Igrzyska Olimpijskie w Rio

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 00:03

Dziś odbył się też pierwszy półfinał w ręczną. Francja wygrała po bardzo emocjonującym meczu. Oglądałam tylko drugą połowę, ale Niemcom należą się wielkie brawa za walkę do końca. Ja przy stanie +5 dla Francji myślałam, że już nic więcej w tym meczu się nie wydaży i Francuzi dowiozą pewne zwycięstwo do końca. Niemcy jednak pokazali charakter i byli bardzo blisko dogrywki, ale Francuzi na jakieś trzy sekundy przed końcem rzucili bramkę i to oni są już pewni medalu.

A jeśli chodzi o mecz Polaków, to najbardziej obawiam się tego, że Duńczycy doskonale wiedzą czego się po naszych spodziewać. Chorwaci byli chyba trochę zaskoczeni postawą Polaków po tak słabej fazie grupowej w ich wykonaniu, a Duńczycy na pewno dokładnie przeanalizowali mecz z Chorwacją i są bardzo dobrze przygotowani na mecz z Polską. Polacy największą uwagę muszą zwrócić chyba na Hansena, może Dujszebajew zastosuje ustawienie w obronie 5+1 i nasi postarają się wyłączyć go z gry, ale nie wiem czy to możliwe. Dania dysponuje też świetnymi skrzydłami, jak na razie najlepszymi na tym turnieju, więc nie można łatwo tracić piłki i dawać im okazji do wielu kontr. Dania jest chyba jednak faworytem, ale wierzę, że naszych stać na olimpijski finał, emocji na pewno nie zabraknie,do boju Polacy!


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 03:22

ehh wielka szkoda. Wyszomirski mecz zycia :bravo: a to co Daszek rzucil na 25:25 to mistrzostwo. Mam nadzieje, ze pokonamy Niemcow i zdobedziemy braz ;)


Flas

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 59
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 03:25

No i po meczu. Przegraliśmy jedną bramką - w końcówce chyba nie było pomysłu co zrobić, na minutę przed końcem mając 2 bramki straty rozgrywaliśmy akcję 30 sekund. Nie wiem ile czasu musieliby rozgrywać Duńczycy żeby była gra pasywna - brawa dla sędziów z Czech.
A w między czasie Nowicki zdobył brąz w rzucie młotem :bravo:
E.
Bolt zdobył 9 złoto olimpijskie, a USA przegrało sztafetę 4x100 nie tylko z Jamajką, ale i z ... Japonią, a jeszcze z 10 lat temu nasza sztafeta (z Jędrusińskim i Urbasiem) walczyła z Japończykami jak równy z równym.
Ostatnio zmieniony 20 sierpnia 2016, 03:48 przez Flas, łącznie zmieniany 1 raz.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 03:26

Super, przegrac taki mecz na wlasne zyczenie. :hellyes:
Kompletnie nie rozumiem postawy szczypiornistow, wydarli ta dogrywke walczyli jak lwy by zagrac tragiczne pierwsze 5min I frajerskie drugie 5. Szanse na medal sa ale zadnych pieniedzy bym nie postawil, dla mnie to Niemcy sa faworytem.
Chociaz Nowicki wyrwal ten braz. :bravo:


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 03:27

:angry: szkoda szkoda szkoda
Zabraklo skutecznosc w dogrywce !
Bedzie bardzo ciezko sie pozbierac po taka porazka I wywalczyc braz z Niemcami
Dobrze ze Nowicki I Oktawia powalczyli do konca I wywalczyli 2 kolejnych medale.


Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 04:18

Szkoda, wielka szkoda, płaczący Bielecki- okropny obrazek. Co się stało w dogrywce? Przecież na początku mieli przewagę, dlaczego tak łatwo dali sobie strzelić te 3 bramki? Ja przestałam wierzyć już w 9 minucie. Ogólnie nie podobało mi się dziś sędziowanie, w meczu ze Słowenią też mi się nie podobało i jak zobaczyłam, że to będzie ta sama para to miałam jakieś złe przeczucia. Pozostał mecz o brąz, będę trzymać kciuki.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 18:28

Trzymajmy kciuki, M. Włoszczowska walczy o olimpijski medal a zarazem jedenasty krążek dla Polski czyli Londyn w tym momencie zostałby już pobity.

Edit:
Było blisko olimpijskiego złota, ale ta Szwedka okazała się naprawdę mocna. Maja Włoszczowska z olimpijskim srebrem :hellyes: :dance: :)
Po tych wynikach z Rio widać, że polskie kolarstwo nie zginęło i ma się dobrze :bravo: :bravo: :bravo:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2016, 01:13

Stało się. W futbolu złoto dla Brazylii wywalczone na legendarnej Maracanie. Propsy dla Niemców, że wytrzymali aż do karnych.

Ciekawie zbudowana ekipa Kanarków, w której 8 graczy z pola, po przyjęciu piłki, bez problemu potrafi rozpocząć akcję 30 metrowym rajdem z piłką :D


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2016, 01:15

BRAZYLIA PO RAZ PIERWSZY W HISTORII MISTRZEM OLIMPIJSKIM W PIŁKĘ NOŻNĄ !!!!

Należało im się zwłaszcza z Niemcami, za ta porażkę 2 lata temu na mundialu. Mimo że mecz wyrównany, Brazylia nic wielkiego nie grała, to jednak zbawienny to moment dla Brazylijskiego futbolu pogrążonego w kryzysie. W końcu znów są najlepsi - chociaż w młodzieżowej.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2016, 10:31

To co się wydarzyło w biegu na 800m to największy żart tych igrzysk, kobiety razem z chłopami w jednym biegu, kto w ogóle na to pozwolił.
Maja świetnie pojechała 2 srebro na IO, a jeszcze pewnie roweru nie odłoży, kolarstwo to taki sport,że można i do 40 odnosić sukcesy, a są i tacy co dopiero wtedy łapią życiową formę:)


Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2016, 11:33

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Należało im się zwłaszcza z Niemcami, za ta porażkę 2 lata temu na mundialu.
Co ma jedno do drugiego? Nie odkuli się na drużynie z 2014 roku, więc takie gadanie jest przezabawne. Jeżeli w poważnej, dorosłej piłce osiągną sukces na MŚ w Rosji wówczas możemy rozmawiać o tym że odegrali się za tamto 7-1.


jakiś kretyn na forum Manchesteru United pisze:Wg. La Gazzetto dello Sport Juve interesuje się Milikiem. Za Moratę. W sumie dla niego byłby fajny kierunek, bo na Leicester za wcześnie jeszcze
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2016, 12:12

AdiJuve pisze:To co się wydarzyło w biegu na 800m to największy żart tych igrzysk, kobiety razem z chłopami w jednym biegu, kto w ogóle na to pozwolił.
Nie no chyba żartujesz :lol: ? Naprawdę, ale jaja musiały być :rotfl: . Kto w ogóle wpadł na taki pomysł :roll: ? Niech jeszcze popuszczają tak w paru innych dyscyplinach w tym np. kolarstwie to dopiero będą emocje :D


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2016, 12:50

zbysioJuve pisze:
AdiJuve pisze:To co się wydarzyło w biegu na 800m to największy żart tych igrzysk, kobiety razem z chłopami w jednym biegu, kto w ogóle na to pozwolił.
Nie no chyba żartujesz :lol: ? Naprawdę, ale jaja musiały być :rotfl: . Kto w ogóle wpadł na taki pomysł :roll: ? Niech jeszcze popuszczają tak w paru innych dyscyplinach w tym np. kolarstwie to dopiero będą emocje :D
Z tą Semenyą to była przecież głośna akcja kilka lat temu,ale teraz chyba coś z przepisami zmienili i wg nich ma odpowiedni poziom testosteronu :C


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2016, 13:13

AdiJuve pisze:
zbysioJuve pisze:
AdiJuve pisze:To co się wydarzyło w biegu na 800m to największy żart tych igrzysk, kobiety razem z chłopami w jednym biegu, kto w ogóle na to pozwolił.
Nie no chyba żartujesz :lol: ? Naprawdę, ale jaja musiały być :rotfl: . Kto w ogóle wpadł na taki pomysł :roll: ? Niech jeszcze popuszczają tak w paru innych dyscyplinach w tym np. kolarstwie to dopiero będą emocje :D
Z tą Semenyą to była przecież głośna akcja kilka lat temu,ale teraz chyba coś z przepisami zmienili i wg nich ma odpowiedni poziom testosteronu :C
Wiesz co nie można śledzić wszystkiego, także tak naprawdę szczerze nie byłem w temacie, ale z tymi babami i chłopami to naprawdę myślałem, że to prawda :doh: :facepalm: Dopóki nie zobaczyłem sylwetek tych zawodniczek i jarząc o co w ogóle chodzi :facepalm2: Wstyd jak diabli :redface: Nie wiem być może jeszcze z tego , że juz od rana leże na wyrze cały połamany a do tego zlany potem i z goraczką ::/:
No, ale cóż przegrać z takimi babo, chłopami to zaden wstyd dla naszej zawodniczki, która to bodajże była piąta w tym finale.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2016, 13:40

Chcialbym zobaczyc pilkarze reczni z medalem. Zadanie bedzie bardzo trudny przeciwko Niemcom zwlaszcza ze od kilku Lat Polacy bardzo slabo sie spisuja kiedy graja w przewage.
Dzis ostatni dzien czy bedzie lub beda kolejne medale?


ODPOWIEDZ