Igrzyska Olimpijskie - Vancouver 2010

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 13:51

Finał: Kanada - USA, który chcąc nie chcąc zaczyna się pół godziny później od Juve - Palermo. Szkoda, że nie będzie dane obejrzeć mi finału na żywo.

Wczoraj USA załatwiła sprawę w kilka minut, Kanada musiała walczyć do końca. Na początku nie wydawało się, że Kanada będzie mieć takie problemy. Gole po błędach obrońców i później kontrolowanie gry wydawało się, że Słowacy nie wiele zdziałają, a jednak. Szkoda, że gol kontaktowy Słowaków nie padł trochę wcześniej może była by dogrywka, Demitra też mógł unieś krążek w ostatnich sekundach. Muszę powiedzieć szczerze, że pod koniec kibicowałem Słowakom liczyłem na dogrywkę i dodatkowe emocje może karne.

Cieszy mnie postawa Morrowa jednego z moich ulubionych hokeistów i kapitana Dallas Stars gol plus dobra waleczna gra :bravo: .

Mój typ na finał: GO CANADA GO.

Z innej beczki:
Nasze panie. Panczenistki ?? (tak to się nazywa?) drużynowo mają szanse na medal. Zdobycie medalu podobno było by miłą niespodzianką

http://vancouver.interia.pl/vancouver/n ... lu,1445240


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 14:36

Moim zdaniem szanse na medal są znikome. Patrzyłem jak dziewczyny jeździły w zawodach indywidualnych i nie wyglądał to najlepiej, ba, było bardzo słabo. "Nadzieja umiera ostatnia" - jak to mówią ;)


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 14:40

A ja jestem pewny, że Kanada rozwali USA w finale. :D Stawiam na 3 : 2


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 14:45

Dzisiaj bardzo mocno licze na Justyne Kowalczyk...czwarty indywidualny start i czwarty raz jest faworytką tylko ta Bioergen :evil:

To ostatnia szansa na złoto na tych igrzyskach ; następna szansa dopiero za 4 lata :(
Do boju Justysia Do Boju !

Kiedy w końcu doczekamy się złota...? Czekamy już 38 lat od czasów Wojciecha Fortuny...


KimiIceman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2008
Posty: 290
Rejestracja: 10 października 2008

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 15:12

Ja też bardzo liczę na to, że wreszcie Justyna zdobędzie to złoto, którego Polska nie zdobyła od Okurayamy, Wojtka Fortuny, którego triumf był wielkim fartem na miarę finałów LM w 1999 i 2008 wygranych przez Manchester United. Cóż za ironia. Małysz zdobył wszystko poza złotem olimpijskim a Fortuna poza tym nic nie zdobył. Raz fart mu dopisał, ale samo nazwisko mówi wszystko :-D Ale o złoto będzie bardzo ciężko. Marit Bjoergen jest na fali, ostatnią indywidualkę wygrała z druzgoczącą przewagą. Są jeszcze Saarinen i Steira. Wierzę w złoto, niech choć raz Marit przegra choć źle jej nie życzę, ale ona już się nawygrywała. W sporcie nie ma sentymentów. Nie miał ich Ammann, Bjoergen tym bardziej nie, zwłaszcza że może wyrównać osiągnięcie Ole Einara Bjoerndalena, który w Salt Lake City zdobył cztery złote medale, w tym jeden także w drużynie. Więc przed Norweżką wielka szansa na powtórkę, a dla Justyny szansa na przełamanie 38-letniej passy bez złota. Oby "13-tka" okazała się szczęśliwa dla Justyny, bo to byłby dziś 13 medal w historii startów Polski na ZIO. FORZA JUSTYNA :!: :D

____________________________
"Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają" - Pavel Nedved


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 19:19

To jest już chyba ostatnia szansa, bo zdobyć złoty medal na igrzyskach Olimpijskich w Kanadzie. Miejmy nadzieję, że Justynie pobiegnie się bardzo dobrze, bo z tego co się orientuję, to jest jej ulubiony bieg. Ten złoty medal bo sie w końcu przydał, szkoda, że Adam nie dał rady, ale na Kowalczyk wszyscy liczą. Czekamy na medal.


Motor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 452
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 22:18

Kowalczy, nasza zlota dziewczyna! Udowodniła jest najlepsza zdobyła 4 medal olimpijski, a 3 na tych Igrzyskach. Pobiegła rosądnie, ale przeciwniczka z Norwegi była na tyle mocna że zadecydowała końcówka! Wielkie brawa się jej należą, szczególnie że Polacy często zlotych medali na IO w zimie nie zdobywają. Tylko czekamy na mazurka!

Brawo Justyna!


Za wszelki nie ład w moich wypowiedziach odpowiedzialni są kosmici.

27 marca 2010 - 2 lata na Forum JuvePoland
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 22:25

JEEEEEEEEE JUSTYNKA :dance: :dance: :dance:
Musiałem obejrzeć jeden bieg naszej Mistrzyni. Cieszę się bardzo że udało Jej się zdobyć nareszcie złoto. Ten sport wymaga bez wątpienia potwornego treningu, dlatego szacunek do Mistrzów powinien być jeszcze większy. Serce zadrżało mi na ostatniej prostej :prochno:
Brawo Justynka :bravo:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 22:33

Zimowe sporty jakoś mnie nie kręcą, więc rzadko oglądam.
Ale ten finisz naprawdę robił wrażenie. Serce roście.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 22:33

Coś pieknego!!
Nalezy sie jej z całą pewnościa. I bardzo dobrze ze z Bjoergen wygrała :D
Ma ktos moze link do finiszu (live) byłbym wdzieczny.

@Edit szkoda ze zawsze mozna liczyc tylko na Adama i Justyne,
"Ładnie" ale dość dosadnie skomentował poczynania Polaków w tym przypadku snowboardzistów - ktoś z władz, że jesli dalej chca jezdzic na desce to musza sami płacić, a w razie sukcesów pieniadze beda zwracane. Moze jest w tym jakas metoda :roll:
Ostatnio zmieniony 27 lutego 2010, 23:00 przez Safin, łącznie zmieniany 1 raz.


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 22:40

Ależ ona to wygrała! Co za finisz, ja cię nie mogę!
Czekam na komentarz Zimocha :)


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 22:58

Nareszcie jest złoto :happy: :happy: :happy: Cudowny bieg i fenomenalny finisz ten finisz coś niesamowitego narta w narte !! Brawo Justyna :) Bjoergen przy samej końcówce zmieniła styl i to jej nie wyszło na dobre co mnie nie martwi !!! Brawo!
Po 38 latach usłyszymy Mazurka Dąbrowskiego na igrzyskach :lol:

Dziękujemy ! Dziękujemy ! Dziękujemy ! Dziękujemy ! Dziękujemy !
pikito pisze: Ma ktos moze link do finiszu (live) byłbym wdzieczny.

Jutro tego będzie mase!! FORZA JUSTYNA :prochno: :D :D


KimiIceman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2008
Posty: 290
Rejestracja: 10 października 2008

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 23:08

YES :!: YES :!: YES :!: Mój Boże, co za wyścig, ależ rywalizacja :!: Wiele walk w sporcie widziałem, ta była chyba najlepsza, bo w żadnej wyścigówce nie było naciskania do samej mety. Cóż za huśtawka nastrojów. Chwila zwątpienia, kiedy Bjoergen zaczęła się przerażająco oddalać. Nadzieja się odradza, kiedy po raz pierwszy pokazali zakręt, gdzie Marit jest pierwsza, ale Justyna z mniejszą stratą i przez długi czas siedziała na jej ogonie. Nadzieja przechodzi w wiarę, kiedy Justyna wyprzedza ją, ale ona nie odpuszcza. Wiara w pewność, kiedy wydaje się że Justyna jej ucieka. Po tym słynnym zakręcie, ostatnim przed nawrotem do mety, wiedziałem że będzie złoto. Ale na wyjściu z niego, Bjoergen znowu się zbliża. Ostatni zakręt, Boże :!: Co za emocje :!: Nartami się już dotykały, schodzi na zewnętrzną bo tylko tak mogła naszą wyprzedzić. Walka bok w bok, pewność przechodzi w niepewność i obawę, ale Justyna wyciągneła na tych ostatnich metrach i wyrwała to złoto. Wreszcie złoto po Okurayamie Wojtka Fortuny, teraz w Whistler Justyna Kowalczyk, zdobywa jakże szczęśliwy 13-ty medal dla Polski w historii ZIO :!: Uff.....Kurde, takie emocje ostatni raz i to negatywne to przeżyłem w norweskim przekręcie Chelsea-Barcelona. Kibicowałem jeszcze Saarinen by zdobyła ten brąz i się udało, bo mam wielką słabość do Finlandii, mimo zmiany nart na ostatnim kółku, które chyba miały najlepszą przyczepność ze wszystkich i wyrwała ten medal a była po nienajlepszej zmianie 6-ta. Justyna jesteś wielka, kochamy cię :!: :D

_________________________
"Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają" - Pavel Nedved


Motor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 452
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 23:21

Panczenistki, brąz! To jest nasz wieczór! Cieszmy się i radujmy się tym faktem, bo to nie jest codzienność! Co ciekawe, jedna z uczestniczek tego wyścigu pochodzi z miasta oddalonego o 10 kilometrów od mojej wioski, mianowicie Luiza Zlotkowska. A talent wykrył pracodawca mojej matki, dyrektor szkoły w tamtym miasteczku!


Za wszelki nie ład w moich wypowiedziach odpowiedzialni są kosmici.

27 marca 2010 - 2 lata na Forum JuvePoland
Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 lutego 2010, 23:23

ArtHur pisze:Ależ ona to wygrała! Co za finisz, ja cię nie mogę!
Czekam na komentarz Zimocha :)
Już jest

Boże, komentując biegi,przy okazji gadać o "byle czym" a wszystko - poezja - to jest sztuka :bravo:

@edit - motyw z kaktusem :rotfl:
Ostatnio zmieniony 27 lutego 2010, 23:29 przez Safin, łącznie zmieniany 2 razy.


ODPOWIEDZ