Sosnowski vs Kliczko o pas WBC

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
gruzin_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 grudnia 2007
Posty: 457
Rejestracja: 28 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 29 maja 2010, 20:25

http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=pozostale
IGI pisze:
Dzięki, kompletnie zapomniałem o tej stronie.

Oby nie było wstydu.
jak popatrze w metryczke Witalija to mnie ciarki przechodzą..
mam nadzieję że za bardzo nie obije Sosnowskiego
Ostatnio zmieniony 29 maja 2010, 20:39 przez gruzin_juve, łącznie zmieniany 1 raz.


CIAO IL CAPITANO
IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 29 maja 2010, 20:34

Dzięki, kompletnie zapomniałem o tej stronie.

Oby nie było wstydu.


Obrazek
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 29 maja 2010, 21:01

Canal + rulezzz^^ nie liczę na wygraną, bo cudów nie ma. Liczę, że z dobrej strony się pokaże i nie będzie się bał ukraińca!


Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 29 maja 2010, 23:40

jak narazie jestem pozytywnie zaskoczony postawą Sosnowskiego.
Brawa za równa, jakby nie patrzec walkę !


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
luks_wgs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2006
Posty: 194
Rejestracja: 22 lutego 2006

Nieprzeczytany post 29 maja 2010, 23:53

Buri pisze:jak narazie jestem pozytywnie zaskoczony postawą Sosnowskiego.
Brawa za równa, jakby nie patrzec walkę !
jaką równą?...dla Kliczki jak sparing, zero praktycznie problemów. widać to było nawet po stylu w jakim walczył.


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 29 maja 2010, 23:54

YachO_ pisze:Albo jeden, dobry. :C
Faktycznie, jeden dobry :wink:
Ale to wina sędziego, bo Dragon by wstał i położył się jeszcze ze 2 razy.
Buri pisze:Brawa za równa, jakby nie patrzec walkę !
"Chyba oglądaliśmy inny mecz" :P Równej walki nie było, Kliczko lał go jak chciał i kiedy chciał, Dragon ani razu mu nie zagroził ani nie zadał mocnego ciosu. Słaba postawa Alberta - choć niczego innego się nie spodziewałem.


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2010, 00:01

Szkoda chłopaka, ale kto przy równych zmysłach myślał, że Albert wygra? Szczerze mówiąc to jestem bardzo zdziwiony postawy Polaka, na plus. Osobiście myślałem, że zostanie znokautowany w 2,3 rundzie. Brawa dla Sosnowskiego.

Klasa i doświadczenie wygrało.


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2010, 00:03

Kliczko miał wygrać i wygrał, Sosna był tylko pionkiem i tyle. Kto ogląda trochę boksu to wie, że są układy...


piter_b

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 listopada 2006
Posty: 720
Rejestracja: 18 listopada 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2010, 00:25

Musze przyznac ze jestem bardzo zaskoczony postawa Sosnowskiego. Zaskoczyl mnie bardzo , choc umiejetnosci mial duzo mniejsze niz Kliczko ale pokazal charakter i nieustepliwosc ( prawde mowiac dawalem mu max 2, 3 rundy). Zwracam honor i zycze mu sukcesow.


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 30 maja 2010, 00:27

ja uwazam ze Albert bardzo dobrze walczyl, a sedzia mogl przedluzyc zamiast odrazu konczyc, 30 sekund a byl by 3 piesciarzem ktory wytrzymal wszystkie 10 rund z Kliczkiem. Albert pokazal charakter w tej walce, co prawda Kliczko tez jakos bardzo nie atakowal, ale ja jaknajbardziej jestem zadowolony z postawy naszego piesciarza, oby wiecej takich pojedynkow z takimi rywalami. A jezeli ktos uwaza ze Sosnowski sie zblaznil czy ze byl bardzo slaby itp to... (szkoda gadac)


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 30 maja 2010, 00:47

MishaAveJuve pisze:ja uwazam ze Albert bardzo dobrze walczyl, a sedzia mogl przedluzyc zamiast odrazu konczyc, 30 sekund a byl by 3 piesciarzem ktory wytrzymal wszystkie 10 rund z Kliczkiem. Albert pokazal charakter w tej walce, co prawda Kliczko tez jakos bardzo nie atakowal, ale ja jaknajbardziej jestem zadowolony z postawy naszego piesciarza, oby wiecej takich pojedynkow z takimi rywalami. A jezeli ktos uwaza ze Sosnowski sie zblaznil czy ze byl bardzo slaby itp to... (szkoda gadac)
Po pierwsze to mieli zakontraktowane 12 rund, a po drugie to nie mogl z nim wygrac w pierwszych rundach, bo by telewizja nie miala kasy z reklam. Kliczko na dobra sprawe zaczal boksowac dopiero w 7 rundzie, wczesniej staral sie nie zrobic krzywdy naszemu Albercikowi... A sędzia dobrze zrobił, bo Dragggggggoooon jakoś się nie kwapił do wstawania po tej serii ciosów. Też się cieszę, że Polak pokazał się w 'wielkim świecie Boksu' ale powiedzmy sobie szczerze, że nic ciekawego nie ma do zaoferowania. Przykro o tym mówić ale nogi miał jak z kamienia, tragicznie się poruszał po ringu i nie wyprowadził żadnego groźniejszego ciosu. "Z motyką na księżyc " się wybrał.


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2010, 07:24

Albert wstydu sobie (i niejako Nam) nie zrobił, ale razem z Tatą doszliśmy do prostego wniosku. Ktoś z organizatorów gali musiał przekazać Vitaliowi że jest 50000 ludzi na hali, miliony przed telewizorami i było by fajnie jak by zaraz nie zmłucił Alberta, tylko trochę powalczyli. Przecież Kiliczko prawie cały czas nie używał prawej ręki :prochno:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
AVE JUVE!!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2009
Posty: 221
Rejestracja: 17 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 30 maja 2010, 09:07

jak ja nienawidze stylu walk braci Kliczko , przeciwnik trzymany na dystans przez te ich dlugie lapy i tylko punktowanie i czekanie

a co do Sosnowskiego to wstydu nie przyniosl , widac bylo ze niema za bardzo pomyslu jak dostac sie blizej Kliczki omijajac jego rece . Pokazal sie teraz niech trzyma sie obecnego trenera i moze dostanie jeszcze kiedys szanse walki z najlepszymi


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 30 maja 2010, 10:57

luks_wgs pisze:
Buri pisze:jak narazie jestem pozytywnie zaskoczony postawą Sosnowskiego.
Brawa za równa, jakby nie patrzec walkę !
jaką równą?...dla Kliczki jak sparing, zero praktycznie problemów. widać to było nawet po stylu w jakim walczył.
ile walk Kliczki widziales? Pewnie nie wiele, bo on zawsze tak walczy, opuszczajac garde...
evilboy pisze:
Buri pisze:Brawa za równa, jakby nie patrzec walkę !
"Chyba oglądaliśmy inny mecz" :P Równej walki nie było, Kliczko lał go jak chciał i kiedy chciał, Dragon ani razu mu nie zagroził ani nie zadał mocnego ciosu. Słaba postawa Alberta - choć niczego innego się nie spodziewałem.
slaba jak slaba, Albert przynajmniej caly czas staral sie skracac dystans i nie uciekal przed Ukraincem, tak jak jego poprzedni rywal np...
kwestia zagrozenia Mistrzowi, to bylo raczej do przewidzenia, ze z takim zasiegiem Albert mu wiele krzywdy nie zrobi...
jareckik pisze:"Z motyką na księżyc " się wybrał.
:roll: :?:
po 1 to Kliczko jemu zaoferowal walke.
po 2 kazdy kto ma jakiekolwiek ambicje, nie odmowil by szansy jaka jest walka o tytul mistrza swiata ...
po 3 mogl polozyc sie juz w 1 rundzie i poddac bez walki. zdecydowal sie jednak walczyc i podniesc rekawice. Nalezy sie szacunek, gdyz kazdy skazywal go na pozarcie. W obu przypadkach i tak by zarobil milion...


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2010, 11:20

Eric6666 pisze:Canal + rulezzz^^ nie liczę na wygraną, bo cudów nie ma. Liczę, że z dobrej strony się pokaże i nie będzie się bał ukraińca!
jak dla mnie walka była dobra. Mało klinczów i dużo akcji. Albert nie ma czego się wstydzić. Jak dla mnie byłem zszokowany jego odwagą i jestem z niego dumny! Bravo Albert!
Brakowało mu trochę wzrostu bo czasami ryzykował i chciał zdjąć go sierpem, ale nie sięgał. Szkoda. Ale jak dla mnie wielkie brava dla Alberta!


ODPOWIEDZ