Kto wygra Mistrzostwa Europy w siatkówke mężczyzn?

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ

Kto wygra Mistrzostwa Europy w siatkówke mężczyzn?

Czas głosowania minął 11 września 2003, 10:45

Serbia i Czarnogóra
6
23%
Rosja
7
27%
Włochy
6
23%
Francja
0
Brak głosów
Polska
6
23%
Inny kraj
1
4%
 
Liczba głosów: 26
BianconeriFan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 340
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 07 września 2003, 19:13

Jak wszyscy - POLSKA :!: ale przegrali już drugi mecz...


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 07 września 2003, 19:30

Jeżeli ktoś z was dalej stawia na Polske to gratuluje dobrego samopoczucia 8)


srali muszki będzie wiosna
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 07 września 2003, 19:51

RadeKas pisze:Jeżeli ktoś z was dalej stawia na Polske to gratuluje dobrego samopoczucia 8)
Jeszcze zobaczymy


Zawsze Wierni ! ! !
Sadek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 128
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 07 września 2003, 20:18

Szkoda, że Polacy dzisaj przegrali i stracili szanse na pudło szkoda :(


juvepiotr18

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 sierpnia 2003
Posty: 8
Rejestracja: 20 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 07 września 2003, 20:32

ja mam dwóch faworytów włochów i serbie i czarnogóre. troche orientuje sie w siatce bo lubie ogladac mecze i z tego co wiem to oni maja niezle paki choć moze rosja tesh wygrac ale raczej stawiałbym na te dwie druzyny


Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 września 2003, 21:06

Stawiam na Polskę!!!. Tylko wkurza mnie ten bosek i zarzycki!! wprowadzają tylko nerwową atmosferę wokół reprezentacji. ten cwaniaczek bosek chciałby wskoczyć na miejsce Waldka Wspaniałego!!! juz ja mu dam!!! gada nieprawdę poto żeby PZPS zwolnił Waldka!! ten pan przebywa teraz na trenerskim bezrobociu i podkłada wszystkim świnie razem z tą starą zrzędą zarzyckim!.
WALDEK 4EVER!!!!!!!


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
Pavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2003
Posty: 96
Rejestracja: 21 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 września 2003, 22:02

Sylwia pisze:Stawiam na Polskę!!!. Tylko wkurza mnie ten bosek i zarzycki!! wprowadzają tylko nerwową atmosferę wokół reprezentacji. ten cwaniaczek bosek chciałby wskoczyć na miejsce Waldka Wspaniałego!!! juz ja mu dam!!! gada nieprawdę poto żeby PZPS zwolnił Waldka!! ten pan przebywa teraz na trenerskim bezrobociu i podkłada wszystkim świnie razem z tą starą zrzędą zarzyckim!.
WALDEK 4EVER!!!!!!!
Sylwia, a Ty zawsze swoje...Polska już praktycznie straciła sznse na awans do półfinału.A Waldka powinni po mistrzostwach zwolnić.Ja nie jestem zwolennikiem zmieniania trenerów jak rękawiczki, ale Wspaniały miał czas, a w ciągu tych 2 lat nic wielkiego nie osiągnął.Uważam, że nowym selekcjonerem powinien zostać Grzegorz Ryś, dzięki któremu polscy juniorzy zdobyli nie tak dawno mistrzostwo świata.A co do ME to Serbowie i Czarnogórzanie wydają się być faworytami, mają świetny zespół, a w szczególności Nikolę Grbicia i Ivana Milijkovicia, i każdy inny wynik, niż zwycięstwo tej drużyny będzie ogromną sensacją(nie wyłączając Rosji i Włoch)


Shadow_Alex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 373
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 września 2003, 22:28

POlska nie ma szans, dzisiaj przegralismy z Holandia, obiach:(
Jak bedziemy mieli 8 (jesli sie nie myle) jak ostatnio to bedzie dobrze!
Ogladalem ten mecz i myslalem ze zawalu dostane:)


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2003, 01:39

Shadow_Alex pisze:POlska nie ma szans, dzisiaj przegralismy z Holandia, obiach:(
Jak bedziemy mieli 8 (jesli sie nie myle) jak ostatnio to bedzie dobrze!
Ogladalem ten mecz i myslalem ze zawalu dostane:)
Ostatnio to 5 było...i to jest jeszcze realne, a warto się o nie bić bo daje przepustkę do igrzysk. A trenera to bym nie zmieniał. Bo przyjdzie nowy i co? Dlaej będzie grał w większości tymi samymi graczami i nic się nie zmieni. A i tak nie uważam że NIC nie osiągnął. Takie po prostu nasze "miejsce w szeregu" że jesteśmy 5 w Europie. Co nie znaczy że nie ma apetytu na więcej, ale i tak źle nie jest.


Shadow_Alex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 373
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2003, 11:30

Jak 5 to sorka za pomylke, ale o tym miejscu to ja bym raczej teraz zapomnial... Trzeba umiec zdobywac punkty z wlasnego serwisu!!! Ogladalem tez troszke Ruskich jak grali z, teraz to sie nazywa Serbia i Czarnogora, albo jak kto woli dawna Jugoslawia:p... bez porownania z naszymi, tam wymiana nie trwala - ja serwuje ty zdobywasz punkt, i tak wkolko, punkt za punkt (NUDA!!!)...
Jestem ciekaw jakby byly stare zasady, czy bysmy wogole z kims lepszym wygrali, watpie!!!


Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2003, 12:33

Johnny777 pisze:
Shadow_Alex pisze:POlska nie ma szans, dzisiaj przegralismy z Holandia, obiach:(
Jak bedziemy mieli 8 (jesli sie nie myle) jak ostatnio to bedzie dobrze!
Ogladalem ten mecz i myslalem ze zawalu dostane:)
Ostatnio to 5 było...i to jest jeszcze realne, a warto się o nie bić bo daje przepustkę do igrzysk. A trenera to bym nie zmieniał. Bo przyjdzie nowy i co? Dlaej będzie grał w większości tymi samymi graczami i nic się nie zmieni. A i tak nie uważam że NIC nie osiągnął. Takie po prostu nasze "miejsce w szeregu" że jesteśmy 5 w Europie. Co nie znaczy że nie ma apetytu na więcej, ale i tak źle nie jest.
Zgadzam się niepotrzebna jest zmian trenera a Wspaniały osiągnął już sukcesy z klubem i niedługo muszą one przyjść z drużyna narodową trzeba poczekać do Igrzysk (jeżeli tam się oczywiście znajdziemy) i wtedy dopiero podejmować jakieś decyzje.


Zawsze Wierni ! ! !
lukas24

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2003
Posty: 32
Rejestracja: 12 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2003, 13:11

Polska już się nie liczy to w takim razie Serbia i Czarnogóra :( :( :(


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 08 września 2003, 13:53

Ja tam jestem pewiem ze wygra dawna Jugosławia, na drugim miejscu Rosja, a 3 Włochy. Ale oczywiscie życze jak najlepiej Polakom i Włochom !!

ps. Serbia juz pokonała Rosje 3-1 więc stawiam na taki finał, tylko ze tym razem 3-2


Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2003, 14:30

Pavel pisze:
Sylwia pisze:Stawiam na Polskę!!!. Tylko wkurza mnie ten bosek i zarzycki!! wprowadzają tylko nerwową atmosferę wokół reprezentacji. ten cwaniaczek bosek chciałby wskoczyć na miejsce Waldka Wspaniałego!!! juz ja mu dam!!! gada nieprawdę poto żeby PZPS zwolnił Waldka!! ten pan przebywa teraz na trenerskim bezrobociu i podkłada wszystkim świnie razem z tą starą zrzędą zarzyckim!.
WALDEK 4EVER!!!!!!!
Sylwia, a Ty zawsze swoje...Polska już praktycznie straciła sznse na awans do półfinału.A Waldka powinni po mistrzostwach zwolnić.Ja nie jestem zwolennikiem zmieniania trenerów jak rękawiczki, ale Wspaniały miał czas, a w ciągu tych 2 lat nic wielkiego nie osiągnął.Uważam, że nowym selekcjonerem powinien zostać Grzegorz Ryś, dzięki któremu polscy juniorzy zdobyli nie tak dawno mistrzostwo świata.A co do ME to Serbowie i Czarnogórzanie wydają się być faworytami, mają świetny zespół, a w szczególności Nikolę Grbicia i Ivana Milijkovicia, i każdy inny wynik, niż zwycięstwo tej drużyny będzie ogromną sensacją(nie wyłączając Rosji i Włoch)
jeszcze nic nie jest powiedziane jak się dobrze sytuacja ułoży to mamy szanse na wyjście z grupy!. ( tak samo jak w piłce nożnej wszyscy przekreślali ten awans a tu się okazało że jeszcze sa jakieś szanse). Osiągną bardzo dużo a już na prwno więcej od boska!!! Ale Grzegorz Rys to trener mlodzieżówki!. On by wiele nie zdziałał ( wystarczy spojrzeć na piłkę nożna nasza młodzieżówka jest najlepsza w grupie do El. ME a seniorzy są słabi!)poza tym w siatkówce juniorów są inni zawodnicy i faworyci. bez przesady z tą SiC przecież przegrali z Bulgarią 0-3!.
Wierzę w naszych do ostatniej minuty tak jak w Juve i Wisłę.


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2003, 14:34

Olszan pisze:
Johnny777 pisze:
Shadow_Alex pisze:POlska nie ma szans, dzisiaj przegralismy z Holandia, obiach:(
Jak bedziemy mieli 8 (jesli sie nie myle) jak ostatnio to bedzie dobrze!
Ogladalem ten mecz i myslalem ze zawalu dostane:)
Ostatnio to 5 było...i to jest jeszcze realne, a warto się o nie bić bo daje przepustkę do igrzysk. A trenera to bym nie zmieniał. Bo przyjdzie nowy i co? Dlaej będzie grał w większości tymi samymi graczami i nic się nie zmieni. A i tak nie uważam że NIC nie osiągnął. Takie po prostu nasze "miejsce w szeregu" że jesteśmy 5 w Europie. Co nie znaczy że nie ma apetytu na więcej, ale i tak źle nie jest.
Zgadzam się niepotrzebna jest zmian trenera a Wspaniały osiągnął już sukcesy z klubem i niedługo muszą one przyjść z drużyna narodową trzeba poczekać do Igrzysk (jeżeli tam się oczywiście znajdziemy) i wtedy dopiero podejmować jakieś decyzje.
Zgadzam się z Wami!!!. mądre słowa wierzę w naszych i mam nadzieję że udna nam się coś na tych ME osiągnąć!. a trener jest najlepszy jakiego można w tej chwili mieć !!!!.


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
ODPOWIEDZ