Boks

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 17 maja 2013, 21:23

dav3d pisze: Walka na pewno by potrwała 12 rund, bo obaj nie mają petardy w rękach, a szczęki zdecydowanie powyżej średniej, zwłaszcza Adamek. Wszystko zależałoby od tego ,gdzie odbył by się pojedynek i kto by miał 'ściany' po swojej stronie.
:ok:
Dokładnie. Ja trochę nie rozumiem dlaczego mówicie, że Powietkin ma szklaną/niepewną szczękę... Co prawda chwiał się w walce z Kapitanem Huckiem, no ale tamten to barbarzyńska siła (tylko i wyłącznie), a Sasza jednak nie padł ani razu...

Walka Adamek-Powietkin przeprowadzona 3 lata temu byłaby bardzo wyrównana, ale obecnie faworyt byłby wyraźny - Kacap.

Walki Wawrzyka nie ma co komentować. Było dokładnie jak miało być:
1-sztucznie pompowany rekord na bumach
2-zamieszanie mające na celu wzrost popularności
3-mocniejszy przeciwnik i totalna klapa


czarny93

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2009
Posty: 146
Rejestracja: 25 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 17 maja 2013, 21:26

No tak walki z tym bodajże Australiczykiem jeszcze w półciężkiem, pierwsza walka z Cunnem i inne na pewno kosztowały go masę zdrowia. Ale nie ma dyskusji że te 3 lata temu na pewno miałby większe szanse z Povietkinem.
W ogóle brakuje mi teraz takich polskich bokserów jak kiedyś Adamek, niemówiąc już o Gołocie gdy walkami żyło się kilka dni przed galą i zarywało nocki. Ja mam nadzieję że ze Szpilki coś dobrego będzie, bo o Mastera jestem spokojny. Tylko to o czym mówiłem, np. walki na galach Sauerlanda i ich niektóre werdykty, to naprawdę zabija dzisiejszy boks. Ale czy to taka wada dzisiejszego boksu patrząc np na walkę Gołoty z Ruizem?


DejW
dav3d

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2007
Posty: 483
Rejestracja: 30 maja 2007

Nieprzeczytany post 17 maja 2013, 21:29

A co sądzicie o jutrzejszej walce Zimnocha z McCallem? Moim zdaniem Zimnoch wygra na punkty, bo nie sądzę,żeby posadził dziadka na tyłku.

Co do dzisiejszej walki- ciekaw ile wykupiono PPV i ile telefonów i maili dostaje Polsat teraz, że za taki szajs zawołali tyle kasy


topboxing.pl zapraszam :)
czarny93

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2009
Posty: 146
Rejestracja: 25 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 17 maja 2013, 21:35

dav3d pisze:A co sądzicie o jutrzejszej walce Zimnocha z McCallem? Moim zdaniem Zimnoch wygra na punkty, bo nie sądzę,żeby posadził dziadka na tyłku.
McCall chyba jednak jest zbyt doświadczony żeby przegrać przed KO. Choć moim zdaniem wiele będzie zależało jak "dziadziuś" się przygotował o ile w ogóle się przygotowywał do tej walki. Jednak ja obstawiam wygraną Zimnocha na punkty.

U nas PPV nigdy nie przejdzie. To nie Ameryka:)


DejW
dav3d

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2007
Posty: 483
Rejestracja: 30 maja 2007

Nieprzeczytany post 17 maja 2013, 21:38

czarny93 pisze:
dav3d pisze:A co sądzicie o jutrzejszej walce Zimnocha z McCallem? Moim zdaniem Zimnoch wygra na punkty, bo nie sądzę,żeby posadził dziadka na tyłku.
McCall chyba jednak jest zbyt doświadczony żeby przegrać przed KO. Choć moim zdaniem wiele będzie zależało jak "dziadziuś" się przygotował o ile w ogóle się przygotowywał do tej walki. Jednak ja obstawiam wygraną Zimnocha na punkty.
McCall to przede wszystkim tytanowa szczęka. Przygotował się na pewno, miał sporo czasu, bo walkę anonsowano dobry miesąc temu więc te minimum 5 tygodni na przygotowanie miał i miejmy nadzieję, że stanie w ringu w naprawdę dobrej formie. Jednak młodszy ,szybszy i bardziej dynamiczny Zimnoch powinien go 'obskoczyć'. Musi jednak uważać na prawą rękę przeciwnika, bo w niej senior ma nadal dynamit


topboxing.pl zapraszam :)
czarny93

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2009
Posty: 146
Rejestracja: 25 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 17 maja 2013, 21:45

Ja jakoś nie interesowałem się tą walką, mało o niej czytałem ale jęsli będzie jak mówisz że McCall będzie przygotowany to może być ciekawa walka, bo to pomimo wieku przeciwnika jednak nazwisko robi swoje i to jest szansa dla Polaka. Na pewno będzie chciał się pokazać jak najlepiej. A lekko nie musi być bo w tym wieku można jeszcze się pokazać z dobrej strony. Wystarczy spojrzeć jak rewelacyjnie wyglądał Saleta w ostatniej walce :)


DejW
Copiczenkowiczenko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 255
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 18 maja 2013, 02:52

@czarny93
Nie wypowiadaj się w tematach o których nie masz zielonego pojęcia.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2013, 18:55 przez Copiczenkowiczenko, łącznie zmieniany 1 raz.


czarny93

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2009
Posty: 146
Rejestracja: 25 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 18 maja 2013, 10:47

Copiczenkowiczenko pisze:@czarny93

Jak widze wypowiedzi takich idiotów to mnie krew zalewa. Nie wypowiadaj się w tematach o których nie masz zielonego pojęcia.
Może i wielkiego pojęcia nie mam, po prostu lubię oglądać boks.
A nie wiem na jakiej podstawie tak mnie nazywasz. To forum na którym każdy może się wypowiedzieć, a niezgodzenie się z czyimś zdaniem myślę że można wyrazić bardziej kulturalnie:)


DejW
Copiczenkowiczenko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 255
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 18 maja 2013, 18:55

czarny93 pisze: Może i wielkiego pojęcia nie mam, po prostu lubię oglądać boks.
A nie wiem na jakiej podstawie tak mnie nazywasz. To forum na którym każdy może się wypowiedzieć, a niezgodzenie się z czyimś zdaniem myślę że można wyrazić bardziej kulturalnie:)
Wybacz kolego, nie mam w zwyczaju nikogo obrażać, ale tak to jest jak się siada przed kompem pod wpływem alko :doh:


dav3d

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2007
Posty: 483
Rejestracja: 30 maja 2007

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2013, 22:46

Najman wygrywa :D Kliczkowie coraz bliżej :D


topboxing.pl zapraszam :)
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2013, 23:55

dav3d pisze:Najman wygrywa :D Kliczkowie coraz bliżej :D
Ja myślę, że wcześniej przetarcie z Adamkiem na HBO 8) Swoją drogą ciekaw jestem, czy razem z Saletą napiszą epicką trylogię, którą zakończy występ w naturalnym środowisku obu miszczów :think:


dav3d

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2007
Posty: 483
Rejestracja: 30 maja 2007

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2013, 00:32

Teraz to już na pewno Vitek na emeryturę spierniczy po tak spektakularnym powrocie el Testosterona :D


topboxing.pl zapraszam :)
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2013, 00:47

Nie ma strachu, będą spektakularne walki z innymi godnymi rywalami - Tyson zawiesi emeryturę dla wypłaty życia, a i Floyd zrobi masę do hw jak sobie skalkuluje, ile zarobi na ppv z gali w Skarżysku-Kamiennej. I zniknie "0" w rekordzie "Moneya".


dav3d

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2007
Posty: 483
Rejestracja: 30 maja 2007

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2013, 12:04

Przemęczył się ktoś wczoraj i do końca obejrzał Huck-Afolabi? Jak dla mnie zwycięstwo Hucka bezdyskusyjne, ale komentarze na serwisach tematycznych podzielone... :think:


topboxing.pl zapraszam :)
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2013, 23:58

Afolabi pływał. Dla mnie również zwycięstwo Hukića nie podlegało dyskusji. Duża siła ciosu. Sędziowie punktowali 114-114, 115-113 i 117-111. Ten ostatni wynik rzeczywiście nie oddał przebiegu pojedynku, natomiast z obydwoma pozostałymi, no powiedzmy, można się zgodzić...

Co sądzisz o pojedynku Sęka z dość przeciętnym taktycznie i technicznie, aczkolwiek silnym Niemcem Robertem Woge?


ODPOWIEDZ