Piłka ręczna

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Zuzka

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 grudnia 2015
Posty: 28
Rejestracja: 03 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2016, 23:48

To wszystko było takie wspaniałe! Ta ogromna hala, ci wszyscy kibice,te emocje! Szkoda mi bardzo, że przegapiłam hymn:((( Podobał mi się Szmal, Syprzak, Jureccy i Lijewski, Bielecki niezbyt dobrze:( Jak zwykle emocjonująca końcówka i wygrana jedną bramką:)


Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2016, 23:53

A mozna bylo znacznie spokojniej to wygrac... No nic moze wyciagna wnioski.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2016, 22:11

No, no, kto by się tego spodziewał. Brak presji i od razu lepsza gra. Teoretycznie najtrudniejszy mecz okazał się najłatwiejszy :D Kapitalna gra Szmala i Bieleckiego, jego rzuty z daleka są nam mega potrzebne!

Jako jedyni w drugiej grupie będziemy mieć 4pkt, Francja,Chorwacja i Norwegia po 2pkt, a Macedonia i Białoruś po 0 :D Czyli już na starcie mamy przewagę. Półfinał musi być nasz.
Ostatnio zmieniony 19 stycznia 2016, 22:13 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2016, 22:13

Ulala ależ dzisiaj nasi pokazali klasę, zwycięstwo ani na moment nie było zagrożone :dance: Wielkie brawa, kapitalny bronił Szmal, do tego Bielecki rzucał jak za najlepszych lat, Syprzak znowu 100% skuteczność, w kocu też Krajewski pokazał pełnię umiejętności. W sumie jedyny mankament to prawe skrzydło. Z taką grą można z optymizmem patrzeć na drugą fazę mistrzostw:)


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2016, 22:18

Wielkie zwycięstwo! Szmal i reszta, dziś na niebotycznym poziomie. Niesamowita brama Syprzaka, jak minął dwóch Francuzów, obrócił się i walnął. Szok ;]


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2016, 22:22

Wojtek pisze:No, no, kto by się tego spodziewał. Brak presji i od razu lepsza gra. Teoretycznie najtrudniejszy mecz okazał się najłatwiejszy :D Kapitalna gra Szmala i Bieleckiego, jego rzuty z daleka są nam mega potrzebne!

Jako jedyni w drugiej grupie będziemy mieć 4pkt, Francja,Chorwacja i Norwegia po 2pkt, a Macedonia i Białoruś po 0 :D Czyli już na starcie mamy przewagę. Półfinał musi być nasz.
Norwegia niestety też 4, przegrała z Islandią, która odpadła ;)
Aczkolwiek nasze szanse są ogromne !
Fantastycznie narazie idzie Polakom, dzisiaj prawie wyszedłem z siebie z emocji oby tak dalej !


Zuzka

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 grudnia 2015
Posty: 28
Rejestracja: 03 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2016, 22:24

Brawo Polacy!!! Brawo Szmal! Brawo Bielecki! Brawo Krajewski, Syprzak i Lijewski! Myślałam, że ten mecz będzie najbardziej emocjonujący, a tu pewne, spokojne zwycięstwo:) Oby tak dalej:)


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2016, 22:29

Zuzka pisze:Brawo Polacy!!! Brawo Szmal! Brawo Bielecki! Brawo Krajewski, Syprzak i Lijewski! Myślałam, że ten mecz będzie najbardziej emocjonujący, a tu pewne, spokojne zwycięstwo:) Oby tak dalej:)
I masz swojego jednookiego bandytę, który decydował o losach meczu ;)

Czy mi się wydaje czy wygrana z Norwegią i Chorwacją (niezależnie od meczu z Białorusią) zapewni nam jedno z dwóch premiowanych miejsc?


LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2016, 22:33

Kamex22 pisze:
Zuzka pisze:Brawo Polacy!!! Brawo Szmal! Brawo Bielecki! Brawo Krajewski, Syprzak i Lijewski! Myślałam, że ten mecz będzie najbardziej emocjonujący, a tu pewne, spokojne zwycięstwo:) Oby tak dalej:)
I masz swojego jednookiego bandytę, który decydował o losach meczu ;)

Czy mi się wydaje czy wygrana z Norwegią i Chorwacją (niezależnie od meczu z Białorusią) zapewni nam jedno z dwóch premiowanych miejsc?
Z tego co na szybko wyliczyłem to tak :)
E. BA! Taki układ chyba nam zapewnia 1 miejsce w grupie


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2016, 22:45

To zależy od tego jak są ustalane miejsca kolejne w przypadku takiej samej liczby punktów. Mecze bezpośrednie? Stosunek bramek? Wie ktoś co po kolei decyduje o klasyfikacji?


LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2016, 22:46

Kamex22 pisze:To zależy od tego jak są ustalane miejsca kolejne w przypadku takiej samej liczby punktów. Mecze bezpośrednie? Stosunek bramek? Wie ktoś co po kolei decyduje o klasyfikacji?
Doczytałem się informacji, że mecze bezpośrednie ale nie mam pewności na 100%


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2016, 07:36

Kamex22 pisze:To zależy od tego jak są ustalane miejsca kolejne w przypadku takiej samej liczby punktów. Mecze bezpośrednie? Stosunek bramek? Wie ktoś co po kolei decyduje o klasyfikacji?
1.Mecze bezpośrednie między zainteresowanymi.
2. Różnica bramek w meczach między zainteresowanymi.
3.Różnica bramek w całym turnieju.
5. Zasady ME

W fazie grupowej podczas ME zespoły grają systemem każdy z każdym. Za zwycięstwo przyznaje się dwa punkty, za remis jeden, a za porażkę zero. Trzy zespoły z każdej grupy, które zgromadzą największą ilość punktów, awansują do rundy głównej turnieju. W przypadku równej liczby punktów, o kolejności między zainteresowanymi decyduje wynik bezpośredniego meczu. Jeżeli więcej niż dwie drużyny mają tę samą ilość punktów, wówczas w pierwszej kolejności bierze się pod uwagę mecze bezpośrednie między nimi, a jeżeli dalej jest równo, to potem różnicę bramek w tych spotkaniach, a w dalszej kolejności różnicę bramek z wszystkich meczów fazy grupowej.

Drużyny, które awansują do następnej fazy, zabierają ze sobą punkty, które zdobyły w meczach z pozostałymi ekipami ze swojej grupy, jakie wywalczyły promocję do rundy głównej. Nie liczą się punkty zdobyte w meczu z zespołem, który odpadł z dalszych rozgrywek.

W rundzie głównej trzy najlepsze zespoły z grupy A łączą się z trzema najlepszymi z grupy B i tworzą jedną grupę I, w której znowu rozgrywają po trzy mecze, z rywalami, z którymi do tej pory nie grały w turnieju. Analogicznie jest w przypadku grup C i D, z których po trzy najlepsze drużyny tworzą grupę II. Na zakończenie rundy głównej po dwa najlepsze zespoły z każdej z grup awansują do półfinałów.

W półfinałach obowiązuje system gry "na krzyż". Zwycięzca grupy I gra z drugim zespołem z grupy II, a drugi zespół z grupy I ze zwycięzcą grupy II. Triumfatorzy grają na koniec w finale.
Także nad Francją mamy przynajmniej tym momencie jeden mecz zapasu gdyż pokonaliśmy ich, a w dodatku spora liczbą bramek co może też być nie bez znaczenia. Dużo może już wyjaśnić sobotni mecz z Norwegią. Jeżeli go wygramy to awans do półfinału będzie najprawdopodobniej już o krok.

A co do wczorajszego meczu to jak dla mnie głównym ojcem wczorajszego sukcesu była gra w defensywie naszego zespołu raz postawa w bramce naszego bramkarza (zresztą za co został wybrany zawodnikiem meczu), a także gra doświadczonego, francuskiego bramkarza. Nie miał chłop wczoraj dobrego dnia, a w drugiej połowie, praktycznie wszystko co leciało w kierunku jego bramki wpadało do niej. Trzeba też odnotować, że pokonaliśmy Francuzów po 22 latach.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2016, 13:31

W sumie wygrane z Norwegami i Białorusinami dają nam 1 miejsce w grupie i z Chorwacją będą mogli podstawowi gracze nieco odpocząć co przed fazą finałową będzie bardzo korzystne :cooler:


LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2016, 19:21

Narazie Francja gra dla nas :) Jak wspomnieli koledzy wyżej nad Francją mamy przewagę bezpośredniego zwycięstwa, więc dzisiejsza wygrana Trójkolorwych nad Chorwatami jest dla nas dobrą wiadomością.

Teraz czas żeby Polska reprezentacja wykonała swoją część planu, a do półfinału będzie już autostrada


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2016, 22:19

LordRahl pisze:Teraz czas żeby Polska reprezentacja wykonała swoją część planu, a do półfinału będzie już autostrada
No, niestety, ale pierwsza porażka stała się faktem. Zabrakło przede wszystkim dobrych obron Szmala, choć i w ataku ta gra nie wyglądała rewelacyjnie. Tak na dobrą sprawę Norwegowie zasłużyli na tą wygraną, grali szybko, skutecznie rzucali z drugiej lini, no i mieli przewagę praktycznie przez całe spotkanie i szkoda byłoby ich gdyby tego nie wygrali.
Dla Polaków jak na razie ta porażka jeszcze nic nie oznacza. Wygraliśmy sporą ilością bramek z Francją także gdy Francja wygra z Norwegią obojętnie jaką różnicą będziemy jeszcze przed, którymś z tych zespołów. O wszystkim najpewniej teraz zadecyduje ostatni mecz z Chorwacją.


ODPOWIEDZ