Skandal na Mistrzostwach Świata w Paryżu

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2003, 19:42

Podczas ćwierćfinałowego biegu na 100 m za falstart został zdyskwalifikowany Amerykanin Jon Drummond, sprinter całkowicie się nie zgadzał z decyzją sędziów i położył się na bieżni na znak strajku. Całkowicie zawiódł przepis o dyskwalifikacjii za fallstart, prawdopodobnie komputer za falstart uznał poruszanie piętą w bloku. Jak widać przepis o dyskwalifikacji za drugi fall bez znaczenia kto zrobił pierwszy trzeba będzie zreformować!
Ostatnio zmieniony 24 sierpnia 2003, 20:24 przez Reggie, łącznie zmieniany 1 raz.


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2003, 20:09

Całkowicie solidaryzuje sie z Johnem Dramondem. Kiedy pokazywali jak płakał, po tym gdy chamsko pozbawiono go ostatniej szansy na sukces, zrobiło mi się go strasznie żal :cry: :cry: . I gratuluje publice, która była na stadionie. W czasie ponownego startu kibice tak gwizdali i buczeli, że przez 15 minut nie można było rozegrać wyścigu. Ten przepis wymyslono tylko po to żeby telewizji podpasowało, a wyszła z tego totalna głupota :evil: :evil:


srali muszki będzie wiosna
RUDI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2003, 20:28

RadeKas pisze:Całkowicie solidaryzuje sie z Johnem Dramondem. Kiedy pokazywali jak płakał, po tym gdy chamsko pozbawiono go ostatniej szansy na sukces, zrobiło mi się go strasznie żal :cry: :cry: . I gratuluje publice, która była na stadionie. W czasie ponownego startu kibice tak gwizdali i buczeli, że przez 15 minut nie można było rozegrać wyścigu. Ten przepis wymyslono tylko po to żeby telewizji podpasowało, a wyszła z tego totalna głupota :evil: :evil:
No wlasnie to media nalegaly na zmiane przepisow !!! i to przez nie Dramond przezywa rozpacz moim zdaniem taka sytuacja nie miala prawa miec miejsca !! to skandal a tak mi cholera bylo zal chlopaka ze sam prawie plakalem :/ cholerne komputery juz niedlugo ddychanie bedzie uznawane za falstart


FORZA JUVE
3andit

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2002
Posty: 189
Rejestracja: 22 listopada 2002

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2003, 22:23

Najlepsze jest to że te przepisy miały spowodować nie przedłużanie transmisji TV a okazało sie że przez nie transmisja się znacznie przedłużyła. Jak dla mnie są one cholernie nie sprawiedliwe. Wyobraźcie sobie, długi okres przygotowań, harówa wyrzeczenia tylko poto żeby to sie tak skończyło :x


< Dziękujmy BOGU za to, że stworzył dla nas JUVE i Kobiety >
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2003, 22:31

Mi też było Go żal. Ale jednak publiczność nie powinna tak wygwizdywać każdą próbę startu , to mimo wszystko nie fair wobec innych uczestników.


Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 08:19

A komentator powiedział o Drammundzie że trzeba umieć przegrywać :shock:
Chyba gościa walnęło przecierz on wcale nie przegrał, z kim niby miał przegrać z pomyłką komputera???
Żal mi gościa :( :(


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
Mnich87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2003
Posty: 120
Rejestracja: 10 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 11:08

Rozumiem oszukali go, stres, nerwy itd. , ale to chyba nie powód żeby zachowywać się jak pomajaniec.Gdzie on ma honor, gdzie j@j@?


Now known as DonMenello
Villya

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 166
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 11:21

...moim zdaniem słusznie to zrobil, że nie chciał zejść z bieżni....to nie on sfaltastrował tylko jamajczycy......zrobił słusznie. Potem jak pokazywali jego z trenerem jak płakał...to normalnie aż się w człowieku coś zagotowało.... :cry:


Con la Juve nel sangue, con la Juve nel cuore...bianconeri si nasce, bianconeri si muore.....
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 11:40

RadeKas pisze:Całkowicie solidaryzuje sie z Johnem Dramondem. Kiedy pokazywali jak płakał, po tym gdy chamsko pozbawiono go ostatniej szansy na sukces, zrobiło mi się go strasznie żal :cry: :cry: . I gratuluje publice, która była na stadionie. W czasie ponownego startu kibice tak gwizdali i buczeli, że przez 15 minut nie można było rozegrać wyścigu. Ten przepis wymyslono tylko po to żeby telewizji podpasowało, a wyszła z tego totalna głupota :evil: :evil:
Dokladnie. A ten falstart to podobno sedzia zaeragował. a potem sie okażało że John Dramond ruszył tylko udami, anie zrobił falstartu. A po całym zmiesaniu okazłao się dzieki fotokomorce ze falstartu nie było. Totalny skandal.


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
daj5stuff

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 sierpnia 2003
Posty: 138
Rejestracja: 05 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 12:07

Dla mnie te przepis z drugim fallstartem jest calkowicie idiotyczny :twisted: :twisted:


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 12:14

Głupie Francuzy sie pomylily i nie potrafili przyznac sie do bledu. W powtórce Drummond wyszedł z bloku jako jeden z ostatnich. Bardzo dobrze że kibice nie pozwolili na start. Ten przepis trzeba zmienic jak najszybciej.


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 12:15

Mnich87 pisze:Rozumiem oszukali go, stres, nerwy itd. , ale to chyba nie powód żeby zachowywać się jak pomajaniec.Gdzie on ma honor, gdzie j@j@?
Posłuchaj. John Dramond ma 35 lat. Te mistrzostwa były jego ostatnią szansą na medal, to sie nie dziw, ze nie potrafił opanować łez. Poza tym, facet też może od czasu do czasu zapłakać.


srali muszki będzie wiosna
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9967
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2003, 14:03

Rozumiem tego zawodnika.Wstawcie sie w jego sytuacje.Przygotowywal sie do tych mistrzostw bardzo dlugo i ciezko wyrzekajac sie wielu przyjemnosci nad ktore wywyzszal treningi.Zostal skrzywdzony a kto wie czy to nie on by stanol na najwuzszym miejscu podium.Ta zasada o falstarcie to jest wedlug mnie gruba przesada.Kazdy powinien miec prawo do bledu bo to jest sport i bledy sie zdarzaja.Jak widac to jest kolejny dowod na to ze sport jest bardzo ale to bardzo uzalezniony od marketingu.Czyli znowu kasa gora :evil: :roll:


Andy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 32
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2003, 14:33

Teraz będzie tak , że jak facetowi przed biegiem gacie falują ze strachu to aparatura wykaże ruch i już będzie faullstart.
Szkoda Dramonda bo w biegach kwalifikacyjnych pokazał nie złą formę .
Poza tym ogldałem na Eurosporcie przygotowania grupy Smitha do MŚ i naprawdę Dramond bardzo chciał być w wielkim finale .
Tak na marginesie czy ktoś wie jak precyzuje faullstart oficjalny przepis ?
Czy mówi o przekroczeniu lini czy o ruchu nogi w blokach ?


RUDI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2003, 15:00

Rysiek pisze:A komentator powiedział o Drammundzie że trzeba umieć przegrywać :shock:
Chyba gościa walnęło przecierz on wcale nie przegrał, z kim niby miał przegrać z pomyłką komputera???
Żal mi gościa :( :(
Ale najlepszy txt puscil komentator gdy juz Dramond lezal na biezni
" czarno widze ten wyscig" - a chwiel potem kamera pokazala jeszzcze raz biegaczy a tam sami murzyni :)


FORZA JUVE
ODPOWIEDZ