BOKS: Wladymir Kliczko vs David Haye

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 03 lipca 2011, 15:55

chcecie dobrej walki to zobaczcie Pacmana z Margaritto;d

Haye zrobił to co musiał, prowokował by móc kontrować, nie mógł wejść w Klitschkę, bo dostałby prostym i tyle, dla mnie walka mimo wszystko fajna. Oczekiwałem więcej, ale było OK


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
Dacin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2008
Posty: 137
Rejestracja: 03 lipca 2008

Nieprzeczytany post 03 lipca 2011, 16:03

Punktacja sędziów to był jakiś żart. Kliczko do 7 rundy bił przeważnie w powietrze. Mimo wszystko zasłużone zwycięstwo Kliczki.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 03 lipca 2011, 16:08

Nie jestem jakimś znawcom boksu, ale czego wy się spodziewaliście? Myśleliście ,że będą się naparzać na zasadzie, dobra najpierw ty 5 ciosów, potem ja, zobaczymy kto szybciej padnie? Przecież to jest waga ciężka, tu jeden celny cios i leżysz :). Do tego Anglik nie mógł przyjąć innej taktyki niż uniki bo by było po nim :).


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 03 lipca 2011, 16:17

dawid91 pisze:Walka bardzo nudna. Po tych szumnych zapowiedziach spodziewałem się czegoś lepszego. Kliczko przecież miał znokautować tego pajaca. Coś mu nie wyszło. Oglądałem kilka walk braci Kliczko i jestem zdania, że to poziom boksu zawodowego znacząco spadł a nie to że oni są takimi gigantami. Niech się cieszą, że nie urodzili się z 10 lat wcześniej.
Ty jesteś nudny, jak się nie znasz leć pooglądać UFC i tym podobne które są teraz w modzie.

Oczywiście byłem za Vladkiem i jak zawsze się nie zawiodłem. Haye to tylko pozer chociaż szybkości nie można mu odmówić. Tłumaczenie złamanym palcem? Śmiech na sali.


Teraz Kliczko może odejść na zasłużoną emeryturę


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
gruzin_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 grudnia 2007
Posty: 457
Rejestracja: 28 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 lipca 2011, 16:19

Dacin pisze:Punktacja sędziów to był jakiś żart. Kliczko do 7 rundy bił przeważnie w powietrze.
Sędziowie byli jednogłośni, obóz Haye'a nie protestował :roll: Nie wiem, może marnujesz się z Nami :wink:

Kliczko od 4 czy 5 rundy regularnie punktował brytyjczyka do samego końca i jego wygrana była dla mnie bezdyskusyjna.


juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 03 lipca 2011, 18:02

Polscy znawcy od wszystkiego ;d


ODPOWIEDZ