Walki bokserskie Tomasza Adamka

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2011, 00:44

deszczowy pisze:Szkoda głupoty polaczków, którzy gwizdali na początku.
szkoda ze miejscami bylo slychac doping garstki ukraincow.. gwizdy...bardzo dobrze! a co..jeszcze moze mieli wielce klaskac? bez przesady! nie powinno byc gwizdow na hymnie bo hymn, barwy, to rzecz swieta ale kliczko? rywal! dobrze ze chociaz dzis jakos zareagowali

a walka..no coz, nie wstydzmy sie powiedziec ze byla to "bitwa" dawida z goliatem, adamek smyral go po cycach, nie wiem czy kiedys dotknal chociaz twarzy, brawa i...dzieki dla kliczki ze dal tomkowi dotrzymac do owej 10 rundy, bo mogl go pacnac o wiele szybciej, no ale na szczescie show must go one...


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 11 września 2011, 00:44

paku pisze:
Osgiliath pisze: Słoma w butach przy gwizdach na Kliczke i hymn aż za nadto widoczna... :/
Mieli go całować i witać z kwiatami?
Nie, docenić to, że był lepszy.
Powinni skupić się na dopingowaniu Adamka, a nie gwizdać jak jakieś buraki.


#AllegriOut
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2011, 00:50

paku pisze:
Osgiliath pisze: Słoma w butach przy gwizdach na Kliczke i hymn aż za nadto widoczna... :/
Mieli go całować i witać z kwiatami?
Mieli okazać szacunek wielkiemu sportowcowi.. Tak trudno zrozumieć? Za daleko do łba, czy elementarnej kultury nie nauczyli?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 września 2011, 01:00

Gdyby dało się połączyć warunki fizyczne Gołoty z charakterem Adamka to pewnie doczekalibyśmy się polskiego mistrza świata w wadze ciężkiej. Przed walką nie miałem jakichś większych złudzeń co do zwycięzcy, jednak jej jednostronny przebieg trochę mnie zaskoczył. Kliczko nie pozostawił najmniejszych złudzeń, co do tego, kto jest mistrzem. Chyba nawet nie chciał narażać Adamka na ciężki nokaut i poczekał, aż sędzia przerwie walkę. Ciekawe jak dalej potoczy się kariera "Górala"?


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2011, 01:06

Vimes pisze:Gdyby dało się połączyć warunki fizyczne Gołoty z charakterem Adamka to pewnie doczekalibyśmy się polskiego mistrza świata w wadze ciężkiej. Przed walką nie miałem jakichś większych złudzeń co do zwycięzcy, jednak jej jednostronny przebieg trochę mnie zaskoczył. Kliczko nie pozostawił najmniejszych złudzeń, co do tego, kto jest mistrzem. Chyba nawet nie chciał narażać Adamka na ciężki nokaut i poczekał, aż sędzia przerwie walkę. Ciekawe jak dalej potoczy się kariera "Górala"?
Obym był złym prorokiem, ale może być tak, że T.A. dostanie jeszcze jedną szansę z prawdziwego zdarzenia i jeśli jej nie podoła, to do końca życia będzie tylko jednym z wielu, którzy zrobili wiatraka z "najszybszego pięściarza świata", jakim był Andrzej "niespełna minuta" Gołota.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
dav3d

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2007
Posty: 483
Rejestracja: 30 maja 2007

Nieprzeczytany post 11 września 2011, 02:20

Siewier pisze:Szkoda, ale Adamek nie miał tutaj zbyt wielkiego pola do popisu - Kliczko nawet się nie spocił co nie jest dziwne biorąc pod uwagę to, że praktycznie nawet nie musiał trzymać porządnej gardy.
Taki jest styl Vitka. On zawsze walczy bez gardy , z rękami wzdłuż ciała. Co do walki... Jestem rozczarowany Adamkiem...Kliczko od pierwszej sekundy przejął kontrolę isystematycznie punktował Polaka... Zwycięstwo absolutnie zasłużone i bezdyskusyjne i na pewno bez niespodzianki.


topboxing.pl zapraszam :)
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 11 września 2011, 04:06

Tak jak poprzednicy, jestem zaskoczony słabą dyspozycją Adamka. Zupełnie nie przypominał siebie. Chyba nawet Kliczko nie spodziewał się tak łatwej walki. Niektóre ogórasy, których na przestrzeni lat obijali bracia, stawiały większy opór... Przy okazji runął mit stalowej szczęki Adamka, kiedy już w pierwszej rundzie był bliski zetknięcia z deskami.

Pozostaje podziękować Tomkowi, że nie jest Gołotą i chociaż walczył. :whistle:


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 września 2011, 07:43

dopiero wracam z walki i pozdrawiam wszystkich deszczowych.

sam gwizdałem na kliczkę, dla mnie to zrozumiałe. W połowie pojedynku nauczyłem się przyśpiewki, która leciała jakoś tak: "Adamek! Adamek!..."
Na walce się wynudziłem, słaba widoczność. A następnym razem jak macie wydać w błoto 40 plnów, dajcie mi :D

Bardziej podobał mi się potem after pod stadionem :lol:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 11 września 2011, 08:28

na boksie się nie znam i go nie lubię :)
na Adamka żal było patrzeć! już w 2 rundzie było po walce i później tylko kompletna miazga w wykonaniu Kliczki!
mnie bardziej niż sercem Adamek zaimponował twardą głową, te atomice trafione przez Witalija :angry: :angry: takie BOOM BOOM! wow wielki szacun dla Mistrza!


:allegri: na śmietnik
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 11 września 2011, 09:14

deszczowy pisze:Obym był złym prorokiem, ale może być tak, że T.A. dostanie jeszcze jedną szansę z prawdziwego zdarzenia i jeśli jej nie podoła, to do końca życia będzie tylko jednym z wielu, którzy zrobili wiatraka z "najszybszego pięściarza świata", jakim był Andrzej "niespełna minuta" Gołota.
Trochę szacunku, bo Polak który wczoraj walczył, do pięt nie dorasta Andrzejowi!

Z całego serca byłem za Adamkiem, ale miałem wrażenie, że Kliczko na siłę nie chciał (nie pozwolono mu?) kończyć walki, bo mógł to zrobić najpóźniej w 2 rundzie :/

Cała nadzieja w Mariuszu Wachu :ok:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 11 września 2011, 09:42

pan Zambrotta pisze:Na walce się wynudziłem, słaba widoczność. A następnym razem jak macie wydać w błoto 40 plnów, dajcie mi :D
Przyznać, że samemu się wywaliło 8 dych w błoto a później śmiać się z tych, którzy zapłacili połowę tego... widzę after Cię ciągle trzyma.


Sebczyk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 września 2011
Posty: 4
Rejestracja: 11 września 2011

Nieprzeczytany post 11 września 2011, 09:56

Pan deszczowy jak zwykle musi psioczyć i zwracać na siebie uwagę, bo ma chyba jakieś problemy w życiu realnym.

Szacunek? W takim razie miej szacunek do miasta, w którym teraz mieszkasz ("Łorsoł?" A co to za nazwa?), napływowcu.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 września 2011, 10:06

Ouh_yeah pisze:
pan Zambrotta pisze:Na walce się wynudziłem, słaba widoczność. A następnym razem jak macie wydać w błoto 40 plnów, dajcie mi :D
Przyznać, że samemu się wywaliło 8 dych w błoto a później śmiać się z tych, którzy zapłacili połowę tego... widzę after Cię ciągle trzyma.
A ja objerzałem walkę za darmo dzięki uprzejmości kanału RTL Schweize, który nie zakodował transmisji. 40 PLN zostało w kieszeni, a pokazanie środkowego palca Cyfrowemu Polsatowi, który bombardował mnie reklamami walki w PPV dodatkowo cieszy :D. Ciekawi mnie jak polskie stacje wyszły na tym interesie, skoro istniała możliwość obejrzenia walki na zagranicznym kanale.


Obrazek
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 11 września 2011, 10:08

deszczowy pisze:
Vimes pisze:Gdyby dało się połączyć warunki fizyczne Gołoty z charakterem Adamka to pewnie doczekalibyśmy się polskiego mistrza świata w wadze ciężkiej. Przed walką nie miałem jakichś większych złudzeń co do zwycięzcy, jednak jej jednostronny przebieg trochę mnie zaskoczył. Kliczko nie pozostawił najmniejszych złudzeń, co do tego, kto jest mistrzem. Chyba nawet nie chciał narażać Adamka na ciężki nokaut i poczekał, aż sędzia przerwie walkę. Ciekawe jak dalej potoczy się kariera "Górala"?
Obym był złym prorokiem, ale może być tak, że T.A. dostanie jeszcze jedną szansę z prawdziwego zdarzenia i jeśli jej nie podoła, to do końca życia będzie tylko jednym z wielu, którzy zrobili wiatraka z "najszybszego pięściarza świata", jakim był Andrzej "niespełna minuta" Gołota.
A myślałem, że tylko na piłce się nie znasz...

Z takim pojęciem o sporcie, dziennikarzem sportowym raczej nie zostaniesz, a po nicku (i po zdjęciach) widzę, że czeka Cię przyszłość co najwyżej niezbyt urodziwego pogodynka...

Co do walki:
Oglądaliśmy walkę mistrza HW z mistrzem Cruiser i to było widoczne od pierwszego gongu. Witek cały czas odchylony zasypywał prostymi Adamka. Lewe rozbijały buźkę, a prawe uginały nogi Polaka. Moim zdaniem Tomek powinien wrócić do junior ciężkiej, bo szykuje się Super Six z Huckiem, Diablem i Cunninghamem.

Co do kibicowania:
Mi gwizdanie nie przeszkadzało, bo nie znoszę Ukraińców, a tym bardziej Ukraińców walczących dla Niemców...


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 11 września 2011, 10:41

Kliczko byl za wysoki dla Adamka, mial za dlugi zasieg ramion i dlatego Adamek mial praktycznie zerowe szanse na wygranie walki. na Kliczke potrzebny bylby taki dzik jak Tyson za najlepszych lat :smile: Jedyny Polak jaki w przyszlosci bedzie mial szanse zostac mistrzem swiato to Mariusz Wach ktory ma podobne warunki do Kliczkow. Ciekawymi bokserami sa jeszcze Andrzej Wawrzyk i Artur Szpilka ale im brakuje kilku cm :)


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
ODPOWIEDZ