Piłka ręczna

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 01 lutego 2015, 13:37

Mecz z Hiszpanią to będzie dreszczowiec.Nasi muszą zagrać o niebo lepiej jak z Chorwacją, czyli swój najlepszy mecz, żeby coś z tego było.

Ktoś ma wątpliwości, że Katar wygra MŚ ? Bo ja już chyba nie :?


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 01 lutego 2015, 14:42

Dzisiaj an razie wyszła inna drużyna, w obronie super czego brakowało z Katarem, można po części zgonić na sędziów, ale bez przesady bo momentami nasi z Katarem rozstąpili się jak morze przed Mojżeszem. Ale szansa na brąz jest bo Hiszpanie chyba jeszcze bardziej rozbicie psychicznie po porażce z Francją.
Szyba nas dzisiaj prowadzi do dogrywki a wcześniej Biegler zajeżdżał Rojewsiego po 2x 60minut, śmiem twierdzić,ze moglibyśmy wygrać z Katarem gdyby był świeży Rojewski, wcześniej szanse dla Szyby,albo szybciej Szyba w półfinałowym meczu, a tak musimy walczyć jeszcze o brąz.
Jest brąz, super walka :bravo:


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 01 lutego 2015, 17:04

Mecz to był straszny. Osoby chore na serce powinny sobie odpuszczać takie przyjemności.
Chwała naszym za walkę i zwycięstwo, a przeciwnikom za podjęcie rękawicy. To był handball blitzkrieg, zwłaszcza w dogrywce.

Edit: Całe szczęście, że Francja wygrała. Sport i talent zwyciężył ostatecznie.


Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2012
Posty: 204
Rejestracja: 09 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 17:17

Po raz kolejny Saric... Wielka szkoda Vive bo naprawdę zebrali mocną ekipę i mimo wyniku nie odstawali bardzo od Barcelony. Brakowało środkowego rozgrywającego Zorman zgrał słabo a Rosiński nie brał na siebie ciężaru.
Barcelona jak na zespół niemal kompletny w pewnym momencie miał poważny przestój niestety Vive miało ich więcej. Niektóre decyzje sędziów też dawały wiele do życzenia...
Liczę że jutro również zagrają z pełną mobilizacją


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2015, 13:25

Polki po raz drugi z rzędu 2 najlepszej 4 MŚ. Po grupie mało kto dawał naszym dziewczynom szanse na 1/4 a co dopiero więcej a one wbrew wszystkiemu dały rady i po raz drugi z rzędu są w najlepszej 4.Oby tym razem z lepszym skutkiem niż 2 lata temu,kiedy dużo do medalu nie brakowało. Holandia na razie nie przegrała i w grupie dość łatwo ograła Polki, ale Rosjanki tez do meczu z Polaki były bez porażki. Chęć rewanżu + dużo lepsza gra niż w fazie grupowej i wcale Polki nie są bez szans.


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1033
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2015, 17:05

Cieżko stwierdzić cokolwiek o szansach, jeśli zagramy wq obronie tak jak w pierwszej połowie z Rosjankami, nie powinno byc tragedii. Ja się obawiam, że mimo to Holandia jest 3 klasy nad nami i znów dostaniemy łomot.

BTW. Czy w każdym prestiżowym meczu piłki ręcznej naszych reprezentacji musimy przeżywać horror? :D


Zuzka

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 grudnia 2015
Posty: 28
Rejestracja: 03 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2015, 17:46

świetnie Polki zagrały, trochę w stylu naszych szczypiornistów. Jeśli tak zagrają z Holandią to chyba mają szanse na awans do finału.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2015, 19:40

No niestety nie udało się naszym paniom osiągnąć tego wymarzonego finału mimo ambitnej postawy w końcówce. Jednak trzeba przyznać, że Holenderki były po prostu lepsze, a pojedyncze zrywy naszych to po prostu było za mało żeby osiągnąć finał. Nie wiem nie znam się za bardzo na piłce ręcznej, ale chyba teraz lepiej byłoby żeby nasze w meczu o trzecie miejsce zagrały chyba z Rumunkami niż Norweżkami. No, ale cóż zobaczymy jak to będzie :)


Zuzka

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 grudnia 2015
Posty: 28
Rejestracja: 03 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2015, 20:12

Brawa dla Polski za walkę do końca. Też mi się wydaje, że lepiej trafić na Rumunię,ale nieważne z kim, fajnie byłoby wygrać. Holandia była lepsza w tym meczu i świetnie grała w całym turnieju, życzę im wygranej w finale.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2015, 21:18

Zuzka pisze:Holandia była lepsza w tym meczu i świetnie grała w całym turnieju, życzę im wygranej w finale.
A w dodatku miała też dwie bardzo ładne zawodniczki; bardzo dobrze broniącą bramkarkę o nazwisku chyba Winter(ale nie tą w okularach) i blondynkę Poolman. Podobała mi się nie tylko ich uroda, ale też gra :). Dla mnie obojętne kto wygra finał, jeśli jednak byłyby to Holenderki to nie miał bym nic przeciwko.


Zuzka

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 grudnia 2015
Posty: 28
Rejestracja: 03 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2015, 21:45

Ta bramkarka nazywała się chyba Wester:) Polskie bramkarki też broniły raczej dobrze, tylko w ataku było trochę gorzej. Ja ludzi po wyglądzie staram się nie oceniać i się na tym nie znam, ale w polskiej reprezentacji nie ma ładnych zawodniczek?


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2015, 22:07

Zuzka pisze:Ta bramkarka nazywała się chyba Wester:)
Możliwe, Zuzanno ;) szczerze to trochę oglądałem ten mecz, trochę nie i nazwiska aż tak bardzo nie wpadły mi w pamięć.
Zuzka pisze:Polskie bramkarki też broniły raczej dobrze, tylko w ataku było trochę gorzej.
Na pewno, nie da się ukryć, że miały dobre momenty, jednak do tego co prezentowała ta Wester :) a szczególnie w pierwszej połowie chyba im trochę brakowało.
Zuzka pisze: Ja ludzi po wyglądzie staram się nie oceniać i się na tym nie znam, ale w polskiej reprezentacji nie ma ładnych zawodniczek?
Też raczej nie oceniam, aczkolwiek chyba nie da się ukryć, że były ładne dziewczyny te dwie wyżej wymienione Holenderki, a co do Polek to nie znam bardzo nazwisk, ale ta bramkarka Wysokińska wydaje mi się, że wyróżniała się urodą :) ;)

Wygrajmy to trzecie miejsce i będzie dobrze!


Zuzka

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 grudnia 2015
Posty: 28
Rejestracja: 03 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 17:19

Niestety nie udało się zdobyć medalu. Zdecydowana dominacja Rumunii, ja już po pierwszej połowie nie bardzo wierzyłam. Rumuńska bramkarka świetnie broniła. Polki rzuciły kilka ładnych bramek i Gawlik momentami też ładnie, ale na taki mecz to jednak trochę za mało i te niewykorzystane karne i proste błędy. Według mnie i tak sukcesem jest zająć 4. miejsce 2 razy z rzędu, ale jednak liczyłam na ten medal.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2015, 23:56

Przegrały bo słabo trzymałaś kciuki za nich :) ;) A wydawało się, że z tymi Rumunkami będzie o wiele łatwiej wywalczyć ten brąz. No cóż, ale i tak 4 miejsce to chyba jednak sukces, wcześniej to chyba nawet i tego nie było.
Być może jak tak dalej będą się rozwijały te nasze panie i z tym samym trenerem co obecnie, może pójdą w ślady chłopaków i już być może na następnej imprezie rangi mistrzowskiej i one przywiozą jakiś medal.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2015, 20:21

To, jak te Rumunki rzucały z okolicy 7/8/9 metra robiło piorunujące wrażenie i nas zabiło. Niesamowita siła z dystansu, sól piłki ręcznej.
Ale wynik jest bardzo dobry. Nie mogę doczekać się przyszłych mistrzostw w PR mężczyzn w Polsce.

Edit: No i po wydarzeniach związanych z siatkówką, od piątku będziemy mieli nowe, jestem przekonany, że nie mniejsze emocje związane z ME w piłce ręcznej. Będzie się działo na parkietach.
O ile ostatni sparing z Hiszpanią to kompletna porażka i druzgocząca klęska, o tyle mecz ze Szwecją napawał optymizmem. Tylko szkoda tych licznych kontuzji....


ODPOWIEDZ