Rugby

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 07 października 2011, 01:26

Zakładam temat, bo oglądałem dziś powtórkę spotkania Namibia - RPA i urzekła mnie jedna rzecz - po przyłożeniu zawsze na stadionie rozbrzmiewała melodia grana na trąbce. Ktoś się interesuje na tyle, żeby mi przybliżyć sprawę? Byłoby fajnie gdyby też ktoś miał jakiś materiał audio/video z możliwie samą melodią (bez innych odgłosów typu kibice na stadionie czy komentator) ;)


joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2013, 20:40

Przez przypadek oglądnąłem sobie meczyk rugby Polska - Ukraina. Polacy dostawali w pupę 3-12 by rzutem na taśmę wygrać 13-12. Do tego sporo niedozwolonej walki na pięści i to nie takie klepanie, ale solidne tuby na twarz. Jak regularna walka, mają chłopy zdrowie. A na końcu radość na poobijanych ryjach coś pięknego :D Jest walka, fajnie oglądało się ten mecz mimo że w sumie pierwszy raz obejrzałem całe spotkanie rugby i coś czuję że nie ostatni. Polecam :)


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2013, 22:28

I to można nazwać ostrą grą, a nie jak teraz w piłce nożnej dostanie piłką w nogę i niezdolny do gry. Ehhh...


mixery

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2009
Posty: 295
Rejestracja: 23 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2013, 10:09

Jako że mieszkam w Irlandii trochę o Rugby wiem, a mój dobry kumpel gra w lokalnej drużynie więc wiele historyjek słyszałem. Ogólnie zawodnicy potrafią być niesamowicie chamscy - deptanie korkami po nogach i tak dalej, ale jak już, to wymierza się sprawiedliwość samemu. Jedna rzecz która jest w tym sporcie fantastyczna to to że z sędzią nie ma polemiki, a za samą sugestie można mieć kłopoty. No i na profesjonalnym poziomie powtórki video.

Parę lat temu Włochy regularnie zbierały oklep w pucharze 6 narodów, a teraz to nowa siła w rugby, wystarczyło kilku farbowanych lisów :lol: .

Ogólnie to mega fizyczny sport(niektórzy gracze to fenomeny, żeby przy ich warunkach fizycznych mieć taki balans ciała), i wszyscy z nim związani to pasjonaci, liczy się walka, zdrowie jest na drugim miejscu.


ODPOWIEDZ