MŚ w piłce ręcznej- Chorwacja 2009

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 21:46

Cóż to był za mecz!!!!!!!!!!!!!!!!
Masakra takie nerwy! TEn Wenta wie co mowi ;)


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 21:46

Myślałem, że będę miał atak serca w ostatnich minutach meczu!
Przyznam się, że pod koniec nie wierzyłem w zwycięstwo; nawet w momencie 30:30, ale po raz kolejny potwierdziła się teza, że wszystko jest możliwe :) .

Brawo Polska!


Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 21:47

Ta ostatnia akcja :)Poprostu pięknie.Zgadzam sie z tobą SiEwIer napewno zjado tego gościa.


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 21:51

Też przyznam szczerze, że już straciłem całkowicie nadzieje, nawet przy stanie 30:30 i piłce dla norwegów - 14 sek do końca, mogę tylko powiedzieć... impossible is nothing. ;p


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 21:52

Dla takich chwil warto żyć, dla takich triumfów i meczów..
Wspaniale to zrobił Artur. Nie mam wątpliwości, że przy pustej bramce, na 5 sekund przed końcem w piłką w ręku bym się osrał. Ostatnie pięć minut to już klasyk. GRANDE POLONIA !


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 21:54

Teraz to już nie widzę innego wyjścia niż wygranie wszystkiego co będzie do wygrania. Mecz nie był może wspaniały, momentami już myślałem, że nic z tego nie będzie, ale po raz kolejny Polacy pokazali, że można wszystko (te końcówki to już jest Mistrzostwo Świata). ;]


alex_pl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 sierpnia 2004
Posty: 212
Rejestracja: 13 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 21:55

Jak to ktoś powiedział "Jeśli Bóg istnieje to musi być POLAKIEM" i ja się z tym zgadzam, mecz niesamowity, nie do opisania.A jak Wenta w trakcie czasu mówił słowa "Spokojnie chłopaki jeszcze dużo czasu.. przechwyt i pusta bramka!" to się nieźle uśmiałem.
W te 15 sekund wyeliminowaliśmy i Niemcy i Norwegię.BRAWO za walkę !
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 2009, 21:56 przez alex_pl, łącznie zmieniany 1 raz.


"Ci piłkarze są zwycięzcami i są niezdolni tylko do zwykłego brania udziału w grze - oni chcą wygrywać."-Claudio Ranieri
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 21:56

Ja przelaczylem kanal i tata przybiegl i sie cieszyl ze awansowalismy :D ostatnie sekundy widzialem na powtorkach :) Najpiekniejsza jest radosc naszych szczypiornistow i sztabu szkoleniowego :D Teraz z Chorwacja..


juveninhoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2008
Posty: 145
Rejestracja: 29 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 22:01

Siewier pisze:Tak se puściłem tv i akurat widziałem ostatnią akcje, tego Norwega co stracił piłkę pewnie niemiłosiernie zlinczują w szatni :P
szczerze to mi sie wydaję że jemu już nic nie trzeba robić- facet będzie nieźle przybity- i nawet najgorsze wyzwiska będą od niego jak groch o ścianę :prochno: a co do meczu to ja również zwątpiłem :oops: , wielkie gratki dla Siódmiaka- trzeba mieć nerwy :)


"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby, którą się jest"- Kurt Cobain
gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 22:08

Mecz niemiłosiernie nerwowy! Druga połowa strasznie nerwowa. Przez ostatnie pięć minut meczu prawie na stojąco z "kupą w gaciach". To takie podsumowanie. Potem ostatnie 15sekund.. i wybuch radości :D
To takie podsumowanie emocji podczas meczu.
A teraz takie moje przemyślenia poza-meczowe. W sumie to ja bym mógł pocieszyć te wszystkie płaczące na widowni Norweżki, bo cóż.. nie były złe! :C Oczywiście nie ujmując naszym Polkom. :D:D
Nie skończyłem jeszcze 8nastki, a z nerwów niedługo mi zaczną włosy siwieć. Sprawcy takich meczów powinni być karani, bo mordują ludzi! :prochno:


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 22:11

Przychodzę na drugą połowę. Spóźniłem się jedyne 12 minut, ojciec wyzywa każdego zawodnika po kolei, matka gada "nie oglądaj, szkoda patrzeć", a Maciej siada i po cichu wierzy, że znowu się okaże, że rodzice nie zawsze mają rację :smile: i nie mieli...

Brawo, brawo, brawo Polacy!


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 22:13

gawron pisze: W sumie to ja bym mógł pocieszyć te wszystkie płaczące na widowni Norweżki, bo cóż.. nie były złe! :C Oczywiście nie ujmując naszym Polkom. :D:D
Tam było sporo kibicek Danii i to one robiły furore, przyjrzałem sie juz im wcześniej jak grali Duńczycy... :D dobre sąą ojj dobree.

A co do meczu, po prtostu nie wiem co powiedzieć..jeszcze Mi serce bije...BRAWO POLSKA!!!!


Obrazek
KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 22:13

OMG;]! Na 1:30s przed koncem jak przegrywalismy 2 bramkami praktycznie zwatpilem w sukces. Ale to co przyniosly ostatnie sekundy to naprawde cos pieknego :-D Slowami sie tego opisac nie da. Wielkiego meczu to my nie zagralismy ale dzisiaj dopisalo nam szczescie, ktorego brakowalo chociazby w pierwszej fazie grupowej. Siódmiak :bravo: :bravo: :bravo:
Gawron pisze:Nie skończyłem jeszcze 8nastki, a z nerwów niedługo mi zaczną włosy siwieć.
Ogladalem kiedys w Galileo, ze z tymi wlosami to mit i nerwy nie maja nic wspolnego z siwieniem wlosow. Ponoc jest to uwarunkowane genetycznie :wink:


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 22:14

przyznam się, że nie wierzyłem, gdy awansowaliśmy do drugiej rundy z zerowym kontem punktowym, ale demolka Duńczyków, pewna wygrana z Serbią i dzisiejszy horror z Norwegami zagwarantowały nam emocji ciąg dalszy. w półfinale znowy wszyscy będę przeciwko nam, bo trafiła nam się rezprezentacja gospodarzy, niby słabsza niż Francja.

co do tej ostatniej akcji - niesamowita. osobiście nie miałbym pretensji, do tego zawodnika, który podawał/łapał piłkę. ryzyko zawodowe. remis nikogo nie urządzał, walka o zwycięską bramkę. niby Norwedzy byli w lepszej sytuacji, ale jak się zakończyło, wszyscy widzieli...


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 22:15

Bóg jest Polakiem i gra w ręczną!!! Dla takich chwil się żyje. Coś niesamowitego, coś nieprawdopodobnego. NIE-DO-WIA-RY jakby powiedzial Ambroziak. Wente na prezydenta!!!
:happy: :dance: :bravo:


ODPOWIEDZ