Walki Polaków w MMA

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 13 maja 2012, 00:04

Dzisiaj wielki dzień Polaków: najpierw trójka z Borussii wywalczyła Puchar a teraz 3 świetne walki w MMA! Najbardziej mi zaimponował Materla - naprawdę, koleś pokazał co znaczy walka do upadłego. Cały obity i z kontuzją bodajże kolana, wydawało się, że za moment padnie ale walczył do końca. I wygrał! Potem Chalidow, wiadomo - klasa. No i błyskawiczna walka Pudziana na deser :)


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 maja 2012, 00:09

Vimes pisze:KSW "żondzi", 40 minut opóźnienia ze startem, potem jakaś tandetna prezentacja zawodników i teraz oczywiście reklamy :lol:.
Vimesie, ależ niekonsekwencja, przecież długaśne reklamy przy okazji komercyjnych transmisji telewizyjnych to nic jak efekt wolnego rynku, który tak chwalisz, czyż nie? :wink:

Przecież Polsat po prostu chciał zarobić, a że miał świetną ku temu okazję... :whistle:
bohdan pisze:jak to napisał ziomek na fejsbuku:

"Sapp nie zrobił nic tak jak przez ostatnie 17 walk, z których przegrał 16. On teraz jeździ po świecie, bazuje na fame, który kiedyś zrobił w Pride i K1 i zgarnia gruby hajs. Tydzień temu walczył na Słowacji, a za tydzień już jedzie do Australii. Bierze każdą walkę i z byle kim, poddaje się po 30 sekundach, zadowolony zgarnia czek i jedzie dalej w świat"
Hehehe, widać było, że kolo się mocno promuje. Z tego co mówili wydał dwie książki (jakie?!) w takim wypadku trzeba się pokazywać, żeby sprzedaż nie spadała.:)

Trzeba jednak przyznać, iż widać po Pudzianie pewne postępy, jak sobie przypominam jego pierwsze walki... :doh:
Ostatnio zmieniony 13 maja 2012, 00:14 przez LordJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 13 maja 2012, 00:10

jak to napisał ziomek na fejsbuku:

"Sapp nie zrobił nic tak jak przez ostatnie 17 walk, z których przegrał 16. On teraz jeździ po świecie, bazuje na fame, który kiedyś zrobił w Pride i K1 i zgarnia gruby hajs. Tydzień temu walczył na Słowacji, a za tydzień już jedzie do Australii. Bierze każdą walkę i z byle kim, poddaje się po 30 sekundach, zadowolony zgarnia czek i jedzie dalej w świat"

Więc nie ma co się jarać walką Pudziana.
<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> pokazał serducho do walki, a Mammed to klasa sama w sobie.

Szkoda, ze Kwaśniewskiego w Rumunii przekręcili i wygrał Lungu, co sami Rumunii skwitowali gwizdami :prochno:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 13 maja 2012, 00:27

Występu Pudzianowskiego nie chce mi się komentować, bo jak dla mnie w dalszym ciągu to jakaś parodia.

Genialny występ Materli - wykorzystał nieuwagę rywala i wygrał mimo kontuzji operowanego kolana - szacun :!: Coraz bardziej imponuje Khalidov - nie mogę się już doczekać jego występów w UFC (nie mam wątpliwości, że Polak ma szansę zawojować te najbardziej prestiżowe zawody).


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 13 maja 2012, 00:28

Muszę przyznać, ze oglądałem taką galę pierwszy raz w życiu, ale ten nokaut Khalidova zrobił wrażenie. Ten gong był niesamowity, koleś nie wiedział co się dzieje przez dobre 15 sekbund.

Pudzian chyba pobił rekord Gołoty, jeśli chodzi o długość walki :prochno:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 13 maja 2012, 00:28

Przeciez ten murzynek sie cieszyl, ze tak szybko dostal po pysku i moze jechac z powrotem do hotelu. Hajs sie zgadza, mogl sie pobujac po sali pelnej ludzi w bialym futrze przy czarnym rapie, za tydzien ciag dalszy odcinania kuponow i tyle go interesuje.

Aha, Pudzianowi wychodzi w zyciu wiele, ale na pewno nie udzielanie wywiadow. Nie dosc, ze w ogole nie odpowiada na zadane pytania i w kolko powtarza to samo, to jeszcze wpieprza sie bezczelnie z nazwami sponsorow.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 13 maja 2012, 00:36

deszczowy pisze: Pudzian chyba pobił rekord Gołoty, jeśli chodzi o długość walki :prochno:
Widać, że to Twoja pierwsza gala. :wink:
bendzamin pisze: Aha, Pudzianowi wychodzi w zyciu wiele, ale na pewno nie udzielanie wywiadow. Nie dosc, ze w ogole nie odpowiada na zadane pytania i w kolko powtarza to samo, to jeszcze wpieprza sie bezczelnie z nazwami sponsorow.
W ogóle mam wrażenie, że Pudzianowskiemu brakuje klasy. Khalidov robi w ringu tak naprawdę to, na co ma ochotę (ten strzał kończący walkę to najwyższa półka), a nadal pozostaje człowiekiem skromnym, sympatycznym itd. W przypadku tego pierwszego jest wręcz odwrotnie....


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 maja 2012, 01:11

mrozzi pisze:
bendzamin pisze: Aha, Pudzianowi wychodzi w zyciu wiele, ale na pewno nie udzielanie wywiadow. Nie dosc, ze w ogole nie odpowiada na zadane pytania i w kolko powtarza to samo, to jeszcze wpieprza sie bezczelnie z nazwami sponsorow.
W ogóle mam wrażenie, że Pudzianowskiemu brakuje klasy. Khalidov robi w ringu tak naprawdę to, na co ma ochotę (ten strzał kończący walkę to najwyższa półka), a nadal pozostaje człowiekiem skromnym, sympatycznym itd. W przypadku tego pierwszego jest wręcz odwrotnie....
Hm, a gdzie dokładnie upatrujesz ów "brak klasy" u Pudziana? Że prosty chłop? To od dawna każdy wiedział. Jednak, co złego powiedział Mariusz w dzisiejszym wywiadzie, aby stwierdzić, że nie jest "skromnym, sympatycznym itd." człowiekiem?

EDIT
Jakie odczucia macie po walce dwóch Polek? Szczerze...pojękiwania tej, która przegrała, niemalże łzy w oczach i ogólne zagubienie obu (przyglądnijcie się ich zachowaniu) przekonuje mnie w twierdzeniu, że kobiety w sztukach walki muszą zatracić swoją kobiecość, inaczej nie ma to sensu...

Z całej gali dobrze wspominam Matta Horwich'a...dziwny kolo. :prochno:


Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 13 maja 2012, 09:13

Po walce Pudziana Najman się pewnie ucieszył :smile:


Obrazek
jareckijuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2008
Posty: 105
Rejestracja: 26 lipca 2008

Nieprzeczytany post 13 maja 2012, 09:58

deszczowy pisze:Muszę przyznać, ze oglądałem taką galę pierwszy raz w życiu, ale ten nokaut Khalidova zrobił wrażenie. Ten gong był niesamowity, koleś nie wiedział co się dzieje przez dobre 15 sekbund
Również oglądałem KSW pierwszy raz tak, żeby usiąść i pooglądać. Walka Khalidova zrobiła naprawdę wrażenie ;) trener zrobił jedną podpowiedź prawy lub lewy sierpowy i rywal naszego "polaka" leży ;)


Z Juventusem od 2004 roku!
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 13 maja 2012, 10:47

jareckijuve pisze:Również oglądałem KSW pierwszy raz tak, żeby usiąść i pooglądać. Walka Khalidova zrobiła naprawdę wrażenie ;) trener zrobił jedną podpowiedź prawy lub lewy sierpowy i rywal naszego "polaka" leży ;)
A dlaczego Polaka w cudzysłowiu? (tak nawiasem, piszemy wielką literą)

Mamed jest naturalizowanym obywatelem ale to nie Ojgen czy inny Olisadebe, on ma prawo być nazywany Polakiem.


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 13 maja 2012, 11:37

Jak dla mnie najlepsza walka wczorajszego KSW to właśnie walka <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> . To jest niesamowite jaką on ma wole walki i zawzięcie . Mimo ,że odnowiła mu się podczas walki kontuzja kolana przez silne kopnięcie przeciwnika ( no i później cały czas próbował atakowac kolano Materli) potrafił się podnieść i wygrać walkę :D .

Khalidov po raz kolejny pokazał klase i potwierdził ,że jest po prostu zaje***tym fighterem. I mi imponuje jego zachowanie , ten człowiek ma naprawdę wielką klasę. Mógłby spokojnie walczyć w UFC, a tym czasem chce rozsławić Polskie KSW i prosi naszą federację o zorganizowanie walki poziomu UFC w Polsce. Możemy się tylko cieszyć ,że to on reprezentuje Polskę .


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 13 maja 2012, 11:39

Oj się porobiło, w Polsce znowu biją murzynów :lol:. Walki były całkiem dobre, więc 40 minutowe opóźnienie poszło w niepamięć. Do kobiecego MMA nigdy się nie przekonam, to w ogóle nie jest sexy. W wykonaniu kobiet zdecydowanie bardziej wolę wrestling 8).


Obrazek
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 13 maja 2012, 11:41

Pudzian to porażka, jego taktyka jest prosta. Chłop jest silny i startuje na rywala równo z gongiem, ile starczy mu sił to dobre, potem gdy opadnie z sił robi się problem. To, że czepie kasę tam gdzie się da i występuję w TV w czym tylko się da mieć za złe nie można , ale ten sport naprawdę by sobie odpuścił. MMA to naprawdę fajny sport, a oglądając Pudziana w niczym go nie przypomina. Mam wrażenie, że postać Pudziana trochę odstrasza od tego sportu. Zamiast promować naprawdę dobrego fightera Mameda, to promuje się Clowna. Polsat naprawdę mógł by się bardziej starać i trochę lepiej pokazywać ten sport, a nie tylko myśleć o trzepaniu kasy i z ringu robić komedie. I kto to w ogóle jest Nejman :?:


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 13 maja 2012, 11:46

^up,
przecież gdyby Pudzian dostawałby fighterów do pojedynku, zamiast clownów, dostałby dwa razy bęcki i cała oglądalność poszłaby na Ojca Mateusza w TVP.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
ODPOWIEDZ