MŚ w piłce ręcznej- Chorwacja 2009

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 lutego 2009, 18:32

No co tu mówić,bardzo ładna gra Polaków jestem pod wrażeniem Sławka Szmala,który nawet w ostatniej akcji nie dał się powstrzymać.Zasłużyliśmy na brąz i nie ma żadnych wątpliwości.Wenta-wielki trener,ogółem trzecie drużyna świata 8) Teraz leci Francja-Chorwacja też ciekawy mecz.

P.S.Po meczu będę pił alkohol :prochno:


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 01 lutego 2009, 19:12

Il Tifoso pisze:P.S.Po meczu będę pił alkohol :prochno:
A ja zjem Monte.






Szkoda chorwatow. Grac final na imprezie organizowanej w domu to wielka sprawa. I o ile w pol finale doping ich poniosl to dzis chyba nie dali rady presji.


Brawa dla ekipy Wenty za to ze podniesli sie i potrafili zawalczyc z Mistrzami Europy. Wynik ? Odbilismy sobie Chorwacje.

Zastanawiam sie czy nie lepiej kibic czuje sie po wygraniu meczu o 3msce niz gdyby mial przezywac porazke w finale. Zaskakujace wrazenie.


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 01 lutego 2009, 20:35

white_wolv pisze:Szkoda chorwatow. Grac final na imprezie organizowanej w domu to wielka sprawa. I o ile w pol finale doping ich poniosl to dzis chyba nie dali rady presji.
Tak samo było jeśli chodzi o MŚ w hokeju, Kanada odebrała swojego czasu mistrzostwo Rosji, która organizowała mistrzostwa, a ostatnio było na odwrót - Rosjanie zwyciężyli w samej Kanadzie.

No a Polacy bardzo ładnie.
Nie ma co są lepsi od siatkarzy - A dlaczego?? Mimo wszystko grają w silnej lidze niemieckiej i to prawie wszyscy...


juveninhoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2008
Posty: 145
Rejestracja: 29 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 01 lutego 2009, 20:54

Ivory pisze:
white_wolv pisze:Szkoda chorwatow. Grac final na imprezie organizowanej w domu to wielka sprawa. I o ile w pol finale doping ich poniosl to dzis chyba nie dali rady presji.
Tak samo było jeśli chodzi o MŚ w hokeju, Kanada odebrała swojego czasu mistrzostwo Rosji, która organizowała mistrzostwa, a ostatnio było na odwrót - Rosjanie zwyciężyli w samej Kanadzie.

No a Polacy bardzo ładnie.
Nie ma co są lepsi od siatkarzy - A dlaczego?? Mimo wszystko grają w silnej lidze niemieckiej i to prawie wszyscy...
A siatkarze grają w trzech najmocniejszych ligach świata- polskiej, włoskiej i rosyjskiej. A co do finału to fajnie się zamachnął Vori piłką na sędziego i dla nas najważniejsze jest 3 miejsce i nagroda dla Lijewskiego


"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby, którą się jest"- Kurt Cobain
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 01 lutego 2009, 20:59

white_wolv pisze:Zastanawiam sie czy nie lepiej kibic czuje sie po wygraniu meczu o 3msce niz gdyby mial przezywac porazke w finale. Zaskakujace wrazenie.
Podobnie myślę jest z samymi zawodnikami. Najlepiej było to widać po zachowaniach przy wręczaniu medali, Polacy cieszyli się jakby złoto wygrali, a zachowanie Chorwatów mi się osobiście nie podobało. Rozumiem, można przegrać i się z tym nie pogodzić, ale oni te medale przyjmowali z takim rozgoryczeniem, z takim żalem, jakby nie miały one dla nich znaczenia...

Sam osobiście kibicowałem Francuzom w meczu finałowym, chociaż nie wiem czemu, może dlatego, że to z Chorwacją przegraliśmy w półfinale...

Mamy brązowy medal i cieszymy się. Naprawdę jest to sukces, bo sam osobiście miałem wiele wątpliwości czy coś jeszcze osiągniemy to słabszym początku i zerowym stanie punków po I fazie. Gratulacje! Karol Bielecki nam się rozegrał na koniec turnieju ;]


ODPOWIEDZ