Walki bokserskie Tomasza Adamka

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 05 września 2011, 20:25

Walka Adamka zbliża się wwwielkimi krokami :-D
Dawno nie było tak wyczekiwanej walki bokserskiej w Polsce. Liczę na niezapomniane widowisko, chociaż nie jestem pewien, czy Polak podoła Kliczce...

Nie wie ktoś czy walka będzie w tv?


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 05 września 2011, 20:28

francois pisze:Nie wie ktoś czy walka będzie w tv?
Będzie, pewnie że będzie. Jak zapłacisz ~40 zł.

http://www.sportfan.pl/artykul/28418/po ... e-w-tv-ale


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 05 września 2011, 20:31

francois pisze: Nie wie ktoś czy walka będzie w tv?

podobno w Polsacie jakimś jak zapłacisz 40zł! wiec jak na razie dziękuje za tę walkę!
jest szansa ze na niemieckim RTL będzie można zobaczyć walkę na żywo, choć ktoś z Polski chce by niemiecka telewizja zakodowała sygnał na czas walki ale RTL nie ma tego w zwyczaju(tak twierdzili kilka dni temu).
przesadzają z chęcią zarobienia na tej walce takie moje zdanie :doh:


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 05 września 2011, 20:52

szczypek pisze:
francois pisze:Nie wie ktoś czy walka będzie w tv?
Będzie, pewnie że będzie. Jak zapłacisz ~40 zł.

http://www.sportfan.pl/artykul/28418/po ... e-w-tv-ale
Właściciele barów i pubów się za pewne cieszą z takiego rozwiązania. 4 dyszki to dla nich znikomy wydatek, który zwróci im się z nawiązką na alkoholu :wink: A jak komuś takie klimaty nie odpowiadają to zawsze może się zebrać z przyjaciółmi w domu, zrzuta na smsa i po sprawie :wink:

No ale z drugiej strony nie dziwię się trochę tym co narzekają, bo jak ktoś ma wykupiony full pakiet i płaci za to duże pieniądze miesięcznie, to niby czemu ma jeszcze dopłacać 40 zł? i to tym bardziej, że to boks a nie np. piłka nożna, i tu całe przedstawienie teoretycznie może trwać pół rundy


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 05 września 2011, 20:53

Że tak powiem, powaliło ich. 40zł za jedną walkę.
A i tak w necie obejrzymy sobie za darmo :)


#AllegriOut
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 05 września 2011, 22:32

dziwne, że nie opłacało im się za darmo w publicznym tego puścić. Liczba widzów byłaby pewnie masakryczna, a tak pewnie spory procent odpadnie.

Oby tylko nie przyzwyczaili się do tego sposobu puszczania takich widowisk.


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 września 2011, 22:48

Adamek u lisa byl dzis, nie glupi, poukladany chlop, bede mocno sciskal kciuki

come on Tomas!!


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
zagroo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 301
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 września 2011, 22:53

PrzemasJuve pisze:Adamek u lisa byl dzis, nie glupi, poukladany chlop, bede mocno sciskal kciuki

come on Tomas!!
nie wie ktoś gdzie można to obejrzeć w internecie?


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2011, 09:21

Stacje przegięły z cenami za galę Adamka. Człowiek się cieszy że walka w Polsce, że wreszcie nocy nie trzeba zarywać, że tak wielkie wydarzenie... Rozumiem ideę PPV i rozumiem, że polega ona na płaceniu za wydarzenie/film który się chce obejrzeć, ale cena 40 zł w UPC za galę w jakości SD/48 zł za HD - jest jakimś nieporozumieniem. Gala zaczyna się o godzinie 21, walka Adamka ma być koło 23 - czyli maksymalnie 3 godziny oglądania. Cena którą byłbym gotów zapłacić to 20 zł, widać byłem zbyt naiwny i pazerny, cóż takie życie.

Pozostało mi dołączyć do pytania kolegów powyżej - w dniu transmisji proszę o działającego linka do transmisji w necie. Jakoś sobie poradzimy :prochno:

A Adamek? Szanse na zwycięstwo są małe, ale nie tak małe jak pozostałych pięściarzy w starciu z jednym z braci. Kto wie, może szykuje się nam niespodzianka ;)


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 06 września 2011, 09:29

Jestem pewien, że PPV w Polsce nie przejdzie. Raz - 40 zł to za dużo. Dwa - Polacy będą kombinować tak, żeby obejrzeć za darmo.

Ziggy Rozalski mówi, że obóz Adamka nie miał wpływu na cenę transmisji, a dla nich najlepszą ceną byłoby 10zł. Co nie zmienia faktu, że sam Adamek chciał PPV.

mateo369 pisze:Właściciele barów i pubów się za pewne cieszą z takiego rozwiązania. 4 dyszki to dla nich znikomy wydatek, który zwróci im się z nawiązką na alkoholu :wink:
Wydaję mi się, że dla pubów cena będzie inna - dużo wyższa. Obawiam się też, że wiele pubów dzięki temu wymyśli sobie "dychę za wstęp".
Ostatnio zmieniony 06 września 2011, 09:33 przez evilboy, łącznie zmieniany 2 razy.


paruf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2006
Posty: 317
Rejestracja: 19 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 września 2011, 09:31

Dla posiadaczy Cyfry + info tutaj
http://cyfraplus.pl/walka_xxi_wieku_ada ... l?mailing2

Ja jestem na weselu w tym czasie, więc i tak nie obejrzę, ale też nie obejrzę Juve-Parma bo poprawiny się wtedy zaczynają...


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2011, 10:34

evilboy pisze:Jestem pewien, że PPV w Polsce nie przejdzie. Raz - 40 zł to za dużo. Dwa - Polacy będą kombinować tak, żeby obejrzeć za darmo.
Jeśli cena będzie adekwatna do transmitowanego wydarzenia, to ja osobiście nie widzę powodu żeby kombinować i szukać darmowego rozwiązania. Weźmy taką walkę Adamka. O mistrza świata nie walczy się co miesiąc. Jest to powód dla którego z chęcią wykupiłbym dostęp do sygnału z tej walki.
evilboy pisze:Ziggy Rozalski mówi, że obóz Adamka nie miał wpływu na cenę transmisji, a dla nich najlepszą ceną byłoby 10zł. Co nie zmienia faktu, że sam Adamek chciał PPV.
Oczywiście obóz Adamka tłumaczy się z zaistniałej sytuacji bo po co sobie robić czarny PR? Nikt z nas nie wie jak wyglądały negocjacje i zapisy w umowie. Trzeba też wziąć pod uwagę, że negocjacje toczyły się w dolarach/euro więc 13 dolarów czy 10 euro za galę, wygląda śmiesznie gdy ktoś pracuje za granicą ponieważ jest to godzinna stawka.


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 06 września 2011, 11:32

paruf pisze:Dla posiadaczy Cyfry + info tutaj
http://cyfraplus.pl/walka_xxi_wieku_ada ... l?mailing2
Dobre. Płacę za cyfrę 120 pln miesięcznie i mam dopłacać 40 pln żeby zobaczyć jak dwóch typów się po gębach okłada :lol:
Zostaje transmisja intenetowa :P


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 06 września 2011, 11:37

Mrówa pisze:
paruf pisze:Dla posiadaczy Cyfry + info tutaj
http://cyfraplus.pl/walka_xxi_wieku_ada ... l?mailing2
Dobre. Płacę za cyfrę 120 pln miesięcznie i mam dopłacać 40 pln żeby zobaczyć jak dwóch typów się po gębach okłada :lol:
Zostaje transmisja intenetowa :P
lepiej - za te 40 pln to ja mam multipakiet Canal+ przez miesiąc.

Jak ktoś chce trasnmisje live, mogę kręcić na żywo komórką ze stadionu :D pozdrawiam frustratów :*

Obrazek

:prochno: :prochno:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2011, 11:55

z drugiej strony - przesadzacie troche. 3 kumpli/znajomych na chate
i ogladacie walke w wiekszym gronie za 10 na leb, a mozna przeciez wieksza ekipe na chate sprowadzic :)


ODPOWIEDZ