MS w Siatkówce Mężczyzn, Polska 2014

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 14:09

rad pisze:Musimy pokonać Iran dzisiaj, koniecznie. Jestem kompletnie zaskoczony postawą Persów w tym turnieju, ale ludzie którzy śledzą siatkówkę od jakiegoś czasu wspominali mi, że oni będą mocni. Podejrzewam jakiś tie-break dzisiaj.
Juz tegoroczna liga światowa pokazała, jak mocnym są zespołem. Mistrzostw ppotwierdzają, że tamte wyniki nie były przypadkowe.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 13 września 2014, 23:15

Dreszczowiec z Iranem. Myślałem, że 3:0 będzie w pewnym momencie, a tu proszę: horror w piątym secie.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 września 2014, 19:46

Wiemy już że Polska awansowała do najlepszej szóstki, dzięki porażce USA z Argentyną.

Na wiki patrzę, że teraz utworzą się dwie grupy po trzy zespoły, czego kompletnie nie rozumiem, z kim do tej grupy trafimy? Finał grają dwa pierwsze miejsca z tych grup czy jak? Może ktoś mi to wytłumaczyć jak dalej to będzie wyglądać? :doh:

e: dzięki!
Ostatnio zmieniony 14 września 2014, 21:30 przez Wojtek, łącznie zmieniany 3 razy.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 14 września 2014, 19:50

Wojtek pisze:Wiem już że Polska awansowała do najlepszej szóstki, dzięki porażce USA z Argentyną.

Na wiki patrzę, że teraz utworzą się dwie grupy bo trzy zespoły, czego kompletnie nie rozumiem, z kim do tej grupy trafimy? Finał grają dwa pierwsze miejsca z tych grup czy jak? Może ktoś mi to wytłumaczyć jak dalej to będzie wyglądać? :doh:
ja wiem tylko mniej wiecej jak to wyglada.
Do druzyn na 1 miejscu dolosowuje sie dwa pozostale teamy i kazdy gra z kazdym ( wiec np. jesli Polska zajmie 1 miejsce to wg mnie mozemy zagrac np. poraz kolejny z Iranem i Francja), dalej dwa pierwsze zespoly tworza polfinały, trzecie zespoly walcza o 5 miejsce.
Jakis zupelnie nowy system.
Ale losowanie jest tajne, wiec wiadomo, ze to moze oznaczac pewne.... ekhm... niescislosci.


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 14 września 2014, 21:24

Robaku pisze:
Wojtek pisze:Wiem już że Polska awansowała do najlepszej szóstki, dzięki porażce USA z Argentyną.

Na wiki patrzę, że teraz utworzą się dwie grupy bo trzy zespoły, czego kompletnie nie rozumiem, z kim do tej grupy trafimy? Finał grają dwa pierwsze miejsca z tych grup czy jak? Może ktoś mi to wytłumaczyć jak dalej to będzie wyglądać? :doh:
ja wiem tylko mniej wiecej jak to wyglada.
Do druzyn na 1 miejscu dolosowuje sie dwa pozostale teamy i kazdy gra z kazdym ( wiec np. jesli Polska zajmie 1 miejsce to wg mnie mozemy zagrac np. poraz kolejny z Iranem i Francja), dalej dwa pierwsze zespoly tworza polfinały, trzecie zespoly walcza o 5 miejsce.
Jakis zupelnie nowy system.
Ale losowanie jest tajne, wiec wiadomo, ze to moze oznaczac pewne.... ekhm... niescislosci.
tajne losowanie? czyli że nie będzie żadnej relacji wideo z losowania i odbędzie się za zamkniętymi drzwiami? :prochno:

Jeśli tak, to coraz bardziej utwierdze się w przekonaniu że to nie jest poważny sport


forumowy ujadacz
cerb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2005
Posty: 307
Rejestracja: 22 lutego 2005

Nieprzeczytany post 14 września 2014, 21:32

filippo pisze:
Wojtek pisze: ja wiem tylko mniej wiecej jak to wyglada.
Do druzyn na 1 miejscu dolosowuje sie dwa pozostale teamy i kazdy gra z kazdym ( wiec np. jesli Polska zajmie 1 miejsce to wg mnie mozemy zagrac np. poraz kolejny z Iranem i Francja), dalej dwa pierwsze zespoly tworza polfinały, trzecie zespoly walcza o 5 miejsce.
Jakis zupelnie nowy system.
Ale losowanie jest tajne, wiec wiadomo, ze to moze oznaczac pewne.... ekhm... niescislosci.
Jeśli tak, to coraz bardziej utwierdze się w przekonaniu że to nie jest poważny sport
Druzyny z pierwszego miejsca są rozstawione i nie mogą na siebie trafić natomiast zespoly z miejsca 2 i 3 są dolosowywane.

Wiec moze się zdarzyc ze zagramy ponownie z Iranem i Francją ale o tym zadecyduje losowanie.

Dodam tylko ze taka formula ma na celu wyeliminowanie odpuszczania meczu np. Francja mogla by sie podlozyc zeby nie zagrac z Rosją czy tez Brazylia, a tak to wiadomo ze zespoly z 1 miejsc na siebie nie trafia. Logiczne, nie ma kalkulowania


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 15 września 2014, 10:26

Rosja i Brazylia przed nami. Nadszedł czas na rewanż za embargo na jabłka.


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 15 września 2014, 11:41

Trafiliśmy najgorzej jak mogliśmy, ale nie mamy prawa narzekać. Jeśli poważnie myślimy o zwycięstwie w tych mistrzostwach, lub chociaż o pudle, musimy wygrywać z najlepszymi.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2014, 13:26

"Szef sportu w Polsacie: Zakodowane mecze polskich siatkarzy? To wina Tuska" :shock:. Myślałem, że to kolejny żart, ale to jest całkowicie na serio wypowiedź Mariana Kmity, szefa redakcji sportowej Polsatu. W sumie jest w tym logika. Polacy mają żyć sukcesem "krula Europy", a nie jakimiś tam triumfami siatkarzy. Pewnie wyciągnął wnioski z tego, że mundial piłkarski przykrył taśmy prawdy, co było dla Platformy korzystne, a teraz nie chciał, żeby jego sukces został przykryty wyczynami siatkarzy, którzy mogą coś wygrać :prochno:.


Obrazek
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 16 września 2014, 23:02

Szalony mecz z Brazylią za nami !


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 16 września 2014, 23:06

Mega dreszczowiec, na zawał można zejść przez nich :prochno: FORZA BIAŁO-CZERWONI !! ;)


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 16 września 2014, 23:10

POLSKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 16 września 2014, 23:49

Mariusz Wlazły jak dotąd MVP całych mistrzostw. Na Rosję Mozdzonek od poczatku i moze cos ugramy.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 września 2014, 00:25

To, co wyprawiają sędziowie, jest przesadą. No tak nie można, nie na takim poziomie. Biorą jakichś pachołków, którzy nie ogarniają co się dzieje na boisku i dziwić się, że wszystkim puszczają nerwy.

Idealnie byłoby już jutro móc cieszyć się z awansu i mecz z Rosją potraktować sobie ulgowo, odpocząć przed półfinałem. A dziś normalka, ta reprezentacja regularnie dostarcza tyle emocji, coś pięknego :wink:


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 17 września 2014, 00:32

Wyjście z pierwszego miejsca da naprawdę wielkie szanse na awans.
Jednak Francja > Iran i Niemiec. Jutro najlepiej niech Rosjanie wygrają w 5 ciężkich setach:D


ODPOWIEDZ