FIFA Futsal World Cup 2012 - Tajlandia

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 listopada 2012, 12:23

oczywiscie zapomnialem... no nic jutro portugalie sie obejrzy, a dzis moze jakas powtoreczke wynajde...warto ogladac?


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 14 listopada 2012, 09:48

Przypominam, że dziś o 12:30 Italia vs Portugalia.

Wszystkie pary:
Italia vs Portugalia
Argentyna vs Brazylia
Kolumbia vs Ukraina
Hiszpania vs Rosja


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 14 listopada 2012, 23:40

Widze, że cisza, a dzisiejsze mecze mogłby wywołać u wielu kibiców ataki serca.

Na początek Argentyna dzielnie walczyła z Brazylią, prowadząc 2-0 przegrała po dogrywce 2-3 ( Bardzo mi ich szkoda, walczyli jak mogli, no ale siła canarinhos dała o sobie znać w decydujących momentach)

Potem niespodziewana porażka Ukrainy z Kolumbią co oznacza spacer dla Brazylii w półfinale

Włosi przegrywali 3-0 po głupich błędach, ale pokazali klase na końcu, szczególnie przy grze z wycofanym bramkarzem - wtedy strzelili 2 gole. Ale ten element gry mają dopracowany do perfekcji, jestem pod wielkim wrażeniem. Dogrywka to już była formalność i wygrali ostatecznie 4-3.

Na koniec Hiszpania - Rosja 3-2, najpierw Rosjanie strzelili, potem dominacja Hiszpanów i 3-1. Potem Ruscy dwoili się, troili, strzelili kontaktowego, a potem cudem Hiszpanie uniknęli dogrywki. Mimo wszystko, nalezało się Hiszpanom bo zagrali dobrze. Będzie hit, mam nadzieje, że jednak tym razem Włosi wyjdą zwycięsko, bo wybitnie nie lezy im ten przeciwnik. A szansa jest - bo Włosi mają wielki potencjał, co pokazal come back w meczu z Portugalią


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 15 listopada 2012, 00:10

Nie chciałem nabijać posty sam :P Bo pod monolog by to podeszło. Wprawdzie kupon mi zawalili dziś Włosi do spółki z Ukrainą, ale ciesze się, że mimo wszystko awansowali. Jak ważny jest geniusz jednostki pokazali dziś Falcao (łzy w oczach same mówiły jak ważne to było dla niego) i Ricardinho choć mecz zakończyli w odmiennych nastrojach. Tu już było ciężko, ale będzie jeszcze ciężej - Hiszpania.

Ogólnie mecze dzisiaj były poprostu świetne. Oglądałem Argentynę z Brazylią i Italię z Portugalią - taki futsal chce się oglądać. W tych spotkaniach było poprostu wszystko - dramaturgia, czerwienie, bramki w końcówce. Jak do tej pory te mistrzostwa były nudne i przewidywalne tak dziś to była uczta.

Brazylia nie ma co dzielić skórę na żywym niedźwiedziu. Niby spacerek, ale ten sam spacerek miał mieć Iran i miała mieć Ukraina...

Mimo wszystko wierzę w finał Italia vs Brazylia. Nie oglądałem jeszcze Hiszpanii na tych mistrzostwach, ale mam nadzieję, że włosi znów będą kontrolować grę.


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 18 listopada 2012, 15:47

No i po mistrzostwach. Wygrała Brazylia po dogrywce (na szczęście przynajmniej na dogrywkę wyrobiłem się do domu) 3:2 - bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Neto - kapitalny gol, a sam gracz jak dla mnie to mvp turnieju. O meczu o 3 miejsce Italii nie wypowiadam się bo nie miałem okazji oglądać. Szkoda, że przegrali z Hiszpanami. Tamten mecz zagrali słabo i dali się zdominować. Dopiero przy grze z lotnym bramkarzem potrafili utrzymać się przy piłce i zagrażać bramce.


ODPOWIEDZ