MŚ w piłce ręcznej- Chorwacja 2009

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2009, 11:28

Miś Coccolino pisze:żeby nie było offtopu, powiem że ręczna jest strasznie nudna w oglądaniu. .
heh...

Wczoraj z nudów zasiadłem przed TV, sądząc że polscy sportowcy mają frajerstwo we krwi. A po meczu zbierałem szczękę z podłogi.

W Norwegii pewnie żałoba, a gościa, który stracił piłkę chcą wydziedziczyć i nadać obywatelstwo Polskie.

To zdjecie jest bezcenne:
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,620 ... l?skad=rss


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2009, 12:16

Szczerze mówiąc, miałem obawy czy ten rzut Siódmiaka nie trafi przypadkiem w poprzeczkę, bo piłka dość wysoko leciała.
Za tą bramką gdzie wpadła ostatnia bramka siedzieli kibice Norwegii - musieli być bardzo zażenowani...


Pawel1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 czerwca 2008
Posty: 145
Rejestracja: 19 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2009, 12:39

http://sport.wp.pl/kat,65242,wid,107916 ... omosc.html
Niemcy zablokowali mozliwosc obejrzenia koncowki meczu z niemieckim komentarzem przez użytkowników o polskim IP :C
swiezy link z niemieckim komentarzem
Ostatnio zmieniony 28 stycznia 2009, 14:27 przez Pawel1897, łącznie zmieniany 1 raz.


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2009, 12:42

Pawel1897 pisze:http://sport.wp.pl/kat,65242,wid,107916 ... omosc.html
Niemcy zablokowali mozliwosc obejrzenia koncowki meczu z niemieckim komentarzem przez użytkowników o polskim IP :C
Ze względu na "antyniemieckie" komentarze pod tymi filmikami ;)


Obrazek
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2009, 12:58

Ryszkins pisze:trener norwegów zaryzykował i ściągnął bramkarza. pomyślał, że lepiej, żeby padła bramka dla nich lub dla Polski, niż żeby był remis dający awans niemcom :D
Z tego co się orientuję remis dawał awans Norwegą.

Niemcy - Polska 1
Norwegia - Niemcy 1
Norwegia - Polska zakładając remis każda ma po 5 pkt. i robimy "małą tabelkę."

1. Norwegia 3pkt
2. Niemcy 2pkt
3. Polska 1pkt.

Tym bardziej nie rozumiem dlaczego wycofali bramkarza. A rozwalił mnie tekst Wenta jak wizą czas. "Spokojnie mamy dużo czasu", a tam 14 sek hehe dobre.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2009, 13:12

Po raz kolejny mowie ze remis dawal awans hitlersynom.

W przypadku remisu wczoraj liczylby sie bilans bramek, a NIE mecze bezprosrednie. A on premiowal Niemców.

Pozatym do tej "malej tabelki" zapomniales dodac Serbów bo gdyby byl remis tabela by wygladala tak:

1. Dania 8
2. Niemcy 5
3. Polska 5
4. Norwegia 5
5. Serbia 5

6. Macedonia 2

a "mala tabelka" by wygladala tak:

Niemcy 3
Polska 3
Norwegia 3
Serbia 3

I decydowalby bilans bramek miedzy tymi druzynami, a on byl najkorzystniejszy dla Niemców, i oni by awansowali w przypadku remisu Polski z Norwegią.
Ostatnio zmieniony 28 stycznia 2009, 13:29 przez D-Rose, łącznie zmieniany 2 razy.


matti26209

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 stycznia 2006
Posty: 50
Rejestracja: 01 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2009, 13:23

oliver pisze:
Ryszkins pisze:trener norwegów zaryzykował i ściągnął bramkarza. pomyślał, że lepiej, żeby padła bramka dla nich lub dla Polski, niż żeby był remis dający awans niemcom :D
Z tego co się orientuję remis dawał awans Norwegą.

Niemcy - Polska 1
Norwegia - Niemcy 1
Norwegia - Polska zakładając remis każda ma po 5 pkt. i robimy "małą tabelkę."

1. Norwegia 3pkt
2. Niemcy 2pkt
3. Polska 1pkt.

Tym bardziej nie rozumiem dlaczego wycofali bramkarza. A rozwalił mnie tekst Wenta jak wizą czas. "Spokojnie mamy dużo czasu", a tam 14 sek hehe dobre.
Zapomniałeś o Serbii, która miała 5 pkt., wtedy w małej tabelce Niemcy, Polska, Norwegia i Serbia miałyby po 3 pkt i liczyłby się bilans bramek.


dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2009, 13:25

oliver pisze:
Ryszkins pisze:trener norwegów zaryzykował i ściągnął bramkarza. pomyślał, że lepiej, żeby padła bramka dla nich lub dla Polski, niż żeby był remis dający awans niemcom :D
Z tego co się orientuję remis dawał awans Norwegą.

Niemcy - Polska 1
Norwegia - Niemcy 1
Norwegia - Polska zakładając remis każda ma po 5 pkt. i robimy "małą tabelkę."

1. Norwegia 3pkt
2. Niemcy 2pkt
3. Polska 1pkt.

Tym bardziej nie rozumiem dlaczego wycofali bramkarza. A rozwalił mnie tekst Wenta jak wizą czas. "Spokojnie mamy dużo czasu", a tam 14 sek hehe dobre.
Zapomniałeś do tej tabeli dodać jeszcze reprezentację Serbii która też miała 5 pkt. dlatego też powinieneś zrobić tabelę ją uwzględniającą i wtedy sytuacja przedstawiałaby się tak:

1. Niemcy 3 pkt.
2. Polska 3 pkt.
3. Norwegia 3 pkt.
4. Serbia 1 pkt.

o kolejności pierwszych trzech miejsc decydowałby bilans bramek pomiędzy zainteresowanymi 4 drużynami, a ten najlepszy miała reprezentacja Niemiec co ją premiowało do gry w półfinale.

ps. widzę że Matti26209 mnie ubiegł.


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2009, 14:46

Nie rozśmieszajcie mnie, że piłka ręczna jest nudna. Tak samo można powiedzieć o skokach narciarskich czy hokeju. każdy po prostu lubi coś innego. Teraz z niecierpliwością czekajmy na piątkowy mecz, bo gramy z gospodarzami, wiadomo, nie będzie łatwo. Wczorajszy dreszczowiec był bardzo szczęśliwy dla Polski, obyśmy tego szczęścia nie potrzebowali w meczu z Chorwacją.


January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2009, 15:45

Obrazek


Dla tej miny warto oglądać piłkę ręczną :prochno:


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2009, 16:02

No nie powiem. Dreszczowiec jakby ze snów?
Nie graliśmy jakoś specjalnie powiem szczerze że Norwegowie powinni ten meczy wygrać. Teraz gramy z Chorwatami. Myślę że wygramy. Jeżeli zagramy tak jak z Danią ;)


A czy widzieliscie to?

KLIK


Obrazek
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2009, 17:02

A to co mnie najbardziej bawi z tego wszystkiego to, ze gdy naszej reprezentacji zaczyna dobrze isc to nagle cala Polska jest wielkim fanem pilki recznej (bez urazy dla PRAWDZIWYCH kibicow).


juveninhoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2008
Posty: 145
Rejestracja: 29 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2009, 17:17

Kuzminski pisze:A to co mnie najbardziej bawi z tego wszystkiego to, ze gdy naszej reprezentacji zaczyna dobrze isc to nagle cala Polska jest wielkim fanem pilki recznej (bez urazy dla PRAWDZIWYCH kibicow).
popatrz na to z tej strony: Kto z czystym sumieniem może powiedzieć, że interesował się skokami narciarskimi przed Małyszem ? Za pewne nie wielu...
W sumie mecz z Norwegami był pierwszym który widziałem w całości na tych MŚ. Jednak z tym że cała Polska nagle kibicuje, to ja się nie dziwię, bo czy skoro ja na codzień nie interesuje się piłką ręczną to znaczy że nie mogę popatrzeć jak szczypiorniści tworzą historię ?? :prochno:
co do tych co nagle zaczynają się interesować tym sportem- i próbują na siłę uchodzić za ekspertów- oni mnie śmieszą :)
Edit: DeViLl0o dobre :bravo:


"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby, którą się jest"- Kurt Cobain
alex_pl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 sierpnia 2004
Posty: 212
Rejestracja: 13 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2009, 17:22

To nie jest nic dziwnego.. dobre wyniki zawsze przyciągają uwagę, wzrasta zainteresowanie, tak było z Małyszem, siatkarzami, teraz z piłkarzami ręcznymi.
Chociaż nie wiem co w tym śmiesznego, to naturalne, w końcu gdyby nie te zwycięstwa to kibiców piłki ręcznej na tym forum szłoby policzyć na palcach jednej ręki.Ja osobiście nie jestem jakimś wielkim wielbicielem czy znawcą tej dyscypliny, ale mecze Polskiej reprezentacji śledzę bez względu na to czy to siatkówka, piłka ręczna czy też bierki elektryczne pod wodą.


"Ci piłkarze są zwycięzcami i są niezdolni tylko do zwykłego brania udziału w grze - oni chcą wygrywać."-Claudio Ranieri
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2009, 17:24

Kuzminski pisze:A to co mnie najbardziej bawi z tego wszystkiego to, ze gdy naszej reprezentacji zaczyna dobrze isc to nagle cala Polska jest wielkim fanem pilki recznej (bez urazy dla PRAWDZIWYCH kibicow).
Mnie to jeszcze tak bardzo nie razi, bo wg mnie to normalne, mnie cos zupelnie innego doluje, ze jak idzie Polakom, i wygrywaja mecze to wszytsko jest git, sa dla nas Bogami. Wystarczy jeden czy tam dwa mecze przegrane i odrazu wszyscy ich wyzywaja od najgorszych, sa zerem wtedy. To jest poprostu dobijające, i chyba najsmutniejsze w tym wszystkim.

No coz tak to juz chyba z naszymi rodakami bedzie...


ODPOWIEDZ