Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej Austria 2010

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ

Czy reprezentacja Polski zdobędzie medal na mistrzostwach Europy?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Ziółi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2009
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2010, 22:39

Jiiiiiiiiiiiiiiicha.
A czy oni mają jakąś chorą satysfakcję powodując kilka milionów zawałów w jeden wieczór?


Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2010, 23:18

Nie wiem, ale jak sprawia im to satysfakcje to ze mnie mogą być uradowani w 50%. To był stan przedzawałowy. Przez ostatnie 3/4 minuty serducho biło kilka/naście ( :prochno: ) razy szybciej niż zwykle, ręce też trzęsły się mocno, ale wydaje mi się, że było warto... co ja mówię, pewien jestem.

Liczę, że Polacy dojdą do finału, choć dzisiejszy mecz był chyba ich najgorszym na ME.


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2010, 09:30

rzeczywiście wczorajszy mecz nie był za dobry w wykonaniu reprezentacji Polski. Choć w ofensywie zagrali dobrze, rzucali często, często też trafiali to w defensywie zagrali najsłabszy mecz na tirnieju. Awans do fazy medalowej mamy zapewniony, teraz trzeba tylko czekać na mecz z Trójkolorowymi i wygrać w półfinale, z kimkolwiek byśmy nie zagrali.


Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2010, 10:04

Hah... coś cudownego przeżyć takie emocje :dance: . Denerwował mnie Bielecki pod koniec meczu (te jego niecelne podania... :/). Mam nadzieję, że dojdziemy do finału i go wygramy :C .
PS : Ktoś się orientuje, z kim możemy zagrać w półfinale? Z góry dzięki...


Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2010, 11:03

Majos pisze:...w ofensywie zagrali dobrze, rzucali często, często też trafiali...
Powiedziałbym średnio... Bardzo często tracili piłki w ofensywie, niecelne podania itp. Strasznie mnie wkurzał ten widok, ale do końca wierzyłem, że chłopaki są silni i dadzą radę i sportowo i psychicznie.

Yachu_Juve pisze:Ktoś się orientuje, z kim możemy zagrać w półfinale? Z góry dzięki...
To zależy jeszcze od ostatnich spotkań w grupach. Pierwsza drużyna z grupy 1 gra z drugą drużyną grupy 2 i na odwrót. Może to być Chorwacja, Islandia, Dania, a co do Norwegów to nie wiem...


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2010, 12:04

Licze na złoto w tych mistrzostwach :) Jutro gramy z Francją i myśle, żę bez względu na wynik spotkamy się rónież z Francją w finale. Chlopaki pokazali już, że potrafiąwygrywać na tych ME nawej jak trochę gra nie idze, widać że mamy drużynę z charakterem. Dla mnie z ręczną to trochę tak jak z siatkówką -długo się kręciliśmy, wiadomo było od dawna że mamy zdolnych siatkarzy, było wicemistrzostow świata, aż w końcu zdobyliśmy złoto na ME. Mam nadzieję, że to włąsnie ten czas dla ręcznych bo też nie od dziś wiadomo, że są jednymi z lepszych na świecie.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
zagroo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 301
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2010, 15:47

Orientuje się ktoś może czy ten mecz da rade oglądnąć na Cyfrze+ ?? nie mam polsatu...


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2010, 15:55

zagroo pisze:Orientuje się ktoś może czy ten mecz da rade oglądnąć na Cyfrze+ ?? nie mam polsatu...
Mecz leci na niemieckim DSF, ale nie wiem czy nie będzie zakodowany, nie mam Cyfry.


mrowka423

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 203
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2010, 18:22

Nosz, ja pie.rdole to co wyczyniali Norwedzy to woła o pomstę do nieba. Może i Polacy zawalili drugą połowe, ale gdyby nie koledzy z północy to do przerwy prowdzilibyśmy 4 bramkami :?


Ziółi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2009
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2010, 18:25

Norwegom w tej Norwegii już do reszty mózgi pozamrażało.


rafalutek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 50
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2010, 18:33

Dziękuję całej drużynie, za emocje jakie mogłem przeżywać przez te dwa tygodnie.
Wszyscy zasługują na pochwały.
Powiem tak: graliśmy przeciw Chorwacji i pseudo sędziom. To co dzisiaj pokazali rozjemcy z norwegii toż to kpina w biały dzień(pewnie to przez to zwycięstwo w ostatnich sekundach rok temu). Szkoda mi chłopaków, zasłużyli na awans.
Celowo "norwegii" napisałem z małej litery na więcej ci pajace nie zasłużyli.
Dawno nie widziałem takiej parodii szczypiorniaka.


Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2010, 18:35

Omg !!! Beznadziejne sędziowanie tego meczu, szczególnie w pierwszej połowie. Myślę, że gdyby nORWEDZY podyktowali nam 2-3 karne, i do tego nie odgwizdywali kroków (których oczywiście nie było), byłoby jakieś 13 - 9...Na drugą połowę wyszlibyśmy z duuużą przewagą psychiczną nad rywalem. :angry:
PS : Ten Balić to dobry jest. :whistle:


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2010, 18:39

Ewidentnie sędziowie gwizdali na korzyść Chorwatów. Szkoda że przegraliśmy, ale pozostaje walka o trzecie miejsce. Szmal jest niesamowity. Wiecie, że potrafi podnieść nogę na 1,5 metra ? :prochno:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2010, 19:36

Nieprzypadkowo już na początku meczu komentator wspomniał o sędziach z Norwegii. W niektórych sytuacjach ich decyzje były kompletnie niezrozumiałe. Może tak sobie będziemy teraz wmawiać, bo się nie udało awansować do finału, może słusznie może nie, ale gdyby to Polacy grali gorzej, to wtedy nie byłoby problemu. Polacy nie zagrali źle, podobała mi się dobra gra w obronie w pierwszej połowie. Nie udało się, mimo wielkich nadziei. Bywa i tak, nic już się teraz nie zrobi z tym, chyba, że wygrają jutro. Medal Mistrzostw Europy, nawet brązowy, jest czymś pięknym. Ale wygrajmy go jutro!


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2010, 19:43

zaznaczylem braz w ankiecie..i oby tak bylo..niestety francja i chorwacja to jeszcze nie nasza liga choc jestesmy blisko..

a sedziowie jak w lidze wloskiej..wszyscy przeciwko interowi(polakom) heh


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
ODPOWIEDZ