsca
no przecież wiem, trzy zespoły będą na drugim miejscu i dwie będą musiały odpaść. Załóżmy że na pierwszych miejscach będą kolejno: Brazylia, Polska i Włochy, a na drugich kolejno: Rosja(jak zagra), Francja i Serbia, to przecież każdy z tych trzech zespołów z drugich miejsc jest dobry a będą musiały odpaść dwa z nich.
Myślałem, że chodzi Ci o jeden z tych zespołów: Brazylia, Serbia i Czarnogóra, Włochy, Rosja

PS.Włosi nie mogliby równocześnie zająć pierwszego i drugiego miejsca :D
no czepiacie sie , wiadomo że tam chciałem napisać Serbia, juz wszędzie widze te Włochy :D


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2003, 17:11

miloo7 pisze:
Olszan pisze:Czyli awansują zwycięzcy grup i jedna z najlepszym dorobkiem punktów lub setów No grupa jest łatwa może powalczymy z Francją o pierwsze miejsce.
wcale to nie jest pewne jezeli włochy niewygraja grupy to i tak zagraja w finałach bo sa gospodarzami
no właśnie nie wziołem tego wariantu pod uwage, jeśli Serbia wygra grupe to będzie cięzko awansować, trzeba będzie zająć 1 miejsce :!:


ODPOWIEDZ