Walki Polaków w MMA

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 13 września 2012, 21:50

@up
a moim zdaniem jak na razie przynajmniej PPV w Polsce w ogóle nie powinno przechodzić dobrze wiemy jakie jest nasze społeczeństwo i szczerze jakoś przeżyję te KSW i rano obejrzę powtórki , a na Orange Sport każda gala UFC leci za darmo a tam poziomu nie ma co porównywać do naszej Konfrontacji.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 15 września 2012, 17:24

Vimes pisze:Najciekawsze jest to, że sami zawodnicy są przeciwni PPV. Fragment wywiadu z Błachowiczem:
KSW 20 będzie po raz pierwszy transmitowana w systemie pay-per-view. Co pan o tym myśli? Czy obowiązek płacenia za obejrzenie gali nie odwróci kibiców od polskiego MMA?

- Mam nadzieję, że nie. Choć ode mnie odwróciła się już część sponsorów. Wiedzą, że galę obejrzy mniejsza niż dotychczas liczba kibiców i zwijają manatki. My, zawodnicy, nie mamy z tytułu sprzedaży gali w pay-per-view żadnego procentu, stąd trudno bym był zadowolony. Ale cóż, początki zawsze są trudne. Po gali usiądziemy z właścicielami KSW do stołu i na pewno ustalimy jakiś kompromis. Póki jednak tego kompromisu nie ma, transmisjom w pay-per-view mówię zdecydowane "nie".

Źródło
Moim zdaniem, Polsat podjął kiepską decyzję decydując się wprowadzić PPV na gali, na której nie występuje Chalidow.
Z tej wypowiedzi bardziej wynika, że przez PPV zawodnicy tracą sponsorów, nie otrzymując nic w zamian. Dostaną procent z opłat i PPV zostanie na kolejne gale.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 17 marca 2013, 20:53

Nie wiem, czy wczoraj oglądał ktoś MMA czy wszyscy oglądali mecz z Bolonią. Ja zdecydowałem się na galę z Polsatem :D I chyba mam czego żałować (mam nadzieję, że to nie jest żadna herezja). Dla mnie najlepsza gala KSW jaką widziałem :bravo:


Anhiev pokazał, że umie się bić, ale trzeba przyznać, że w pewnym momencie mnie ciary przechodziły po tym co tam zobaczyłem. Zwłaszcza oglądanie powtórek tego nokautu to spore wyzwanie. Masakra jednym słowem.

Strus też dostał nieźle po głowie. Ale jego mi mniej było szkoda. Może to dlatego, że na poprzedniej gali wygrał po kontuzji Kułaka, którego bardzo lubię ;)


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2013, 09:37

Nie wiem, ilu z was oglądało wczoraj MMA Attack, ale fajnie było porównać do KSW inną polską federację.

IMO to porównanie pokazuje, jak daleko z przodu jest KSW. Typ, który zapowiadał walki w porównaniu do Kasty to tylko nędzna imitacja. Poziom walki w porównaniu do ostatniej gali KSW był nieporównywalnie niższy.

Aha, no i główna walka wieczoru, wokół rozkręcono cały event - można się tutaj doszukiwać analogii do walki Pudzian - Najman. To miało być show stworzone przez medialnych amatorów. MMA Attack nie miało jednak tyle szczęścia i walka zakończyła się kompromitacją organizacji. Ale przynajmniej szczerze się przy niej uśmiałem :prochno:


PS Sędziowie dla mnie też tragedia. Jeśli chodzi o MMA to można powiedzieć, że jestem jaroszem, ale Grabowski dostał fory od sędziów. Walka Burneiki też powinna zakończyć się obustronną dyskwalifikacją.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2013, 10:23

francois pisze:Walka Burneiki też powinna zakończyć się obustronną dyskwalifikacją.
Ozdoba nie wyprowadził przez te 12 czy 13 minut "walki" ani jednego ataku, Hardkorowy próbował, ale przecież on się przewracał po kilku krokach i próbie zadania ciosu. Trudno wymagać od takiego byczka, żeby w tańcu dorównywał tancerzowi. Mądre jego słowa po zakończeniu walki, publiczność się bawi, jest ok.

Całość tutaj:


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2013, 10:57

Obustronna dyskwalifikacja - to raz
Burneika dostał niezły oklep od striptizera :D Masakraaaa

Brawo dla Ozdoby czy jak mu tam.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2013, 20:39

Ogląda ktoś KSW23? Poratuje ktoś linkiem do dobrego streamu?


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2013, 20:47

francois pisze:Ogląda ktoś KSW23? Poratuje ktoś linkiem do dobrego streamu?
Proszę Cię bardzo :)

http://www.beat-down.pl/


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2013, 20:56

zakiii pisze:
francois pisze:Ogląda ktoś KSW23? Poratuje ktoś linkiem do dobrego streamu?
Proszę Cię bardzo :)

http://www.beat-down.pl/
Jestem Twoim dłużnikiem :D


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 00:04

Oglądał ktoś KSW 27?? Mamed znowu zrzeźnił xD Co to jest za koleś xD Dźwignia i ręka wykręcona xD


Obrazek
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 00:08

Mamed jest mistrzem. Mimo, że nie jetem żadnym fanem sportów walki, to Khalidowa oglądam zawsze :D Genialnie się patrzy na to co on wyprawia. Wyrazy uznania i szacunku i czekam na kolejne jego walki :ok:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 18 maja 2014, 01:16

Fajnie byłoby zobaczyć w końcu Mameda w UFC.. Może pewnego dnia się uda, jeśli White to klepnie. :wink:

Myślałem, że tym razem Pudzian zbierze już oklep, ale skończyło się dla niego szczęśliwie. Ledwo jednak dyszał. :smile:

Pod koniec maja jadę na UFC do Berlina i będzie okazja, by obejrzeć innych Polaków w akcji. :dance:


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 28 listopada 2015, 22:07

Trochę chamsko odświeżam, ale może Wy poratujecie jakimś nietnącym się streamem KSW33, bo już 'dolca dostaję, a Materlę z Czeczenem bym z ciekawości obejrzał.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 28 listopada 2015, 22:10

Poki co jest niezle... Jakby co prosze sie czestować :)

http://sport-cast.pl/online/ksw33-mma.php


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 28 listopada 2015, 22:11

Tyrael pisze:Poki co jest niezle... Jakby co prosze sie czestować :)

http://sport-cast.pl/online/ksw33-mma.php
Oby do ostatniego werdyktu. Dzięki, mistrzu! ;)


ODPOWIEDZ