Piłka ręczna

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 25 maja 2012, 20:06

Pozwoliłem sobie założyć ten temat, gdyż jedyne jakie znalazłem dotyczyły Mistrzostw Świata, Europy lub Polskiej Ligi Piłki Ręcznej :P

Czy są na forum osoby uprawiające tą dyscyplinę? :)
Na jakich gracie pozycjach?
Ja dopiero zaczynam przygodę z piłką ręczną i uczę się podstaw :-D


Obrazek
Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 26 maja 2012, 08:51

Gram wyłącznie w ramach zajęć "wychowania fizycznego" w szkole, ale zdaje się, że poziom mamy całkiem niezły i jeszcze przed końcem roku ma się u nas pojawić trener jednego z warszawskich zespołów. Wątpię, aby chciał przeprowadzać jakąś selekcje, czy coś (choć bardzo by mi to pochlebiało :smile: ). Sam gram na pozycji obrotowego.

Chciałbym dołączyć do jakiegoś kluby juniorskiego, chociaż na spróbowanie, jednak w pobliskim mi Pruszkowie działa tylko damska sekcja :angry: , a dojazdy do Warszawy pochłaniałby mi zbyt dużo czasu. A ty gdzieś trenujesz? Czy rekreacyjnie?

PS Lubię też oglądać piłkę ręczną - widowiskowy sport.


Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 26 maja 2012, 20:35

Ja póki co rekreacyjnie gram. Mam wakacje i po części chciałem ten czas spożytkować :prochno:
W moim mieście istniał kiedyś klub, ale po jakimś czasie piłka ręczna w tym mieście upadła. W szkołach w ogóle nie było zajęć z tej dyscypliny. Teraz narodził się pomysł stworzenia sekcji piłki ręcznej i prowadzony jest nabór. Przyjść może każdy, rozstrzał wiekowy jest od 14 do 33 lat :prochno:
Niektórzy mieli kiedyś styczność z piłką ręczną, ale zdecydowana większość się uczy od podstaw. Na razie nie wygląda to najlepiej, ale wiadomo "nie od razu Rzym zbudowano" :wink: Plan jest ambitny, bo trenerzy planują utworzyć klub, który miałby grać w 3. lidze. Mamy do dyspozycji wspaniałą, dopiero co wybudowaną halę http://basen-rypin.pl/?page_id=4343. Warunki do tego by trenować jak najbardziej są. Osiągnięto porozumienie z burmistrzem miasta, zapewniony zostanie niezbędny sprzęt :P


Obrazek
Dejku-AG

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 września 2013
Posty: 15
Rejestracja: 25 września 2013

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2014, 21:08

Witam :) Zauwazylem temat o Pilce Recznej to pisze :wink: Jestem wielkim fanem pilki recznej oraz niestety bylym juz pilkarzem jednego z klubow 2 ligi polskiej (juniorzy). Kontuzja ktora nie umozliwila mi dalsze powazne uprawianie tego sportu i zostalo mi tylko amatorskie pogrywanie w moj drugi ukochany sport. Zostalem wybrany najlepszym pilkarzem jednego z pomorskich turnije. No ale dosc chwalenia. :P

Dzis byl pierwszy pechowy mecz Polakow na ME. Kto ogladal ?


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2014, 21:30

Ja ogladalem i powiem tak: obrona, ze mucha nie siada. Stracic tylko 21 bramek z Serbami to swietny wynik. Zawiodla natomiast formacja ataku. Nawet grajac w przewadze nie bardzo wiedzieli jak rozegrac pilke. Rzuty karne tez niewykorzystane w fatalnym stylu. Szkoda slow.


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2014, 21:54

rzuty karne i Chrapkowski...


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2014, 17:57

Ktoś oglądał dzisiaj mecz z Białorusią ? Świetne widowisko.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2014, 18:04

Taa przypomniał się pewien mecz z Norwegią. Oj, ale gdyby nie Sławek Szmal to byłoby z nami cieniutko w każdym meczu.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2014, 18:13

Ja za to jestem zszokowany tym, jak kariera K. Bieleckiego - po jego przykrym wypadku - dramatycznie się kończy. Pamiętam, że znawcy tej dziedziny sportu widzieli w nim bardzo dobrego zawodnika, perspektywicznego, a tutaj zaledwie jeden gol i kompletny brak formy.

Następna jest Szwecja, kolejny ciekawy mecz się zapowiada.


bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2014, 18:19

chyba trzeba Nerwosol kupić :P Ja też niestety na szczeblu szkolnym zakończyłem przygodę z tym sportem, a szkoda parę medalów wisi :)


Zahir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2010
Posty: 116
Rejestracja: 18 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2014, 00:24

Dzisiaj za to mecz zagrali rewelacyjnie. Zobaczymy co jutro pokarzą.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2014, 10:32

Zahir pisze:Dzisiaj za to mecz zagrali rewelacyjnie. Zobaczymy co jutro pokarzą.
Obawiam sie se jak juz raz swietnie zagrali to dzis beda mieli slaby dzien.
Przeciwko Chorwacji strata kilku bramek bedzie ciezko odrobic.


Zahir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2010
Posty: 116
Rejestracja: 18 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2014, 11:33

To będzie bardzo ciężki mecz. Mam nadzieję, że chociaż emocjonujący a nie do jednej "naszej" bramki.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2014, 22:38

No niestety bardzo slaba gre na poczatek drugiej polowie spowodowalo ze Polacy zagraja o 5 pozycja.


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1030
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2014, 23:03

Bez pomysłu na akcje w ataku... o ile jako tako to wyglądało w poprzednich meczach, tak dziś Chorwaci nam wybyli z głowy walkę o medale w 2 połowie. Razi ta nieskuteczność, a pomysł z 2 obrotowymi w 2 części chyba był bardziej poroniony niż De C,eglie na ataku .. Krzysiek Lijewski nam ciągnął tę grę jakoś, Michał Jurecki odpalał z daleka, jego brat Bartek ostro się przepychał i de facto wykonywał kapitalną robotę robiąc miejsce kolegom, ale widać było to jeszcze za mało...skrzydła nie grały potem nic.
Szkoda, ale i tak brawo za determinację :)


Obrazek
ODPOWIEDZ