MS w Siatkówce Mężczyzn, Polska 2014

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 10:17

MŚ siatkarzy: Niemcy - Polska za darmo na 19,2°E na niemieckim Sport 1 jakby to kogoś interesowało.

My dziś oglądamy nSport+ HD


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 14:22

Czyli jak mam dajmy na to nc+, ktora jest ustawiona na hotbirda to musze isc i przestawic satelite na astre?i wtedy bedzie chodzic?


forumowy ujadacz
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 14:38

Panowie, ja wiem, że niektórzy są tutaj aż nadto patriotami ale bez przesady ;D serio wolicie obejrzeć mecz Polaków z Niemcami gdzie zapewne skończy się 3 do jaja niż mecz Juve ? ;)

@down
Nie narzucam, tylko pytam ;)
Ostatnio zmieniony 20 września 2014, 15:32 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 15:07

Wojtek pisze:Panowie, ja wiem, że niektórzy są tutaj aż nadto patriotami ale bez przesady ;D serio wolicie obejrzeć mecz Polaków z Niemcami gdzie zapewne skończy się 3 do jaja niż mecz Juve ? ;)
MŚ są raz na cztery lata, gramy w półfinale jeszcze rzadziej, z kolei Juventus gra co tydzień. nie narzucaj, niech każdy sam sobie odpowie co woli oglądać ;)


Max_LP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 października 2006
Posty: 172
Rejestracja: 16 października 2006

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 15:12

http://eurosport.onet.pl/siatkowka/mist ... isje/45j8z

Ukłon ze strony Polsatu a w komentarzach oczywiście znowu pokaz kultury osobistej naszych rodaków :roll:


bianco che abbraccia il nero..
biel, która obejmuje czerń..
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 15:20

Ehhh... to znaczy, że półfinał jest dzisiaj i koliduje z dużo ciekawszym meczem Juventus - Milan? :angry:


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 15:34

Max_LP pisze:http://eurosport.onet.pl/siatkowka/mist ... isje/45j8z

Ukłon ze strony Polsatu a w komentarzach oczywiście znowu pokaz kultury osobistej naszych rodaków :roll:
Fajnie,ze to zrobili, ale wiesz taki mecz co by nie mówić zdarza się raz na kilkadziesiąt lat i na pewno oglądalność tego spotkania będzie ogromna, zapewne większa od spotkania otwarcia, może do wyników Stoch czy Małysza braknie, ale pod 10mln ludzi to obejrzy:) Także Polsatowi to się także opłacać będzie:)
Piszę tak jakby już byli nasi w finale, bo nie wyobrażam sobie,że dzisiaj przegrają z Niemcami. Jak najszybciej skończyć ten mecz, żeby oszczędzić siły na finał:)


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 15:38

Kimi pisze:Ehhh... to znaczy, że półfinał jest dzisiaj i koliduje z dużo ciekawszym meczem Juventus - Milan? :angry:

Po meczu Juve-Malmoe zdąrzyłem na tie-break'a, więc jeśli nasi będą się dzisiaj męczyć, to powinniśmy zaraz potem jeszcze obejrzeć końcówkę starcia.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 15:41

Mehehehe pisze:Po meczu Juve-Malmoe zdąrzyłem na tie-break'a, więc jeśli nasi będą się dzisiaj męczyć, to powinniśmy zaraz potem jeszcze obejrzeć końcówkę starcia.
Szczerze mówiąc w głębokim poważaniu mam sierotakrzy jak i cały ten sport zwany siatkówką. Raczej chodziło mi o to, że w perspektywie jednego telewizora i januszowych patriotów nie mam szans obejrzeć Juve. Zwłaszcza, że mecz ponoć ma być w otwartej polszmacie...


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 15:41

Mehehehe pisze:
Kimi pisze:Ehhh... to znaczy, że półfinał jest dzisiaj i koliduje z dużo ciekawszym meczem Juventus - Milan? :angry:

Po meczu Juve-Malmoe zdąrzyłem na tie-break'a, więc jeśli nasi będą się dzisiaj męczyć, to powinniśmy zaraz potem jeszcze obejrzeć końcówkę starcia.
Polacy zaczynaja 20:25, wiec pierwszego seta tez spokojnie zdazy sie obejrzec zanim zacznie sie Juventus ;)

@Kimi bardzo nam przykro, idz negocjuj z patriotycznymi januszami, a nie wylewasz tu swoje zale.


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 16:06

A ja zostałem wywieziony do teściów gdzie nie ma internetu (piszę ze słabego mobilnego), za to jest Polsat Cyfrowy. Także siatkówka na tv, a na aplikacji Juventus Live meczyk z milanem.

Brawa dla ludzi wylewających pomyje na innych bo wolą obejrzeć narodowy sukces, który rzadko się zdarza niż kolejną wygraną Juve ;)


Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 16:24

Narodowy sukces to będzie wygranie finału, a narazie to my jesteśmy w półfinale. Ogólnie lekko śmieszą mnie gadki o polskim sporcie narodowym jakim ma być siatkówka. Mistrzostwa Świata, Polska, gra aktualny MŚ z aktualnym mistrzem IO, w mediach wrze... a na trybunach z 300 osób :prochno: Przecież gdyby analogicznie podobna impreza odbywała się w tym samych warunkach, ale w piłkę nożną, to wątpię, żeby na Stadionie Narodowym podczas meczu Brazylia-Hiszpania było tyle osób. Po prostu, to jest jak ze skokami, jakby nie było Małysza, to każdego Janusza i Wieśka wielki grzyb by obchodził co to je Ahonnen i inny Schmidt. To samo tyczy się siatkówki, za bardzo tych wszystkich ludzi nie obchodzą inni, patrzymy tylko na siebie, jak nam idzie dobrze to jest szał...jak jest gorzej, to wiadomo. Piłka bezsprzecznie będzie na 1 miejscu i dlatego też dzisiaj oglądam Juve, a nie patrze jak skacze Małys... pardąąą...atakuje Winiarski.


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 16:39

O, widzę, że hejt "prawilnie kopiący vs fanatycy siatkarskiego funu" ruszył. Chce wam się?



EDYTA:
No nawet, nawet
Ostatnio zmieniony 20 września 2014, 16:53 przez deszczowy, łącznie zmieniany 1 raz.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 16:44

A tobie chciało się logować żeby to napisać?


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 17:36

Siatkowka nigdy nie dogoni pilki pod wzgledem popularnosci i nawet jakby TVN i GW przez caly dzien mowily ze jest inaczej to tego nie zmienia.
Ale umniejszanie siatkowce i pisanie o 300 osobach na trybunach (gdzie na jakis mecz Canady z Tunezja przyszlo 1500) to ignorancja czystej postaci.


ODPOWIEDZ