Walki bokserskie Tomasza Adamka

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2011, 22:53

deszczowy pisze:Wyrwałeś już "swoje" krzesełko? Czekamy na focie na fejbuczku :*
tak jak lubie twoje komentarze itd tak teraz sie popisales jak dziecko majace 1 kontakt z dlugopisem, od gwizdania do wyrywania krzeselek daleka droga, no ale coz...

rozumiem ze jak dzis polacy z bulgarami w siate grali to tez klaskales i usmiechales sie gdy pilka byla po ich stronie? ehh....


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2011, 23:10

PrzemasJuve pisze:
deszczowy pisze:Wyrwałeś już "swoje" krzesełko? Czekamy na focie na fejbuczku :*
tak jak lubie twoje komentarze itd tak teraz sie popisales jak dziecko majace 1 kontakt z dlugopisem, od gwizdania do wyrywania krzeselek daleka droga, no ale coz...

rozumiem ze jak dzis polacy z bulgarami w siate grali to tez klaskales i usmiechales sie gdy pilka byla po ich stronie? ehh....
Akurat siatę wolę w damskim wykonaniu...

Po prostu drażnią mnie przejawy prostactwa. A były widoczne (słyszalne) podczas walki. Rozumiesz o co mi chodzi?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 września 2011, 13:28

deszczowy pisze: Akurat siatę wolę w damskim wykonaniu...
Super, i co w związku z tym? Prostactwem, w moim mniemaniu, było to, że takiej walki nie mogli zobaczyć polscy kibice w ogólnodostępnej stacji. To kpina, że Niemcy mogli (za friko) oglądać walkę UKRAIŃCA z POLAKIEM a nam kazano sobie za to zapłacić 40 zł...do tej pory sobie nie przypominam, aby duże wydarzenia sportowe (a nawet większe) były obłożone taką formą odpłatności.

Powyższa sytuacja jest jeszcze bardziej groteskowa gdy zdamy sobie sprawę, że zagraniczny RTL nie kodował tej walki i był dostępny w polskich platformach cyfrowych. Oczywiście CP wolał to przemilczeć i zarobić sporo kasy na prostych klientach, którzy nie byli świadom takiej możliwości oglądnięcia walki.

Cóż, CP chyba zbiera na kolejny paszport polsatu.

Co do chamstwa na trybunach...taka natura kibicowania swoim. Dla mnie to marginalny problem, szczególnie w perspektywie naszych piłkarskich pseudokibiców.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 12 września 2011, 13:37

deszczowy pisze: Akurat siatę wolę w damskim wykonaniu...
No popatrz... Czasem się zgadzamy ;)
LordJuve pisze: To kpina, że Niemcy mogli (za friko) oglądać walkę UKRAIŃCA z POLAKIEM a nam kazano sobie za to zapłacić 40 zł...do tej pory sobie nie przypominam, aby duże wydarzenia sportowe (a nawet większe) były obłożone taką formą odpłatności.
A właśnie, że wcale nie kpina. Boks to olbrzymi biznes. W Polsce możesz za darmochę oglądać Mayweathera, Pacquiao i inne gwiazdy, podczas gdy Amerykańce muszą za to płacić wielki hajs. Kiedy drugi Pankliczek walczył z Hayem mieliśmy to za darmochę, a Angole bulili.. Zawsze tak było. Jeśli tylko można zarobić, to wciskają nam PPV.


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 12 września 2011, 13:49

Już przestańcie narzekać na tą odpłatność. Kto nie chciał płącić to obejrzał sobie na RTLu czy streamie, a reszta? Większość moich znajomych/współpracowników oglądała walkę w większym gronie - rodzina, kumple. Czy te 48 zł (za wer. HD) podzielone na powiedzmy 4-6 chłopa to tak wiele żeby płakać? Żal Tobie/Wam ludzi, którzy nie wiedzieli o odkodowanym RTLu? Mi nie. Tak samo jak nie szkoda mi ludzi, którzy kupują np. kuchnie elektryczną, telewizor w Saturnie/MM za powiedzmy dwa koła (bo promocja - czyt. sprzęt wystawowy, zalegający w magazynie od X miesięcy), a posługując się netem mogą mieć lepszy model (nówke!) za 1200 zł z wysyłką kurierem.


Obrazek
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 12 września 2011, 14:16

deszczowy pisze:
PrzemasJuve pisze:
deszczowy pisze:Wyrwałeś już "swoje" krzesełko? Czekamy na focie na fejbuczku :*
tak jak lubie twoje komentarze itd tak teraz sie popisales jak dziecko majace 1 kontakt z dlugopisem, od gwizdania do wyrywania krzeselek daleka droga, no ale coz...

rozumiem ze jak dzis polacy z bulgarami w siate grali to tez klaskales i usmiechales sie gdy pilka byla po ich stronie? ehh....
Akurat siatę wolę w damskim wykonaniu...
BRAWO MŁODY, ZAŁOŻYŁEŚ SIATĘ JAK STARY ! :bravo:

jesli chodzi o gwizdanie na Kliczkę, jestem w stanie to zrozumieć, ale gwizdania na hymnie już nie. Przyznam sie szczerze, ze liczylem na cos wiecej w wykonaniu Adamka, ale po pierwszych 2 rundach wiedzialem juz, ze to tylko kwestia czasu kiedy nasz Góral polegnie :(


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 12 września 2011, 14:40

Aha czyli rozumiem, że w domu posiadacie telewizory full HD za które zapłaciliście nie małe pieniądze i żałujecie 40zł za walkę? Zawsze możecie wrzucić te 77 i pół grosza do skarbonki. Z resztą yanquez pięknie to wytłumaczył.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 12 września 2011, 15:58

yanquez pisze:Mi gwizdanie nie przeszkadzało, bo nie znoszę Ukraińców, a tym bardziej Ukraińców walczących dla Niemców...
yanquez nic do ciebie nie mam, ale jestem ciekawy, czy kiedykolwiek miałeś do czynienia z jakimkolwiek Ukraińcem, skoro tak ich nienawidzisz...

Bracia Kliczko to fantastyczni sportowcy, już teraz są legendami i należy im się respect. Zwłaszcza podczas hymnu.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
pawełek89

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2009
Posty: 241
Rejestracja: 26 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 12 września 2011, 19:36

iltalismano pisze: Po prostu Polacy to buraki.
A Ty kim jestes?
Ouh_yeah pisze: Tak samo po walce kiedy podchodził do każdego z czterech narożników z pasem witała go porcja gwizdów.
Dla mnie gwizdy na wejście rywala to rzecz normalna, ale wygwizdanie go po walce, w której nie dał nawet cienia szansy Adamkowi jest kompletnie bezsensowne i źle świadczy o publice, która nie potrafi docenić mistrza.
Ciekawe jakby Inter odbieral kiedys puchar za mistrzostwo na stadionie Juventusu i zrobilby sobie runde honorowa to by Juventini nie gwizdali? tez plakal bys ze nie potrafili docenic mistrza?.

:doh:


Obrazek
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 września 2011, 20:38

francois pisze: yanquez nic do ciebie nie mam, ale jestem ciekawy, czy kiedykolwiek miałeś do czynienia z jakimkolwiek Ukraińcem, skoro tak ich nienawidzisz...
No właśnie. Kliczko raczej nie ma zbyt wiele wspólnego z UPA, a Bandera to raczej nie jego dziadek.

Kliczko wygrał jak mistrz. Pokazał, że jest lepszy. Ale nie było w tym grama nonszalancji. Cały czas okazywał szacunek Polakowi. Tak wygrywają tylko najlepsi. Nie wielu jest takich dzisiaj.


Obrazek
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 12 września 2011, 20:54

zoff pisze:
francois pisze: yanquez nic do ciebie nie mam, ale jestem ciekawy, czy kiedykolwiek miałeś do czynienia z jakimkolwiek Ukraińcem, skoro tak ich nienawidzisz...
No właśnie. Kliczko raczej nie ma zbyt wiele wspólnego z UPA, a Bandera to raczej nie jego dziadek.

Kliczko wygrał jak mistrz. Pokazał, że jest lepszy. Ale nie było w tym grama nonszalancji. Cały czas okazywał szacunek Polakowi. Tak wygrywają tylko najlepsi. Nie wielu jest takich dzisiaj.
Ej ludzie... Ja po prostu nie lubię Ukraińców, nigdzie nie napisałem, że Kliczko to słaby sportowiec. Uważam wręcz przeciwnie - jego postawa powinna stanowić wzór sportowca.

Jednakże zawsze kibicuję przeciwko Ukraińcom, podobnie zresztą jak przeciwko Interowi, Arce i Niemcom... Zresztą świetny był ten przykład, który podał pawełek89 - ze scudetto zdobytym na stadionie Juve przez Inter... klaskał byś?


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 12 września 2011, 21:00

iltalismano pisze: Po prostu Polacy to buraki.
Obserwując Twoją "działalność" na forum mam wrażenie, że w ten stereotyp to akurat Ty wpisujesz się idealnie.

Tak nawiasem, nienawidzę takich tekstów.
pawełek89 pisze:Ciekawe jakby Inter odbieral kiedys puchar za mistrzostwo na stadionie Juventusu i zrobilby sobie runde honorowa to by Juventini nie gwizdali? tez plakal bys ze nie potrafili docenic mistrza?.

:doh:
Nie jestem znawcą tematu za bardzo ale czy można stosunki Kliczko - Adamek porównać do Juve - inter?


Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 12 września 2011, 22:00

Mietson pisze:
Nie jestem znawcą tematu za bardzo ale czy można stosunki Kliczko - Adamek porównać do Juve - inter?
W dodatku warto przypomnieć, że Kliczko z dużym szacunkiem wypowiadał się o Adamku.

Buczenie podczas minuty ciszy dla rosyjskich hokeistów czy hymnu Ukrainy to jest buractwo. Niektóre akcje i oprawy naszych kibiców są super, ale jest też druga strona medalu.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 12 września 2011, 22:05

pawełek89 pisze:
Ouh_yeah pisze: Tak samo po walce kiedy podchodził do każdego z czterech narożników z pasem witała go porcja gwizdów.
Dla mnie gwizdy na wejście rywala to rzecz normalna, ale wygwizdanie go po walce, w której nie dał nawet cienia szansy Adamkowi jest kompletnie bezsensowne i źle świadczy o publice, która nie potrafi docenić mistrza.
Ciekawe jakby Inter odbieral kiedys puchar za mistrzostwo na stadionie Juventusu i zrobilby sobie runde honorowa to by Juventini nie gwizdali? tez plakal bys ze nie potrafili docenic mistrza?.
Wiesz... Alex też swego czasu dostał owacje na stojąco na Bernabeu za zdemolowanie Realu. Ronaldinho również, chociaż był wtedy najlepszym piłkarzem największego wroga.
Trzeba docenić klasę rywala, który nie daje żadnych szans. A nie - gwizdać bo Nasi przegrali. Grali jak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> to przegrali. Trzeba uszanować zwycięzców.

Jak Nasi przegrali poprzednio z Parmą 1-4 to też byś Parmie zagwizdał?
BO TO KUWA JAKAŚ PARMA CO NIE? A NASI SĄ SUPER HIROŁ.


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 13 września 2011, 01:16

mateo369 pisze:
deszczowy pisze:Obym był złym prorokiem, ale może być tak, że T.A. dostanie jeszcze jedną szansę z prawdziwego zdarzenia i jeśli jej nie podoła, to do końca życia będzie tylko jednym z wielu, którzy zrobili wiatraka z "najszybszego pięściarza świata", jakim był Andrzej "niespełna minuta" Gołota.
Trochę szacunku, bo Polak który wczoraj walczył, do pięt nie dorasta Andrzejowi!
W czym niby :?: W biciu po jajcach czy przegrywaniu w pierwszej minucie walki :?: A może w ucieczkach z ringu przed 3cią rundą i tłumaczeniu w szatni, że "ere-ere-ere it łozyn maj dej tudej" :?: Wstyd na cały świat, kiedy schodził obrzucany popcornem i napojami.

Ja rozumiem, że człowiek zawsze idealizuje pewne obrazy ze swojego dzieciństwa i chce pamiętać Gołotę jako tego wybitnego czy nieskazitelnego, ale Andrzej nie miał serca do walki... No chyba, że w barze. Tam lał po gębach, aż zęby latały. :roll:
iltalismano pisze:Po prostu Polacy to buraki.
Nie Polacy, a polaczki. Gwizdy przed - owszem, choćby po to, żeby zdeprymować przeciwnika. Ale podczas hymnu i po walce to już przejaw buractwa.
pawełek89 pisze: Ciekawe jakby Inter odbieral kiedys puchar za mistrzostwo na stadionie Juventusu i zrobilby sobie runde honorowa to by Juventini nie gwizdali? tez plakal bys ze nie potrafili docenic mistrza?.
Przykład nietrafiony. Kliczko nigdy nie wypowiadał się źle o Adamku, nie było też żadnych wycieczek personalnych ze strony Tomka. Kliczko nic Tomkowi nie ukradł (chyba, że nadzieję na pas :wink: ) i Polak nie miał z jego powodu sześcioletniego rozbratu z poważnym boksem. I w końcu nie byli wrogami, a przeciwnikami.

Twój przykład pasuje do sytuacji jakby Haye wygrał z Kliczką, a potem szczerzył ząbki do jego kibiców. Nasi zachowali się jak wieśniaki, którzy nikogo i niczego nie potrafią docenić.



Swoją drogą relacja w RTLu to przykład pełnego profesjonalizmu. Analiza przed walką trwała dobrą godzinę i nie trzeba znać niemieckiego, żeby stwierdzić, że była naprawdę rzeczowa. Dodatkowo wszystkie plansze reklamowe z Kliczką - widać, że potrafią trzymać klimat i szanują swojego mistrza. Przy całej niechęci do Niemców - jeszcze dużo nam brakuje do takiego poziomu... :roll:


ODPOWIEDZ