Bilard

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 11 października 2009, 15:21

Cześć. Kiedyś zakładałem temat snookera, nie wiem czy jeszcze istnieje...
Dziś zakładam temat niby podobny, ale zdecydowanie inny.
Otóż chodzi mi o pool bilard. Chcę zapytać, czy ktoś z kibiców juve gra. Oczywiście w bilard grał kiedyś chyba każdy z kolegami przy piwie, ale może ktoś trenuje bardziej zawodowo?
Jeśli ktoś ma zapisy video na youtube jakiś ciekawych zagrań to też może tu wrzucać.
Właśnie oglądam mecz 1 polskiej ligi bilardowej nosan-baribal, dlatego zebrało mnie na ten temat.
Jeśli ktoś chce zacząć grać to tu podpowiemy gdzie zagrać i jaki kij kupić w dobrej cenie.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 11 października 2009, 15:33

Kiedyś się tym trochę interesowałem dokładnie wtedy jak miałem "wzja sport" chyba tak nazywał się ten kanał. Pokazywali tam rozgrywki dziewiątki. Nie pamiętam zbyt dużo bo to było dość dawno, ale pamiętam jedno nazwisko Efren Reyes. Jeszcze jeden filipińczyk był dobry co z rozbicia często trafiał pszczółkę, ale nie pamiętam nazwiska.

Edit:
Przypomniałem sobie Francisco Bustamante też był dobry.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
ODPOWIEDZ