Futbol amerykański - NFL

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
markam79

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2003
Posty: 25
Rejestracja: 01 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2010, 10:40

Wie ktoś może gdzie można oglądać mecze NFL na platformie Polsatu? Ostatnio bardzo mi się spodobał amerykański futbol.


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2010, 12:51

Nigdzie... Jedyne co to finał co roku na Polsacie Sport. Ja jak czas pozwoli oglądam na necie


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2010, 23:12

FalsoVero na Polsacie można obejrzeć więcej meczów NFL, nie tylko finał:
Całkowitą nowością będą również mecze amerykańskiej ligi NFL, które będą mogli oglądać widzowie Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra. Obydwa kanały będą pokazywały najciekawsze mecze futbolu amerykańskiego, początkowo będzie prezentowany jeden mecz w tygodniu. Pierwsze spotkanie New York Jets – Bufallo Bills, widzowie Polsatu Sport Extra zobaczą w najbliższą sobotę o 22:40. Przypomnijmy, że w NFL w zespole Oakland Raiders występuje Polak Sebastian Janikowski, uważany przez ekspertów za najsilniej kopiącego gracza ligi. W lutym Polsat Sport Extra pokaże Super Bowl, czyli mecz najlepszych dwóch drużyn NFL. W USA finał tych rozgrywek jest wielkim świętem. Telewizja Polsat będzie emitowała rozgrywki NFL do 2012 roku.

Źródło
W poprzednim sezonie widziałem kilka spotkań futbolu amerykańskiego na Polsacie. Chociaż na żywo tylko finał. Spodobało mi się na tyle, że w nadchodzącym sezonie również będę oglądał.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 lutego 2012, 01:39

Ktoś się skusił na Super Bowl? Właśnie leci na Polsat Sport. Giants versus Patriots. Jednak chyba nie wytrwam do czwartej nad ranem. Finał New Orleans Saints z Indianapolis Colts dwa lata temu od pierwszego gwizdka wydawał mi się ciekawszy.


Obrazek
LukaS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 203
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 lutego 2012, 05:14

I jak tam wytrzymał ktoś do końca przy "hot wings" ? :)


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 06 lutego 2012, 09:54

Vimes pisze:Ktoś się skusił na Super Bowl? Właśnie leci na Polsat Sport. Giants versus Patriots. Jednak chyba nie wytrwam do czwartej nad ranem. Finał New Orleans Saints z Indianapolis Colts dwa lata temu od pierwszego gwizdka wydawał mi się ciekawszy.
Mam nadzieję, że końcówka Ci wynagrodziła nudnawą pierwszą połowę. Ja obejrzałem i teraz w pracy przysypiam :/
Ależ ten Manning ma przebłyski! Szkoda, że całe życie będzie w cieniu brata, no ale pewnego poziomu raczej nie przeskoczy. W sumie Giganci w żadnym spotkaniu w playoff nie byli faworytami, a powygrywali wszystko. Znowu żelazna obrona wygrała z magicznym atakiem.
E. Manning : Brady - 2:0

Ja oglądam raczej na ESPN America, chociaż PS co tydzień jeden mecz puszcza...


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 lutego 2012, 10:14

Akurat po pierwszej połowie odechciało mi się oglądać i położyłem się spać. Różnica czasu sprawia, że pora rozgrywania i długość finału są wybitnie nie na rękę dla mieszkańców Starego Kontynentu. Skoro polecasz, to rzucę okiem na powtórkę. Polsat pewnie parę razy odgrzeje tego kotleta. Chociaż oglądanie meczu nie na żywo to nie to samo.


Obrazek
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 06 lutego 2012, 10:58

yanquez pisze: Ależ ten Manning ma przebłyski! Szkoda, że całe życie będzie w cieniu brata, no ale pewnego poziomu raczej nie przeskoczy. W sumie Giganci w
Właśnie to ich różni, że Eli ma TYLKO przebłyski bo to co wyprawia Peyton od paru ładnych lat to jest lekka przesada. Oglądałem obszerne highlights'y i muszę przyznać, że prócz paru ładnych akcji w 3 kwarcie nic ciekawiego na boisku się nie działo. Jak na razie najbardziej podobał mi się finał z 2010


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 lutego 2012, 12:24

Obrazek

"Mój mąż nie może kur*** rzucać i łapać piłki jednocześnie" - czyli komentarz pięknej Gizeli po finałowym meczu :prochno:. Ładna, interesuje się sportem i wspiera męża. Tom Brady jest prawdziwym szczęściarzem.


Obrazek
krychu10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 stycznia 2008
Posty: 4
Rejestracja: 29 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2013, 23:49

cześć, mam mała sprawę ,po części zgodzę sie z tymi,którzy powiedzą ,że to jest SPAM ale w słusznej sprawie.Otóż na FB wystartował konkurs na PLFA demotywatory i zdjęcie mojego kumpla znalazło się w FINALE, ma szanse wygrać ale potrzeba pomocy .Kolega uprawia ten sport według mnie profesjonalnie (gra w drużynie Saints Cz-wa jeśli kogoś to interesuje ;D ) ,do wygrania jest sprzęt o wartości podajże 600 zł a jak wiadomo w Polskim Futbolu Amer. nie ma kasy (zresztą jak wszędzie prócz PZPN-u) i ten sprzęt mu się przyda.Ci którzy mogą i chcą oczywiście to niech wejdą w poniższy link : i klikną "lubię to" ; to nic nie kosztuję a szczęścia i frajda jaką będzie niewątpliwie miał może być OGROMNA ! Także zainteresowani DO DZIEŁA !!
FORZA JUVE
P.S a jutro ściskamy kciuki za naszych z Genoa ! ;)


marzenaew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2014
Posty: 14
Rejestracja: 21 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2014, 12:05

Można teraz oglądać przez Holenderską stronę nfl


Pozdrowienia, :)
Polens

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2014
Posty: 2
Rejestracja: 12 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2014, 23:49

Dużymi krokami zbliża się faza Play Off i sam Superbowl.
Obecnie na czele AFC plasują się New England Patriots i Denver Broncos, zapowiada się walka dwóch odwiecznych rywali Peytona Manninga i Toma Brady'iego. W NFC Arizona Cardinals i Green Bay Packers. Zawiedli mnie San Francisco 49ers, liczyłem że w tym sezonie pójdą za ciosem.


ODPOWIEDZ