Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej Austria 2010

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ

Czy reprezentacja Polski zdobędzie medal na mistrzostwach Europy?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
lisciozerca

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2010
Posty: 295
Rejestracja: 10 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2010, 20:43

Brawo sędziowie! 7 (jak nie więcej) rzutów karnych dla Chorwatów, albo te dwu minutowe kary dla naszych, faule w ataku, tylko jak Chorwaci atakowali to w podobnej sytuacji był faul... ale w obronie ;/ Szkoda, że nie wykorzystaliśmy szansy by wyjść na 3 bramkowe prowadzenie, może by się inaczej mecz potoczył. Jutro pozostaje nam walka o brąz, co i tak będzie historycznym osiągnięciem, bo jeszcze nigdy nie stanęliśmy na podium w mistrzostwach starego kontynentu. Trzymam kciuki za naszych :)


Goofy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2010
Posty: 137
Rejestracja: 12 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2010, 21:03

ehh...a miało być tak pięknie...
no niestety przegrana z Chorwacją, a było tak blisko...do 1 połowy na prawdę dobrze graliśmy...ale jak źle to już źle...
tu zła gra w ataku, tu sędziowie..masakra...
wg mnie zasłużyliśmy na finał...no ale Norwedzy pokazali się z takiej strony z jakiej pokazali więc została nam walka o 3 miejsce...
Liczę na medal....


non Ti lascero' mai !
KimiIceman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2008
Posty: 290
Rejestracja: 10 października 2008

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2010, 21:08

Brawa dla sędziów :!: Sędziowanie na wysokim poziomie. To już czwarci łysole, które mi podpadły (wcześniej naturalnie Webb i największy cheater Ovrebo). Mam wielką ochotę na snucie teorii spiskowych, więc zacznę. Zemsta norwegów za wyeliminowanie ich na mistrzostwach świata w...Chorwacji. Nie wiem czy ktoś pamięta pewną sytuację na skoczni, gdzie Adam Małysz szczęśliwie obronił się przed upadkiem, choć pomiatało nim niemiłosiernie w powietrzu. To też było w Norwegii. Czuję wielką złość i rozczarowanie, z pewnością nie tylko ja. Szkoda, bo nie będziemy mieli okazji wziąć rewanżu na Francuzach, dla których porażka byłaby znacznie bardziej bolesna niż nasza z przedwczoraj. Porażka przez sędziów zawsze boli najbardziej. Ale jestem dumny z naszej reprezentacji. Nigdy nie byłem dumny z naszych piłkarzy, nie byłem tak dumny kiedy siatkarze zdobywali mistrzostwo jak teraz z naszych szczypiornistów. I mam nadzieję, że tą wątpliwą porażkę, nasi jutro sobie nieco zrekompensują zwycięstwem z Islandią i zdobyciem brązowego medalu. Powodzenia :!:

_______________________________
"Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają" - Pavel Nedved


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 16:54

Pupa zbita, jak nie było medalu na mistrzostwach Europy tak nie będzie. Z naszej reprezentacji po porażce z Chorwacją chyba uszło powietrze. Szkoda, myślałem, że chociaż piłkarze ręczni będą jakimś pozytywnym akcentem, skoro z gry Juve cieszyć się nie możemy.


Obrazek
gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 17:01

No niestety.. Gdybyśmy nie przespali pierwszej połowy to wyglądałoby to inaczej. Gdyby..
No cóż. Rozczarowanie zostaje, możemy się jedynie pocieszać tym, że po raz pierwszy dotarliśmy tak daleko w ME oraz tym, że nasz "Kasa" został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.
Do następnego!


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 18:04

No i po turnieju dla Polaków. Przed rozpoczęciem tych mistrzostw każdy w kraju miał nadzieję na osiągnięcie czegoś wielkiego, nawet złota. Niestety po dobrej, nawet znakomitej pierwszej fazie turnieju na sam koniec przyszły 3. porażki z rzędu. Właśnie wtedy, kiedy drużyna powinna się na dobre rozkręcić. Nie ma się co załamywać, trzeba ugrać medal na Mistrzostwach Świata. Było fajnie, dziękujemy.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 20:26

Norwedzy podcięli nam skrzydła, żeby nie powiedzieć, że od cieli. Po meczu z Hiszpanią nikt nie myślał o niczym innym niż o złocie. Mam wrażenie, że wczorajsza przegrana z Norweskimi sędzim miała duże odzwierciedlenie w dzisiejszym meczu. Na pewno pierwsza połowa tragicznie wyglądała, druga już dużo lepiej. Kila dobrych interwencji Szmala podbudowało resztę drużyny. Niestety nie wystarczyło to na uzyskanie korzystnego wyniku. Kto pomyślał, że jesteśmy w domu gdy brakowała nam tylko jednej bramki do Islandii. Na 100% ja. Czułem, że się uda. Szkoda mi naszych Orłów bo zasłużyli na medal, ale taki jest sport.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
ODPOWIEDZ