Walki bokserskie Tomasza Adamka

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2010, 07:56

ładnie. Ale lepiej żeby walczyl z Haye niż z Kliczko.
Sosnowski sie przekona o sile Ukraińca.


przez chwilę jako Marco Buffon
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2010, 09:29

jeszcze kilka spostrzeżeń, na spokojnie po walce.
- siła uderzenia Tomka - niby nie robiła na Arreoli wrażenia, nie powalił go, ale pamietajmy, że Chris to twardy gośc, który przetrwał bez knock down'a 10 rund z Kliczko, poza tym powalic taka mase, to nie jest łatwa sprawa.
- wytrzymałość na ciosy. Tomek powiedział, że nie poczuł siły ciosów Chris'a - może to być lekkie zagranie pod publike, jednak może to być prawda, nie było widać żeby po ciosach czystych które wyłapał coś się działo nie tak, raz tylko lekko sie zachwial, ale to było przy wymianie i wtedy rozłożenie cięzaru ciała głownie zaważyło.
- bardzo fajna wypowiedź Arreoli, ta temat Tomka, na portalach tego nie napisali ale nazwał go twardym madafakerem :) co z jego ust można odbierać za komplement.
- ostatnia sprawa, psychika Tomka. To jest coś co mają najwięksi mistrzowie - u Tomka jest ona bardzo mocna, co w połączeniu z pewnością siebie i wolą zwyciężania stawia go jako poważnego kandydata do zagrożenia Kliczkom. Gołota stojąc przed swoimi najważniejszymi walkami się spalił, u Adamka ten czynnik odpada.

teraz tylko pozostaje czekać na następnego rywala.


gruzin_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 grudnia 2007
Posty: 457
Rejestracja: 28 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2010, 09:37

macie gdzieś nagraną tą walkę?przegapiłem przyznaje się , ale chciałbym to nadrobić


CIAO IL CAPITANO
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2010, 09:52

na polsat sport wlasnie sie zaczyna powtorka.


AVE JUVE!!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2009
Posty: 221
Rejestracja: 17 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2010, 09:53

swietna walka Adamek pokazal ze ma serce do walki i mysli na ringu...balem sie zeby nie polecial jakis cios Arreoli bo wiadomo chlop ma power...fak jest taki ze to jednak on wygladal jak ten Shrek :D milo sie niedziela zaczela oby Juve jeszcze pokazalo klase i bedzie good :D


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2010, 11:00

Walka świetna, właśnie dzięki takim pojedynkom waga ciężka jeszcze interesuje ludzi. Adamek lepszy, może nie jakoś dużo lepszy, ale wygrana jak najbardziej zasłużona i nie podlegająca dyskusji. Osobiście dawałem 116-112 :)


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2010, 13:36

gregor_g4 pisze: warto było czekać całą noc.
Oj warto warto.

Dobry boks Adamka cały czas w ruchu i ciągle punktował co się liczy. Obawiałem się że Arreola trafi naszego i po zawodach, to że nasz wygra przed czasem było nie mal nie możliwe. Obrał dobrą taktykę nie bardzo wchodził w ostre wymiany trzymał dystans miał ponoć dłuższy zasięg rąk i był szybszy więc dobrze to wróżyło. Kolejna sprawa Chris próbował że tak powiem wjechać w naszego ale dużo ciosów z tego nie było celnych co mnie cieszyło. Chociaż 5 czy 6 runda oh Tomkiem już zachwiało, ale wziął się w garść. Kilka ciosów takich soczystych zebrał ale ustał przetrzymał nie przewrócił się.

Swoją drogą oglądał ktoś walkę wcześniej Julio z "Psem" :rotfl: co miał obroże to dalej śmiać mi się chcę. Też dobry boks, walka miała mieć podobny charakter Julio niesamowicie szybki cały czas w ruchu tylko to meksykanin trafiał, aż w końcu posłał na deski rywala. Obawiałem się, że w walce wieczoru mogło być podobnie na szczęście to Adamek punktował i nie dał się posłać na dechy.

Oczywiście jeszcze sędziowanie i końcowy werdykt. Sędzia ringowy dobrze nie przeszkadzał w sumie nie miał ku temu podstaw interweniował kiedy trzeba, za to punktowi i ten co dał remis nie mam pytań.

Teraz czas na David Haye albo/i ktoś masywniejszy dla oswojenia, a dopiero później Kliczko. Pewnie jak będzie okazja Góral będzie chciał od razu walczyć z Kliczkiem oby to nie było zgubne.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
gruzin_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 grudnia 2007
Posty: 457
Rejestracja: 28 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2010, 18:02



CIAO IL CAPITANO
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2011, 08:36

Coś cicho na forum na Adamku ;) A przecież ostatnio się dowiedzieliśmy, że będzie walczył o mistrza z Kliczką.

Świetna wiadomość. Aż przywołuje wspomnienia z przed kilku ładnych lat kiedy to wstawało się nad ranem żeby oglądać walki Andrzeja.
Na dodatek walka ma być w Polsce, na stadionie Śląska Wrocław. Ogromna widownia, na pewno wydarzenie jakie jeszcze nie miało w Polsce miejsca.

Sama walka wydaje się już pewna w 100 %. W międzyczasie zarówno Kliczko jak i Adamek stoczą inne pojedynki ale myślę, że dla Adamka będzie to typowy zapychacz w oczekiwaniu na walke o mistrza.

PS. Może jakiś moderator zmieni nazwę tego tematu na ogólny temat o walkach Adamka


marek.siedlce

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2009
Posty: 537
Rejestracja: 16 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2011, 09:44

Walka w Polsce i do tego tak prestiżowa. Nieźle :shock: Liczę na Tomka, że pokaże wielkie serce i umiejętności. Wiecie może kto to organizuje? Polsat?


FORZA JUVE !!!
Klasyczna 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 362
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2011, 15:06

Niezła walka się zapowiada. Mam nadzieję, że Tomek nie będzie uciekał przez 12 rund i podejmie rękawicę. Szkoda tylko, podobno, walka ma odbywać się w systemie PPV.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2011, 08:45

Też czytałem, że walka ma być w systemie PPV. Cóż zrobić, wzorce z zachodu atakują na każdym kroku. Oby tylko telewizje kablowe miały możliwość "pokazania" tej walki w tym systemie. No i żeby cena była przystępna. Walka na 99,99% będzie w Polsacie. W sumie to już się nie mogę doczekać, rzeczywiście będzie to wydarzenie na skalę światową i to na dodatek z udziałem Polaka. Oby tylko Adamek boksował lepiej niż Sosnowski. Mam wrażenie, że Kliczko to już nie ten sam Kliczko co parę lat temu a wszystkie walki z przeciwnikami pokroju Sosnowskiego rozluźniają go i powodują zmniejszenie koncentracji przed kolejnymi pojedynkami. Facet tak dawno nie przegrał, że można w tym upatrywać szansę. Pewność siebie może go zgubić. Pomyślcie co by to było gdyby Adamek znokautował Kliczkę w Polsce i zdobył tytuł mistrza świata :whistle:


AVE JUVE!!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2009
Posty: 221
Rejestracja: 17 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2011, 09:32

rozum podpowiada ze Goral nie ma szans , ale ile to razy Adamek udowadnial nam ze jest wielki . Calym sercem jestem za Goralem i bede wierzyl ze bedzie MISTRZEM SWIATA :D


jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2011, 19:56

Moim zdaniem zdecydowanie za szybko podjął się walki z Kliczko. Nie sądzę, by Góral sprostał takiemu potentatowi jakim jest Ukrainiec.
Adamek chyba za pewnie poczuł się na ringu i pożądny łomot sprowadzi go na ziemię.
Oczywiście kibicuję mu z całego serca, ale tylko cud i katastrofalna forma Kliczki może dać Adamkowi pasy mistrza świata.
W razie ewentualnej porażki, kariera Adamka w wadze ciężkiej mocno się zachwieje, a szkoda by było, bo początek ma naprawdę dobry i na taki pojedynek powinien się dużo dłużej przygotować.


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
HaR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2010
Posty: 38
Rejestracja: 20 lutego 2010

Nieprzeczytany post 17 lutego 2011, 18:16

Klasyczna 10 pisze:Niezła walka się zapowiada. Mam nadzieję, że Tomek nie będzie uciekał przez 12 rund i podejmie rękawicę. Szkoda tylko, podobno, walka ma odbywać się w systemie PPV.
Tak , to będzie bodajże pierwsza walka w Polsce w systemie PPV. Jeśli się sprawdzi prawdopodobnie będzie na galach boksu i galach MMA. Cytat z wp.pl :
Z pierwszych obliczeń wynika, że za walkę Adamek vs Kliczko przeciętny kibic musiałby zapłacić 10 zł. Dzięki tej opłacie otrzymałby dostęp do transmisji, którego ważność wynosiłaby 24 godziny. Po tym czasie kanał PPV zostałby zakodowany, a jeśli widz chciałby jeszcze raz zobaczyć ten pojedynek musiałby po raz kolejny uiścić wymaganą opłatę na konto stacji. Dzięki temu ponownie uzyskałby dostęp do transmisji na kolejne 24 godziny.
10zł to nie tak dużo , w Ameryce płacą za walki Adamka coś kolo 30$ , a najdroższe walki są nawet po 50$.
Co do samej walki szanse są 50/50 i trudno tu wskazać faworyta , Adamek powinien być szybszy i to musi wykorzystać. Zobaczymy co pokaże z McBride'em. Władka czeka jeszcze niełatwa przeprawa z Chisorą. Tak więc zobaczymy w jakiej formie są pięściarze.


ODPOWIEDZ