Igrzyska Olimpijskie - Vancouver 2010

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 marca 2010, 01:38

Powinna i oby miala, bo szkoda przerywac najdluzsza aktualnie serie wystepow w playoffach, we wszystkich glownych ligach USA. Z drugiej strony wiadomo, ze wszystko musi sie kiedys skonczyc. Tak szczerze, to jako kibicowi Wings od 97 roku nigdy nie bylo mi dane cieszyc sie wysokim pickiem w drafcie i na pewno byloby to ciekawe doswiadczenie :P .


srali muszki będzie wiosna
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 02 marca 2010, 02:03

RadeKas pisze:Powinna i oby miala, bo szkoda przerywac najdluzsza aktualnie serie wystepow w playoffach, we wszystkich glownych ligach USA. Z drugiej strony wiadomo, ze wszystko musi sie kiedys skonczyc. Tak szczerze, to jako kibicowi Wings od 97 roku nigdy nie bylo mi dane cieszyc sie wysokim pickiem w drafcie i na pewno byloby to ciekawe doswiadczenie :P .
Widzę, szukasz dobrych wydarzeń we wszystkim. Draft jak to draft nie zawsze dobrze trafisz i nie wydaję mi się, żeby Detorit było jednak aż tak wysoko. Chociaż działacze trenerzy pokazali, że potrafią dobrze wybrać nawet z dalszej pozycji.

Jak myślisz kto wygra ligę? Oczywiście nie licząc Red Wings. Jeszcze trochę czasu jest, ale zawsze można się pokusić. Ja czuje, że czas "naszą" konferencje Sharks ewentualnie Blackhawks. Należy się Hossie dwa przegrane finały, jak to mówią do trzech razy sztuka. Chyba, że Devils!


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 marca 2010, 14:33

Ciezko cokolwiek wrozyc. Moim faworytem chyba sa Devils. Imponowali mi wczesniej, a po przyjsciu Kovalchuka ich sila ataku niewiele ustepuje takim zespolom jak Hawks czy Caps. Wiadomo, ze liga bedzie robila wszystko, zeby tym razem dopchac Ovce do Stana, ale czy im sie uda zobaczymy.

Mam szczera wiare w to, ze jezeli Wings wejda z 8 miejsca, to Sharks jak zwykle odpadna. Wings maja na nich sposob, a w playoffach gigantyczne doswiadczenie Detroit bedzie mialo wielkie znaczenie. Zobaczymy co to bedzie, dzisiaj Szwedzki szwadron z Hockeytown pojechal Colorado, oby tak dalej :) .


srali muszki będzie wiosna
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 03 marca 2010, 12:34

Wiem widziałem tzn sam wynik. W nocy podglądałem Stars - Kings, chyba 1-5 się skończyło, po 0-3 wyłączyłem kompa i poszedłem spać.
Nie wyglądało to najlepiej, ba wyglądało to naprawdę beznadziejnie. Nawet Woywitka przegrał pojedynek z Simmondsem.
Devils pokonali Sharks, oczywiście Kovalchuk wpisał się na listę strzelców. Mimo, że było już 4-0 emocje były do samego końca i Rekiny strzeliły 3 gole w 4 minuty.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
ODPOWIEDZ