Walki Polaków w MMA

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 16:35

To była kolejna dobra gala KSW :bravo:

IMO w walce Pudziana powinna być dogrywka, ale Thompson dał niezły popis chamstwa. Szkoda, że Polsat nie transmitował tej farsy do końca, tylko przerwę puścili :/

Kornik :shock: :bravo:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 20:54

jarmel pisze:
LordJuve pisze:
Skoro nie wiesz jakie są zasady punktowania w MMA to jakim prawem wysuwasz takie kategoryczne osądy iż "pudzian na pewno przegrał"? :lol:
:shock: A może przeczytaj posty zanim cokolwiek napiszesz? Gdzie ja powiedziałem takie coś?
Fakt, napisałeś o remisie, pomieszało mi się (noo co? nawet mi się to może zdarzyć :P), zwracam honor.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2011, 12:17

Właśnie oglądam konferencję prasową KSW. Federacja chyba doszła do wniosku, że przekręt z ogłoszeniem zwycięstwa Pudzianowskiego w walce z Thompsonem był zbyt ordynarny i nie przejdzie bez echa. Zatem panowie Kawulski i Lewandowski ogłosili dzisiaj, że uwaga, uwaga - sędziowie pomylili karty z wynikami i powinna być dogrywka :rotfl:. Najlepszy był dziennikarz, który zapytał Pudzianowskiego, czy nie czuje się oszukany :rotfl:. W takim razie jak ma się czuć Thompson? W dodatku właściciele federacji krytykowali Thompsona za to, że się wkurzył po walce. Facet został oszukany, słusznie się zirytował, a ci pajace go krytykują.


Obrazek
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 28 listopada 2011, 13:24

Postawiono sporą kasę u buka na Pudziana, sędziowie "pomogli", kasa została wypłacona, więc można teraz wynik uznać za nieważny... :prochno: Ktoś mi wyjaśni co jest takiego fajnego w oglądaniu jak się dwóch pajaców leje w blasku fleszy? Dla mnie to jest żałosne, a ktoś postanowił na tym zbić kasę i sportem to nazywa.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 28 listopada 2011, 13:37

To takie typowo polskie :lol:


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2011, 13:55

Właściciele KSW chyba zorientowali się, że po tak ordynarnym przekręcie może im być bardzo trudno ściągnąć na swoje gale poważnych zawodników z zagranicy, więc wymyślili szopkę pod tytułem "techniczny błąd". Takie tematy: "Pudzian - Thompson : seriously the worst robbery ever", królują zapewne na większości branżowych portali.


Obrazek
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 28 listopada 2011, 14:38

Generalnie tak:
Od strony organizacyjnej - gala fajna. Nie moje klimaty, ale fajna.
Od strony sportowej - żenada jak zwykle. Na sharedogu leją z nas, że lokalne walki zawodników spoza pierwszej setki rankingów przyciągają tysiące ludzi na trybuny... Walka Pudzian (181.) vs. Thompson (101.)... brak słów... Przy uznaniu, że Pudzian wygrał drugą rundę (moim zdaniem bliższą remisu), można było pokusić się o dogrywkę, ale dawać zwycięstwo? Dobrze, że chociaż MD, bo wszędzie na portalach piszą, że było to UD, więc wstyd jeszcze większy.

Nawet Mamed, o którym KSW wciska bajki, że jest w top10 świata. Gość ma 31 lat, więc najwyższy czas, aby zacząć walczyć z kimś z czołowej piętnastki-dwudziestki.

Edit: według fightmatrix po gali Mamed wskoczył 11miejsce MW... No i Pudzian z Thompsonem zamienili się miejscami, choć żąden nie awansował do top100.[/i]


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 28 listopada 2011, 16:31

Niezła szopka wyszła z tym Thompsonem, ale wg mnie jest to dobra decyzja. Może będzie trzecia walka :think:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2011, 18:03

francois pisze:Niezła szopka wyszła z tym Thompsonem, ale wg mnie jest to dobra decyzja. Może będzie trzecia walka :think:
Panowie z KSW tylko trochę poprawili swoją sytuację. Teraz nie są już oszustami, są "tylko" niekompetentni, bo nie potrafią zatrudnić sędziów potrafiących poprawnie podliczyć wyniki. Tak czy inaczej strzelili sobie w stopę.


Obrazek
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 21:40

Oglądał ktoś z Was galę MMA ATTACK 2? Pytam o galę, nie o samą walkę Koksa z Najmanem.

Moim zdaniem MMA ATTACK poważnie depcze po piętach KSW, a pod kilkoma aspektami nawet ją przewyższa, co nie ukrywam - bardzo mnie cieszy. Gale Lewandowskiego i Kawulskiego oglądałem od dawna, ale ostatnio coraz częściej przeszkadza mi ich pajacowanie. Przede wszystkim kontrowersyjne wyniki, z których na pewno najgłośniejszym był ten po walce Pudzian vs Thompson, ale także po Mamed vs Ryuta Sakurai z 2010 roku, czy wiele, wiele innych mocno naciąganych zwycięstw Polaków. MMA ATTACK nie stosuje tego typu praktyk, dodatkowo przyjęli co do każdej walki zasadę 3x5 min, co jeszcze bardziej uniemożliwia wpływanie na wynik przez sędziów. Postarali się też o zatrudnienie świetnych sędziów ringowych, w tym - chyba najbardziej znanego w mieszanych sztukach walki - Big Johna McCarthego.

Jeśli chodzi o sam poziom sportowy walk, to mimo że MMA ATTACK nie dysponuje takimi zawodnikami jak Mamed czy Błachowicz, potrafili zapewnić emocjonujące i efektowne konfrontacje.

Jeśli KSW nadal chce pozostać na topie, właściciele muszą mocno przemyśleć swoją strategię...


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 02 maja 2012, 08:43

Oglądałem galę z kumplami i sami przyznali, że nie ma takiego wypaczania wyniku w stronę Polaków jak na KSW, więc chyba nie był to ich wybryk tylko ktoś jeszcze tak w Polsce sądzi. Wydaje mi się, że KSW może za niedługo stracić właśnie ludzi na rzecz MMA ATTACK, no chyba, że dalej wolą wygrywać dzięki dziwnym decyzją sędziów.


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 02 maja 2012, 10:53

wloski pisze:dziwnym decyzją sędziów
Nice one...

Burneika śmiesznie wyglądał naparzając Najmana w parterze - trochę mu te bice przeszkadzały. :D


Bianconero92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 września 2007
Posty: 251
Rejestracja: 07 września 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2012, 16:44

Oj dzieje się dzieje na ważeniu ;)



Gala w sobotę od 20 na Polsacie.
Co do samej gali myślę, że Khalidow wygra spokojnie, natomiast Pudzian no niestety za dużo szans mu nie daję ;/ około 15 kg różnicy, wzrostowo również nie wygląda to za ciekawie.


Welcome to my world,
the world of JUVENTUS !
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2012, 20:47

KSW "żondzi", 40 minut opóźnienia ze startem, potem jakaś tandetna prezentacja zawodników i teraz oczywiście reklamy :lol:.


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 12 maja 2012, 23:56

Walki oczywiście nie widziałem, bo zmieniłem kanał na całe 2 minuty :lol:
Jakoś zażenowało mnie wejście Pudziana i 'efektowna' muzyka jego brata, więc pomyślałem sobie, że przełączę na mecz Barcy i wrócę na, gdy obaj zawodnicy zaczną się lać. Przełączyłem i zobaczyłem Sap'a, który zalany jest krwią :prochno:
Apropos dużego murzyna. Ta jego szopka po walce była troszkę żałosna. Przytulanie się do każdego, kłanianie się Mariuszowi, uśmieszki... Chyba chciał pokazać, że ta walka nic dla niego nie znaczyła, ale jakoś nie wyszło mu to najlepiej. :doh:


Obrazek
ODPOWIEDZ