Walki Polaków w MMA

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
-10-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2009
Posty: 387
Rejestracja: 03 marca 2009

Nieprzeczytany post 24 maja 2010, 22:48



Może madmo potwierdzi poprawność tego tłumaczenia? :D


Z Juventusem od 1997 roku.
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 24 maja 2010, 22:54

Przeca to fejk :rotfl:


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 25 maja 2010, 12:06

artur_89 pisze:Przeca to fejk :rotfl:
Obrazek


Obrazek
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2010, 13:58

I już mamy zapowiedzianą kolejną walkę: Saleta VS Najman...

"Zatem na jesieni czekają na kibiców nie lada sportowe emocje. Finał turnieju wagi lekkociężkiej z udziałem Jana Błachowicza. Turniej "lekkich" w limicie wagowym do siedemdziesięciu jeden kilogramów, a w nim zawodnik KSW Team Maciej "Highlander" Górski. Ekstra walka, a w niej międzynarodowy mistrz Federacji KSW do osiemdziesięciu pięciu kilogramów Krzysztof "Model" Kułak kontra znakomity grappler Daniel "Kociao" Dowda. Prócz tego kolejna walka niepokonanego na ringach KSW Mariusza "Pudziana" Pudzianowskiego i pojedynek dwóch rządnych zwycięstwa pięściarzy Przemysława Salety i Marcina Najmana."

http://www.konfrontacja.com

Myślę, że trzeba wyrównać szanse i oprócz nerki wyciąć Salecie też płuca i piszczele... ;)


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2010, 13:22

Znamy kolejnego rywala Pudziana, zapowiada się "interesujący" pojedynek.

http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Znam ... omosc.html

Pudzian będzie miał ciężko powalić takiego słonia. Chociaż może wreszcie będzie przewyższał swojego rywala prędkością :wink:


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 19 września 2010, 09:59

Wczorajsza 14. KSW naprawdę mi zaimponowała. Wciąż pozostaję pod wrażeniem całej oprawy i organizacji. Ważne jest również to, że poziom walk nie odstawał od niej.

Co do turnieju wagi lekkiej to ćwierćfinały stały na wysokim poziomie i były toczone w szybkim tempie, słabiej wypadły natomiast półfinały. Najbardziej imponował oczywiście Maciej Górski.

Najman pokazał, że jest lepszym showmanem niż wojownikiem i cieszę się, że Saleta mu to udowodnił.

Pojedynek Kułaka i Dowdy był wg mnie najlepszy podczas całej gali. Model imponował opanowaniem, kondycją, techniką i wygrał zasłużenie.

Cieszy zwycięstwo Bułachowicza, gdyż może ono otworzyć drzwi do wielkiej kariery.

No i w końcu Pudzian zaimponował. To on kontrolował całą walkę, nie przestraszył się pierwszych ataków Butterbeana i konsekwentnie robił swoje. Szacun Mariusz :happy:


nowik92

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 269
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 19 września 2010, 13:01

- walka Pudzianowskiego.

Moim zdaniem w różnicy do poprzednich walk, Pudzian podszedł do tego jak profesjonalista.
Ze jego poprzednich walka bardziej się śmiałem niż oglądałem, ale ta walka na prawdę była dobra.


Obrazek
delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 19 września 2010, 13:11

Pudzian się pokazał z dobrej strony. Raczej nie znam się na sztukach walki, ale widać było w zaangażowanie i profesjonalizm w jego osobie. Widziałem wszystkie jego walki, i jak dla mnie w tej wczorajszej zaprezentował się najlepiej. Życzę mu dalszych sukcesów, bo stać go na wiele.


Klasyczna 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 362
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 19 września 2010, 14:49

Dla mnie tzw. extra fights, czyli pojedynki Najmana i Salety oraz Pudziana i B-a to były dwie komedie, śmiałem się jak nigdy. Ten wyraz twarzy grubasa kiedy Pudzian go okładał;]
Swoją drogą ciekawe co Najman mówił do Salety podczas ''walki'' w parterze i na odwrót;]


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 20 marca 2011, 19:05

Kolejna KSW za nami.

Wg mnie gala odrobinkę rozczarowała.
Więcej obiecywałem sobie zwłaszcza po Błachowiczu.
Mam nadzieję, że Jurkowski jeszcze wróci na ring...


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 20 marca 2011, 19:56

Juras juz powiedział Basta, mówił zresztą na początku kariery jak przegra po raz 10 kończy przygodę w MMA. Szkoda, wielka szkoda, ale zza mikrofonu też jest w porządku. Szkoda Janka Błachowicza, kiepsko to wyglądało...
Cieszy już oficjalnie NASZ Khalidov, widać u niego rycerską krew :)
Wszystkie walki wieczoru muszą tak krótko trwać? Piwa nie zdążę dobrze otworzyć xD

W KSW 16 już jest Pudzian, ciekawe jak wypadnie :) Pewnie znowu rywal pod publikę, żeby tylko wygrał.
Nie wiem czy oglądaliście później jak Świerszczu z Borkiem rozmawiał na temat jego ewentualnego udziału w późniejszych KSW :rotfl: :rotfl: :rotfl:
DAWAĆ MI NAJMANA!!! :D Myślałem że umrę xD


jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 20 maja 2011, 20:56

Już jutro nasz Pudziana po raz kolejny staje w ringu MMA :D
Rywal jest dużo lepszy od Polaka ( James Thompson ) i myślę, że ta walka pokaże dosadnie, czego nauczył się Dominator przez ostatni czas, a co musi jeszcze poprawić. Osobiście życzę mu sukcesu i prawdziwej, godnej klasy najsilniejszego człowieka świata walki. Nie licząc pojedynku z Silvia, Pudzian dostawał słabeuszy, więc albo najbliższe starcie wyprowadzi Mariusza na wyżyny, albo w kolejnych walkach będziemy go widywać z Najmanem i innym Butterbeanem...
Prócz Pudziana walczy nasza największa gwiazda tego sportu, Mamed Khalidov, więc emocji na pewno nie zabraknie :)


gruzin_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 grudnia 2007
Posty: 457
Rejestracja: 28 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 20 maja 2011, 21:33

Tak po prawdzie to od 5 lat Thompson zbiera baty :wink: (z wyjątkami)
Zlał go Esch, zlał go Kawaguchi, więc nie powiedziałbym, że to taki skok jakościowy. Kiedyś tam był dobry, ale to już nie te czasy.
Mi się wydaje, że to dobrze dobrany przeciwnik, którego Pudzian ma zlać w ładnym stylu :C


kowal1990

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 144
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 20 maja 2011, 21:45

gruzin_juve pisze:Tak po prawdzie to od 5 lat Thompson zbiera baty :wink: (z wyjątkami)
Zlał go Esch, zlał go Kawaguchi, więc nie powiedziałbym, że to taki skok jakościowy. Kiedyś tam był dobry, ale to już nie te czasy.
Mi się wydaje, że to dobrze dobrany przeciwnik, którego Pudzian ma zlać w ładnym stylu :C
Dokładnie, w ostatnim czasie Thomson dostaje baty. Szklana szczęka ( Nie wliczając porażki z Kimbo Slicem , gdzie dość długo wytrzymał )

Mam nadzieje że Janek Błachowicz poradzi sobie z solidnym finem i przybliży mu to drogę do UFC.

W ostatniej chwili zmienili przeciwnika Różalowi, zmierzy się z Sergieyem a nie Vitaliusem. Sergiey jest moim zdaniem zdecydowanie trudniejszym przeciwnikiem niż drugi z braci Shematov. Do tego Rosjanin nie zbił wagi i jest 4,5kg cięższy od Rozala.

BTW. KSW powinno coś zrobić z przekraczaniem limitów wagowych. W kontraktach powinny być zapisy pozwalające na znaczną redukcję zarobków w przypadku nie zrobienia wagi. W UFC są znaczne kary finansowe za takie numery.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 21 maja 2011, 20:36

Jeśli miałby ktoś linka do walki to bym prosił ;) Nie mam mozliwości obejrzeć w TV, a chętnie bym zobaczył Mariuszka.


ODPOWIEDZ