MS w Siatkówce Mężczyzn, Polska 2014

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 18:04

Wiadomo, że siatka nie przeskoczy PN. Aczkolwiek na chwilę obecną gdybym miał wybrać pomiędzy obejrzeniem meczu Polski w siatkówce i w piłce kopanej, to wybrałbym ten pierwszy. Mimo wszystko fajnie, że mamy jakiś sport drużynowy gdzie to my tworzymy grupę śmierci :)


Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 18:37

@joy - a drużynowe na żużlu oglądasz? Albo niedawne ME w pływactwie w Berlinie? Tam też odnosiliśmy sukcesy. Po prostu wychodzę z założenia, że patrzy się na to co się lubi. Niedawno nasi kick-boxerzy odnieśli znaczące sukcesy na arenie międzynarodowej, a jakoś na forum cisza i nikt nie oglądał, albo nawet nie przeczytał o tym. Każdy z nas ma swoje preferencje i wybierze to co woli. Ja czasami chodzę oglądać kopaną IV ligę, a wątpię żebym kiedykolwiek wybrał się na tak ekscytujące zawody w siatkówkę. Tak samo ktoś inny może mi powiedzieć, że piłkarze to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i taka osoba będzie oglądała tylko rugby, zaznaczając, że to jedyny poważny sport dla mężczyzn. Ile ludzi, tyle opinii. Ja chyba zawsze wybrałbym mecz Juve.

E: ten obrazek odda to lepiej niż tekst
Obrazek


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 18:53

Buffalo pisze:@joy - a drużynowe na żużlu oglądasz? Albo niedawne ME w pływactwie w Berlinie? Tam też odnosiliśmy sukcesy. Po prostu wychodzę z założenia, że patrzy się na to co się lubi. Niedawno nasi kick-boxerzy odnieśli znaczące sukcesy na arenie międzynarodowej, a jakoś na forum cisza i nikt nie oglądał, albo nawet nie przeczytał o tym. Każdy z nas ma swoje preferencje i wybierze to co woli. Ja czasami chodzę oglądać kopaną IV ligę, a wątpię żebym kiedykolwiek wybrał się na tak ekscytujące zawody w siatkówkę. Tak samo ktoś inny może mi powiedzieć, że piłkarze to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i taka osoba będzie oglądała tylko rugby, zaznaczając, że to jedyny poważny sport dla mężczyzn. Ile ludzi, tyle opinii. Ja chyba zawsze wybrałbym mecz Juve.

E: ten obrazek odda to lepiej niż tekst
Obrazek
Stary ale mówimy o sportach druzynowych. Żużel, kickboxing zawsze spoko, ale ani to sport druzynowy, ani szczególnie popularny - załuje zwłaszcza co do żużla, ani tym bardziej olimpijski co zawsze rozgrzewa kibiców. Nie slyszalo się o sukcesach kickboxersów, ale na pewno wielu słyszalo o mś w żeglarstwie w klasie RS: X - (wiec tak szczególowo to chodzi o windsurfing), bo mimo wszystko są to dyscypliny olimpijskie, a do tego Zocha Klepacka po IO 2012 zrobiła swoje, aby ten sport rozpropagować. Chyba nie trzeba wspominac, że jutro zaczynaja się MŚ w kolarstwie i Kwiato jest liderem, a takze pretendentem do medalu - przynajmniej oceniając jego formę jak i profil trasy itp. ale o tym też póki co cisza nawet po jego i sukcesach Majki.
No w Polsce już tak jest, ze pn i siata to sporty narodowe, na Litwie to kosz. Slowacja i Czechy to hokej i tyle. I nie ma co się oburzać itp. Swietną robotę zrobił i Polsat i Plus aby siatkówke w Polsce rozpropagować i żeby można była tam isc całymi rodzinami i się bawić, nie tylko ze względu na wysoki poziom sportowy, ale i całą oprawę. Nie byłem jeszcze na meczu repryw PN, ale nawet nie mam szczególnej ochoty, nie tyko z powodu wątpliwego poziomu sportowego, ale obrazanie i wyzywanie przez "wielkich kibiców" kopanej, innych którzy przyszli na mecz repry w ramach wyjątki, w ramach poznania nowego, od januszy itp. na pewno nie robi dobrego PR całej polskiej piłce nożnej.
A zapytaj kibiców siaty bez względu na wynik czy się dobrze bawili na meczu. to nie jest trudne pytanie...


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 19:21

Siatka,Piłka,żużel wszystko fajne lubiane, ale jest jeden sport który bije wszystkie inne na głowę, chyba wszyscy wiedzą o jakim sporcie mówię:)
No i ten sport w ostatnim 15 leciu dał nam najwięcej radości i wzruszeń. Raczej żadna inna dyscyplina nie da nam w najbliższym czasie tyle powodów do radości i wzruszeń co coniedzielne, obiadowe spotkania z Małyszem a teraz Stochem:)
Ostatnio zmieniony 20 września 2014, 19:29 przez AdiJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 19:23

Robaku pisze: No w Polsce już tak jest, ze pn i siata to sporty narodowe
Gdyby siata była naszym sportem narodowym, to mając mistrzostwa świata u siebie, nie byłoby problemem zapełnienie hali na 11 tys na jakimkolwiek meczu tej imprezy, a na Niemcy - Kuba Spodek nie wypełnił się nawet w połowie (wejściówki po 15 złotych) :think:


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 19:30

Ouh_yeah pisze:
Robaku pisze: No w Polsce już tak jest, ze pn i siata to sporty narodowe
Gdyby siata była naszym sportem narodowym, to mając mistrzostwa świata u siebie, nie byłoby problemem zapełnienie hali na 11 tys na jakimkolwiek meczu tej imprezy, a na Niemcy - Kuba Spodek nie wypełnił się nawet w połowie (wejściówki po 15 złotych) :think:
Gdyby siatka była w innych krajach sportem narodowym to tak by było. Przypominam tylko tyle, że na MŚ w Brazylii gdzie bezapelacyjnie sportem narodowym jest PN nie było na kazdym meczu kompletu. zdarzały się nawet mecze w fazach grupowych gdzie konkretne sektory swieciły pustkami. Jesli chcesz mierzyć wartośc sportu narodowego przez pryzmat zapełnienie stadionów/hal to good for you...
Jednak nie da sie ukryć, iż każdy /kazda reprezentacja jest zachwycona atmosferą w polskich halach, ilością kibiców a także stylem kibicowania,
wiec sorry nie przekonuje mnie twoje zdanie. Bo przypominam sobie, że na tych niebotycznych ME 2012, gdzie grały takie tuzy jak Wlochy Irlandia zastanawialem się 2 h przed meczem czy jechac na stadion lecha poniewaz dostalem info, iż mozna nabyc bilety za 70 % nominalnej ceny. nie musze chyba rowniez przypominac, iz szwedajac się wokol Narodowego w dzień meczu Grecja - Rosja stały setki osob proponujace sprzedaz bilety po cenach nizszych niz nominalne, rozumiem, że takie zachowanie polskich kibicow - uniemozliwia nazwanie pilki noznej sportem narodowym w PL?
Podoba mi sie twoja definicja sportu narodowego.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 20:04

Tylko że na meczu Greków z Rosjanami było 55 tysięcy widzów. a w telewizji obejrzało go mniej więcej tyle osób, co mecz polskich siatkarzy z Rosjanami. A że ktoś sprzedawał bilety na 2h przed meczem taniej, to ma być argument? Jedynie na to, że nie udało się wypchać całego stadionu. W dodatku bilety wielokrotnie droższe od tych na siatę.

Mecz otwarcia na Polsacie miał widownię niektórych odcinków m jak miłość albo na dobre i na złe. Skoro siatka to nasz sport narodowy, to jestem ciekaw, na dziesięciu pytanych, ilu Polaków wie, kto jest aktualnym mistrzem Polski? Albo kto był rok temu, w ogóle jakie są nazwy wszystkich drużyn...


joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 20:42

Ouh_yeah pisze:Mecz otwarcia na Polsacie miał widownię niektórych odcinków m jak miłość albo na dobre i na złe. Skoro siatka to nasz sport narodowy, to jestem ciekaw, na dziesięciu pytanych, ilu Polaków wie, kto jest aktualnym mistrzem Polski? Albo kto był rok temu, w ogóle jakie są nazwy wszystkich drużyn...
Nie zapominaj, że piłkarska LM też przegrywa bitwę w TV z M jak miłość i tego typu produkcjami, dlatego w TVP zredukowano ją do środy. Z tym drugim się zgodzę, że pewnie więcej osób wie kto jest piłkarskim mistrzem Polski ze względu na zamieszenie wokół profesjonalnego podejście Legii do el. LM :)

Zresztą i tak PN nie tylko w Polsce ale podejrzewam, że w każdym kraju europejskim jest poza konkurencją. Czy to oznacza, że już żadna inna dyscyplina nie może uchodzić za sport narodowy? A w USA co jest sportem narodowym? Kosz, futbol amerykański czy basseball?


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 20:52

Chce sobie odpalic mecz na kompie, bo Juve w tv :prochno: Przyznac sie, kto ma linka?


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 22:50

Jesteśmy w finale !
Chwała bohaterom MŚ !


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 22:52

Nie pieprzyć dyrdymałów, tylko cieszyć się z wygranej nad Adolfami 3-1 :happy: Szczerze mówiąc - na początku turnieju, nie spodziewałem się tego finału, a jednak go mamy... :bravo:


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 września 2014, 23:05

To jest po prostu świetny wieczór! Opłaciło się zostać w domu. Wygrana Juve po dominacji nad Milanem ( niby mega zmotywowanym przez bunga bunga) i Polska w finalem mistrzostw Świata na swoim terenie! Dziękujemy polsacie!
Oj jak się powstrzymałem przed hasłem z flagi z jednego meczu Polski... Żal dla tej stacji.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 21 września 2014, 19:51

Wie ktoś gdzie w necie można obejrzeć dzisiejszy finał w całkiem dobrej jakości?


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 21 września 2014, 20:00

koki90 pisze:Wie ktoś gdzie w necie można obejrzeć dzisiejszy finał w całkiem dobrej jakości?
Jeśli masz neta >5mb to instalujesz Ace Stream i tutaj masz pełno linków do tego programu. http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?mat ... art=sports


Obrazek
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 września 2014, 20:45

Macie może linka do transmisji z polskim komentarzem?


ODPOWIEDZ