Walki bokserskie Tomasza Adamka

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 11 września 2011, 10:46

deszczowy pisze:
paku pisze:
Osgiliath pisze: Słoma w butach przy gwizdach na Kliczke i hymn aż za nadto widoczna... :/
Mieli go całować i witać z kwiatami?
Mieli okazać szacunek wielkiemu sportowcowi.. Tak trudno zrozumieć? Za daleko do łba, czy elementarnej kultury nie nauczyli?
True,true.

Po prostu Polacy to buraki. Kliczko świetnie okazywal pewnosc siebie stając w kazdym narożniku z rękawicą uniesioną do góry. Później mowił że rozumie ze wszyscy chcieli zwycięstwa Adamka lecz niestety On był lepszy.

Mi osobiście wstyd mi jest gdy oglądam taką relację, a w tle słyszę gwizdy.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 września 2011, 11:30

deszczowy pisze:Szkoda głupoty polaczków, którzy gwizdali na początku. Kliczko był "za wysoki" dla Adamka. Fizycznie i metaforycznie.
Dużo jest błaznów co srają do własnego gniazda irytujemy się,że z pogardą odnoszą się do nas niektóre narodowości,ale niestety nasi rodacy również,wiem że chcesz być fajny jak zwykle,ale takich wyrażeń mógłbyś sobie darować. To chyba normalne,że kibice gwiżdżą na przeciwnika swojego ulubieńca,gdyby został wygwizdany np. jego hymn to Twoje czepianie miałoby jakiś sens a Ty nie dość,że nie masz racji to jeszcze piszesz swoje racje w sposób,który jest niedopuszczalny,ogarnij się deszczowy.

Co do walki to liczyłem,że po pierwszych rundach kryzys Adamka minie,niestety później było jeszcze gorzej,Witalij punktował naszego Tomka jak na zawołanie,widać było bezsilność naszego zawodnika.Łudziłem się jeszcze,że w ostatnich rundach Adamek zaryzykuje i wyprowadzi jakiś desperacki szturm,który zaskoczy Ukraińca,jednak nie miał już na to sił. Gdyby sędzia nie przerwał walki byłby nokaut jak nic. Mimo wszystko brawo dla Górala za walkę.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 11 września 2011, 11:44

Piotr Juvefan pisze:To chyba normalne,że kibice gwiżdżą na przeciwnika swojego ulubieńca,gdyby został wygwizdany np. jego hymn to Twoje czepianie miałoby jakiś sens
Jego hymn został wygwizdany. Tak samo po walce kiedy podchodził do każdego z czterech narożników z pasem witała go porcja gwizdów.
Dla mnie gwizdy na wejście rywala to rzecz normalna, ale wygwizdanie go po walce, w której nie dał nawet cienia szansy Adamkowi jest kompletnie bezsensowne i źle świadczy o publice, która nie potrafi docenić mistrza.

Alex czy Ronaldinho dostali swego czasu owację na stojąco na Bernabeu po upokorzeniu Realu.


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 11 września 2011, 12:03

Ouh_yeah pisze:
Piotr Juvefan pisze:To chyba normalne,że kibice gwiżdżą na przeciwnika swojego ulubieńca,gdyby został wygwizdany np. jego hymn to Twoje czepianie miałoby jakiś sens
Jego hymn został wygwizdany.
Kłamiesz. Jesteś kłamcą.


cerb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2005
Posty: 307
Rejestracja: 22 lutego 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2011, 12:04

A wie ktos gdzie mozna znalezc powtorke albo skrot??
Bo na you tube nic nie moge znalezc ale tez pewnie dlatego ze komercyjny wyzyskiwacz polsatowski blokuje od razu ze wzgledu na prawa do transmisji


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2011, 12:15

deszczowy pisze:do końca życia będzie tylko jednym z wielu, którzy zrobili wiatraka z "najszybszego pięściarza świata", jakim był Andrzej "niespełna minuta" Gołota.
Słuchaj, Gołota miał mistrza świata dwa razy na deskach.
Adamek byłby równy Andrzejowi, gdyby rzucił Kliczkę na deski, co przy "ciosie" Adamka było i jest niemożliwe :lol:

A właśnie, argument o krótkich rękach Adamka to zupełnie nietrafiona sprawa, bo Tyson o wzroście 180 cm kładł chłopa za chłopem w ciężkiej.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2011, 12:40

Sebczyk pisze:Pan deszczowy jak zwykle musi psioczyć i zwracać na siebie uwagę, bo ma chyba jakieś problemy w życiu realnym.

Szacunek? W takim razie miej szacunek do miasta, w którym teraz mieszkasz ("Łorsoł?" A co to za nazwa?), napływowcu.
Specjalnie po to się zalogowałeś, chłopaku? Jestem zszokowany ;) A poza tym polecam Ci cmoknięcie mnie.
Andrzejku, polecam wytrzeźwieć po afterze.
yanquez, tak, czy inaczej będziesz mnie oglądał w tv i hejtował, za fejm ;)

Zasada jest taka, chłopcy, albo ktoś was w życiu kultury nauczył, albo macie z tym problem i będziecie małpkami, wyrywającymi krzesła na stadionach. Takiemu sportowcowi, jak Kliczko należało się okazanie szacunku. Ale polaczkowie jak zwykle pokazali, że nawet jeśli buty są nowe, prosto ze sklepu i takie, których się nie trzeba wstydzić, to wystaje nam z nich słoma. A jeśli przypadkiem są to sandały, to ubieramy do nich skarpetki.

Pozdrawiam panów_Zambrottów.



PS. Adamek był w tym spotkaniu pięściarzem o klasę słabszym.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Sebczyk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 września 2011
Posty: 4
Rejestracja: 11 września 2011

Nieprzeczytany post 11 września 2011, 13:30

Specjalnie się zalogowałem, aby mieć przyjemność ze stwierdzenia, żeś zwykły, PROWINCJONALNY dekiel spod ruskiej granicy ;) Ze zrytym poczuciem humoru na dodatek.
Pozdro lewaku.

koniec offtopu z mojej strony i jeszcze pozdrawiam wszędobylskiego, mega sweetaśnego i "zabawnego" znawcę wszystkiego - kolegę Łukasza deszczowego


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2011, 14:07

Walka Dawida z Goliatem. Kliczko walczyl i jednoczesnie myslal o nowej grze Resistance 3 na konsole Ps3.
Polacy doczekali sie wspanialej walki o pas mistrzowski i zeby go obejrzec musieli zaplacic 40 zl :shock: . Gdzie te wspaniale reklamy telewizji kablowych w ktorych szczesliwa rodzinka w idyllicznym swiecie siada przed telewizorem i czerpie radosc z palety programow :rotfl:
Co za swinstwo. Az w srodku zaczyna cos bolec jak stajemy sie swiadkami takiego hamstwa. Zyjac juz ladnych lat w tym kraju i bedac jakis czas za granica doswiadczylem jednego. Nikt tak nie wyp....oli polaka jak sam polak.

Wielka gala bokserska we Wroclawiu z udzialem polaka to wielkie wydarzenie, ktore trzeba ogladac na niemieckim kanale z niemieckim komentatorem , Thomas Adhamek ja wol. Kpina. Dziekujemy o wielka kloaczna cyfrowa platformo.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2011, 14:47

widze znalezli sie pelnoprawni wielcy grzeczni kibice, nic tylko zalozyc karte kibica reprezentacji pzpnu i wolac z rzesza piknikowcow objadajacych sie popcornem "gramy u siebie" w meczach , ktore odbywac sie beda w polsce :]


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 11 września 2011, 16:46

Adamek przegrał, ale momentami naprawdę można pogratulować mu walki. Zaskakująca jest jednak prostota stylu walki Kliczki - konsekwentnie wykończył Górala lewym prostym.
iltalismano pisze:Mi osobiście wstyd mi jest gdy oglądam taką relację, a w tle słyszę gwizdy.
Dokładnie to samo pomyślałem. Odrobinę szacunku dla takiego sportowca należy jednak zachować.


Ps. Bądź błogosławiony, RTL-u :bravo:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 września 2011, 20:57

Moim zdaniem, Kliczko nie zasłużył na gwizdy. Zarówno przed, w trakcie jak i po walce nie powiedział ani zachował się w sposób obraźliwy dla Adamka czy Polaków. Był po prostu lepszy i tyle. Wiem, że stadion to nie teatr, ale po walce gwizdy były już zbędne. Tym bardziej, że podczas walki jakoś nie było słychać tego dopingu 40 tysięcy gardeł dla Adamka.


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2011, 21:08

PrzemasJuve pisze:widze znalezli sie pelnoprawni wielcy grzeczni kibice, nic tylko zalozyc karte kibica reprezentacji pzpnu i wolac z rzesza piknikowcow objadajacych sie popcornem "gramy u siebie" w meczach , ktore odbywac sie beda w polsce :]
Wyrwałeś już "swoje" krzesełko? Czekamy na focie na fejbuczku :*

Ciekawe, kto będzie następnym przeciwnikiem Adamka? Mówił, że do końca roku robi przerwę. Kto może być następny w kolejce? Macie jakieś swoje typy?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 11 września 2011, 21:48

deszczowy pisze: Ciekawe, kto będzie następnym przeciwnikiem Adamka? Mówił, że do końca roku robi przerwę. Kto może być następny w kolejce? Macie jakieś swoje typy?
Haye strasznie się spina. Ale ochotę na danie mu po ryju ma również Kliczko. Bezpośredni jest ten sport, hmm.
Vimes pisze:Tym bardziej, że podczas walki jakoś nie było słychać tego dopingu 40 tysięcy gardeł dla Adamka.
Dokładnie. Powiem więcej. Oglądając to wczoraj na RTLu częściej było słychać Kliczko, Kliczko! Taka prawda. Obawiam się, że zagorzali kibice Adamka siedzieli w pobliżu Pana Zambrotty skąd dochodzą tylko i wyłącznie gwizdy :wink: Na to wychodzi.


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 września 2011, 22:47

zoff pisze:Obawiam się, że zagorzali kibice Adamka siedzieli w pobliżu Pana Zambrotty skąd dochodzą tylko i wyłącznie gwizdy :wink: Na to wychodzi.
Obok mnie siedzieli:
dwójka emerytowanych policjantów/górników/wojskowych (nie zdążyłem wywnioskowac poprawnie)
jakieś lachony z pepsi
licealiści
:D


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
ODPOWIEDZ