Walki Polaków w MMA

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 00:05

Ja wiem ze dla zwyklych ogladaczy to pudzian wygral bo walnal dwa razy w stojce tak ze sie zachwial ale nikt nie widzial ze 3/4 w pierwszej i drugiej walce lezal na deskach i byl bity przez thompsona. ''Promuja'' naszego pudziana.


MaNieK_JuVe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 187
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 00:20

Niestety ale werdykt w walce Pudziana to skandal. Nie zdziwilbym sie gdyby sedziowie oglosili zwyciestwo Thompsona ale punktowac w druga strone to cos niemoralnego. Osobiscie liczylem ze bedzie 3 runda bo o ile 1 Anglik wygral zdecydowanie to w drugiej bylo bardziej rowno, ale cala walke punktowac dla Mariusz to nieporozumienie i wstyd na caly swiat MMA. Nie zdziwie sie jak nikt z ambicja nie zawalczy z Pudzianem na nastepnym KSW tylko co najwyzej jakis wypalony zawodnik ktory poleci na kase bo mu wszystko jedno.
Piekne zwyciestwo Mameda, bardzo przyjmnie oglada sie takie walki, widac ze chlopak ma duzy potencjal i oby powalczyl w bardziej prestizowych federacjach.
Reszty niestety nie ogladalem bo Juve, ale po walce Pudziana pozostal spory niesmak, nawet mimo tego ze zrobil spore postepy, to nic nie zatuszuje tej farsy jaka safundowalo nam KSW.


Forza Juventus, Forza Azzurri
Moja jedyna milosc Juventus FC !!!
Zagraj w Lola: http://signup.leagueoflegends.com/?ref= ... 3963740312
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 01:27

ojoj i teraz masa hejterow zacznie wielce kibicowac angolowi? bez przesady, gosci cielskiem padal na pudziana i to tyle jakies cioski probowal i to tyle, porownaj twarze obu zawodnikow, pudzian nie lezal jak kloda tylko probowal cos robic, a laps uwalal sie na nim i co jest wielkie mma i to ma swiadczyc o tym ze gosc ma wygrac? bez przesady, skandalem jest polsat, ze wewalil reklamy zamiast pokazac co si etam dzieje, bo to moglo byc najciekawsze z calej gali hehe, w sumie dogrywka bylaby najlepszym rozwiazaniem z tego wszystkiego zamieszania, a ten buc parchaty bedzie fakowal wielce, z porazka trzeba umiec sie pogodzic a nie plakac jak dziecko, pajac i tyle


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 09:21

Pudzian nie umie nic innego jak Low Kick? :prochno: Fajnie mu nabił pod koniec II rundy i to zdecydowało...Mi to zwisało czy Maniek wygra.


PawSt

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2010
Posty: 152
Rejestracja: 28 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 10:06

Proponuje osobą które tak zaciekle bronią Pudziana, nie ośmieszać się i zamilczeć, bo nawet laik nie punktował był tej walki na niego...

Co się dzieje nagle w kraju mamy 40mln specjalistów mma? :shock:


jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 10:18

Zwycięstwo Thompsona? Nie wiem jak jest punktowana taka walka jak w pierwszej rundzie, ale na pewno na konto Anglika musi być zapisana. Druga należała do Pudziana. Szczególnie końcówka. To były praktycznie jedyne ciosy, jakie można było obejrzeć :angry: Ewidentnie dogrywka, w której wydaje mi się Pudzian mógłby przegrać bardziej przez brak kondycji, niż ciosy Thompsona. Dziwny pojedynek i jednogłośnego zwycięzcę ciężko wybrać.

Na jedno fajnie, że Mariusz wygrał. Z chęcią obejrzę kolejny jego pojedynek.

PS: Cieszmy się, że mamy w tym sporcie Mameda :ok:


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 10:18

PawSt pisze:Proponuje osobą które tak zaciekle bronią Pudziana, nie ośmieszać się i zamilczeć, bo nawet laik nie punktował był tej walki na niego...

Co się dzieje nagle w kraju mamy 40mln specjalistów mma? :shock:
A co, ty niby jesteś specjalistą tak? :lol:
I nie osobą tylko osobom.


#AllegriOut
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 10:22

Pudzian tej walki na pewno nie wygral. 1 runda zdecydowanie dla Anglika, druga ewentualnie naciagany remis.


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 10:40

Ale oszukali Thompsona :smile: Ciekaw jestem co mówił dalej, kiedy Polsat włączył reklamy. Ucięli go zaraz po tym, jak powiedział, że werdykt kijowy i KSW nie jest poważne ;) Jeśli chodzi o Pudziana, na zawsze pozostanie ulicznym fighterem, uderzającym głupimi cepami i nie myślącym w walce, a ponadto bez siły ciosu... no i niestety - już nawet bez siły w graplingu. Szkoda, że KSW dalej go promuje, choć może dzięki temu federacja się rozwinie i w przyszłości będzie więcej walk takich jak Błachowicz-Sokoudjou czy Mamed-Taylor.


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
PawSt

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2010
Posty: 152
Rejestracja: 28 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 10:44

jarmel pisze:
PawSt pisze:Proponuje osobom które tak zaciekle bronią Pudziana, nie ośmieszać się i zamilczeć, bo nawet laik nie punktował był tej walki na niego...

Co się dzieje nagle w kraju mamy 40mln specjalistów mma? :shock:
A co, ty niby jesteś specjalistą tak? :lol:
Skąd to wywnioskowałeś? Próbujesz być fajny?

Parę gal widziałem takich jak UFC i bellator(zanim jeszcze Polsatowe pijawki się do KSW dobrały :] ), żeby wiedzieć kiedy werdykt jest zły a kiedy dobry... Nie mam zamiaru umniejszać Pudzianowi, bo progres widać jednak tej walki nie wygrał.

Co do Mameda świetna walka, cieszy to jak wygrywa, ale przed nim ważna decyzja, aby zacząć walczyć z kimś z top 10. Myślę że w Stanach go przyjmą z otwartymi ramionami :)
Ostatnio zmieniony 27 listopada 2011, 10:45 przez PawSt, łącznie zmieniany 1 raz.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 10:44

Ja to w ogóle jest punktowane? Bo jeżeli każdy trafiony cios (trochę jak np. boks na olimpiadzie) to punkt i finalnie liczy się sumę a nie każdą runde osobno, to kto wie, może się uzbierało. Bo pierwszej rundy Mariusz nie wygrał, ale w końcówce pojedynku miał ładną serię, wprawdzei nie były to bardzo mocne ciosy, ale grunt że trafiał.
Ale tot ak na oko, bo szczerze mówiąc się nie znam, trochę przypadkowo oglądałem nawet, choć nie powiem, też mnie wynik zdziwił.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 10:54

PawSt pisze: Skąd to wywnioskowałeś?
Może stąd, że piszesz "nagle w kraju mamy 40mln specjalistów mma?", a sam zabierasz głos?

Nie, Pudzian nie wygrał tej walki, moim zdaniem powinien być remis, ale proszę cię nie każ "zamilczeć i nie ośmieszać się" ludziom, którzy sądzą inaczej, bo sam jakąś wyrocznią nie jesteś.
PawSt pisze: Próbujesz być fajny?
:lol:
@D@$ pisze:Ja to w ogóle jest punktowane? Bo jeżeli każdy trafiony cios (trochę jak np. boks na olimpiadzie) to punkt i finalnie liczy się sumę a nie każdą runde osobno, to kto wie, może się uzbierało. Bo pierwszej rundy Mariusz nie wygrał, ale w końcówce pojedynku miał ładną serię, wprawdzei nie były to bardzo mocne ciosy, ale grunt że trafiał.
Też o tym myślałem, tym bardziej, że ta pierwsza runda wygrana przez Thompsona raczej polegała na leżeniu na Pudzianie, a nie okładaniu go.


#AllegriOut
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 15:08

jarmel pisze:
@D@$ pisze:Ja to w ogóle jest punktowane? Bo jeżeli każdy trafiony cios (trochę jak np. boks na olimpiadzie) to punkt i finalnie liczy się sumę a nie każdą runde osobno, to kto wie, może się uzbierało. Bo pierwszej rundy Mariusz nie wygrał, ale w końcówce pojedynku miał ładną serię, wprawdzei nie były to bardzo mocne ciosy, ale grunt że trafiał.
Też o tym myślałem, tym bardziej, że ta pierwsza runda wygrana przez Thompsona raczej polegała na leżeniu na Pudzianie, a nie okładaniu go.
Skoro nie wiesz jakie są zasady punktowania w MMA to jakim prawem wysuwasz takie kategoryczne osądy iż "pudzian na pewno przegrał"? :lol:

Moja intuicja podpowiada mi, że powinna się odbyć dogrywka. To byłoby najuczciwsze rozwiązanie.
Poza tym, dziwi mnie jedna rzecz: podczas walki był taki moment, w którym już obaj zawodnicy krwawili. Zastanawiam się, dlaczego sędzia nie przerwał walki w celu ich opatrzenia?

Cieszy fakt iż Pudzian zrobił rzeczywisty skok jakościowy, jak go pamiętam z pierwszych walk, podczas których nie był w stanie walczyć dłużej niż 30 s...dajcie spokój.

Z drugiej strony byłem zszokowany intrem do pojedynku, w którym pokazywali urywki z poprzedniej konfrontacji (nie oglądałem jej) Mariusza z Thompsonem...jak zobaczyłem to "mordobicie" Pudziana i kompletną jego nieskuteczność to się przeraziłem, zadałem sobie pytanie: jak facet, który w życiu przerzucił setki ton ciężarów teraz nie robi wrażenia na kolesiu, któremu właśnie tłucze twarz... :doh:


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 15:23

LordJuve pisze:
Skoro nie wiesz jakie są zasady punktowania w MMA to jakim prawem wysuwasz takie kategoryczne osądy iż "pudzian na pewno przegrał"? :lol:
:shock: A może przeczytaj posty zanim cokolwiek napiszesz? Gdzie ja powiedziałem takie coś?


#AllegriOut
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 15:41

PawSt pisze:Proponuje osobą które tak zaciekle bronią Pudziana, nie ośmieszać się i zamilczeć, bo nawet laik nie punktował był tej walki na niego...

Co się dzieje nagle w kraju mamy 40mln specjalistów mma? :shock:
zapewnie pijesz tez do mnie, ale ogolnie sie zgadzamy, ze jakby byla dogrywka nic nikomu by sie nie stalo, a po 2 zobacz reakcje kolosa po przegranych walkach, w 90% ma wielkie pretensje, ze to koniec, ze zly werdykt, ze jest w stanie walczyc mimo ze dostal rowno i walka zostala przerwana, tylko u nas nie mial go kto zatrzymac, nawet gosc z keta wzieta prosto z bazaru...


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
ODPOWIEDZ