Walki Polaków w MMA

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 00:05

A imię mu było 44. Wziął mu Polsat wygadanego leszcza, a teraz przez najbliższe pół roku Pudzian będzie nabijał Solorzowi kabzę.
Parszywa komercja.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 00:06

Totalny nokaut :whistle: :bravo: Wielkie brawa dla Pudziana, szkoda że tak krótko, ale jak pięknie.

Sędzia najlepszy jak rozdzielał Pudziana, aż się fajne wywrócił z ręką Pudziana :lol:


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 00:07

WOW :D to było coś, piwa nawet nie zdążyłem otworzyć, wielkie brawa i gratulacje dla Pudziana i lekcja pokory dla Najmana :roll:


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 00:11

No i sie Pudzian przekonal na własnej skórze, czym różni się hodowla organizmu od sportu... :D:D:D:D


AmericanPsycho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2005
Posty: 402
Rejestracja: 28 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 00:11

Totalnie zdemolowany!
Pudzian to jest jednak tur. Szkoda, że tak szybko...
Tylko zastanawia mnie jedna rzecz... Jak to jest? Pudzianowski to przecież jeden wielki steryd, sterydy z kolei są w sporcie raczej zabronione. Dlaczego więc, Mariusz został dopuszczony do tej formuły?


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 00:12

Dobra taktyka "locasy" na słabe nogi pięściarza ułatwiły Pudzianowi zadanie. Jestem ciekaw walki z kimś bardziej doświadczony, z kimś z Mauy Thai.
delakha pisze:Pudzianowski to przecież jeden wielki steryd, sterydy z kolei są w sporcie raczej zabronione. Dlaczego więc, Mariusz został dopuszczony do tej formuły?
Może odstawił i bierze coś legalnego na utrzymanie masy i siły.
Ostatnio zmieniony 12 grudnia 2009, 00:13 przez oliver, łącznie zmieniany 1 raz.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 00:12

Hahaha...jak Pudzian atakował leżącego Najmana to mi się momentalnie skojarzył z wściekłym, wielki, zielonym Hulk'iem.:D Nie no, koleś widać samą potęgą kopnięć zrobił na mnie wielkie wrażenie, jakbym ja dostał takiego kopniaka to by mi obie nogi poszły. :o Reszta to już masakra.

Zastanawiam się tylko czy Pudzian powinien bawić się dalej w MMA. Niestety, musi popracować troche nad kondycją (po 30 s był bardzo zsapany) oraz techniką, bo jeśli przyjdzie mu walczyć z kimś, kto ma większe doświadczenie to na parterze może nie być już tak różowo.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 00:12

Nowa jednostka czasu 1 Najman = 44sekundy.

To jest coś niemożliwego, cały dzień czekałem na walkę. 44 sekundy i po sprawie :C


Pawel1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 czerwca 2008
Posty: 145
Rejestracja: 19 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 00:14

Pudzian niczym bestia rozszarpal Najmana liczylem ze troche dluzej to potrwa no ale coz wielkie brawa dla dominatora i czekamy na nastepne walki.


Pavciooo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 315
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 00:14

Czyny, nie słowa.

Nasi piłkarze mogliby się tego nauczyć od Pudziana :!:

Co do walki, przewidywałem, że właśnie tak się skończy, chociaż myślałem, że Najman wytrzyma chociaż minutkę. O wygraną Pudziana można było być spokojnym jeśli się czytało różne informacje sportowe o jego przygotowaniach i nie mówię tu o informacjach typu "Pudzian łamie żebra sparing partnerom" a o samych opisach jego ciężkiej pracy na treningach i zrzucania wagi. Tą krótką walką pokazał, że po odpowiednim przygotowani potrafi połączyć siłę z szybkością, te jego kopniaki były szybkie, celne, a przede wszystkim - masakrycznie silne, to było po prostu widać jak Najmana znosiło po nich. W parterze natomiast sędzia kończąc walkę uratował Najmana przed poważnymi obrażeniami, Pudzian by go po prostu wbił w ring.

Czekamy na kolejne walki Pudzianowskiego w MMA, oby równie efektowne i zwycięskie :twisted:


maydayxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2006
Posty: 172
Rejestracja: 26 marca 2006

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 00:17

Z czym Najman na ring :smile: Brawa dla Mariusza bardziej wydawało mi sie ze Najman wygra ale po wygladzie Pudziana ( ile stracil w klacie i w bicepsie) RESPEKT DLA MARIUSZA PUDZIANA PUDZIANOWSKIEGO !!


Obrazek
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 00:23

O_O

Najman zostal wdeptany w ziemie, nie mial nic do powiedzenia. Ale jajca. Przed walka bym jeszcze powiedzial ze Najman ma dosc spore szanse, w koncu doswiadczenie itd, ale wyraz twarzy najmana po przyjeciu pierwszych ciosow, jak juz sie zaczal panicznie cofac, wyprowadzil mnie z bledu. Masakra.

Po cichu liczylem ze Pudzian wygra, wiec nie jestem zawiedziony ;)


Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 00:25

"Dawaj na ring, dawaj na ring! Zaraz Cię zniszczę, zaraz Cię zniszczę" :lol::lol::lol: Wybaczcie, ale dawno takiej chały nie słyszałem. Mógł puścić oklepanego "Eye of the tiger" i by na tym lepiej wyszedł. :D Z pewnością to jest to nad czym Pudzian musi popracować. Aczkolwiek taktyką (o ile to nie był przypadek) mnie pozytywnie zaskoczył.


Obrazek
_Nothing_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 października 2008
Posty: 36
Rejestracja: 31 października 2008

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 00:30

Ale on go tyrał po tym ringu. Te jego kopniaki...bezcenne, Najman odleciał ładnie ;D

btw. ciekawe jak wyglądał by Najman po "czystym" prostym :\


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 00:37

pan Zambrotta pisze:
szczypek pisze:
pan Zambrotta pisze:Ja jestem za Najmanem.
Buuuu... :płaczę:
postawiłeś na złego konia misiu :smile:
Ja zawsze stawiam na dobrego konia ^^ A Ty, misiu, ślepakami strzelasz xD

I bardzo dobrze! Nic mnie tak nie rozwaliło jak:
Borek: Jaka była Twoja taktyka?
Najman: Wytrzymać minutę...


ODPOWIEDZ